Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok mit tettetek volna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit tettetek volna ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Baráti társasággal ültünk egy kávézóban amikor hirtelen megjelent egy lány és a párom nyakába ugrott,megölelte szorosan és arconpuszilta. Látszott hogy nagyon örült annak hogy találkozott a párommal, miközben én borzalmasan kínosan éreztem magam mellette. 3 közeli ismerösünkkel ültünk együtt és úgy éreztem hogy megbántottak,megaláztak abban a pillanatban. Miután elment a lány a társaságunkban ülő 2 férfi viccesen elkezdték faggatni a barátom hogy ki ez a jó csaj és miért nem mutatta be nekik.

Mindenki utána úgy tett mintha semmi nem történt volna főleg a barátom. Szerinte ez még "belefér" de ellentétes esetben nem lett volna olyan higgadt.

A legkínosabb hogy a szomszédos asztalon helyet foglaló társaság egyik tagja facebookon bejelölt ismerősnek azonnal, miközben csak látásból ismerem.


Gondoltam arra hogy ha mégegyszer előfordulna akkor felállok és elmegyek. Kikapcsolom a mobilom aznapra.

Nagyon egyszerűen kimagyarázta most a kedves barátom.



2015. aug. 7. 22:39
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

pasi vagyok, nálam volt egy lány, akinél 2x is próbálkoztam, és most barátja van. Eltüntem a szeme elől.


Aztán találkoztunk bulin, a pasija is ott volt. A csaj jött oda, hogy "nahát, itt még sosem láttalak, jövőhéten is lesz, fogsz ide jönni?" mondom igen, erre ilyen felcsillanó szemekkel "juuuuj de joooo "


csak azt akartam mondani, hogy azért mert igy megörült, még nem jelenti, hogy féltékenykedned kellene

2015. aug. 8. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
11.: azt hittem, hogy na erre te megjelölted facebookon :D
2015. aug. 8. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Interferencia ***** válasza:
Jól van srácok, ezt holnap reggelre mindenképpen ki kell deríteni.
2015. aug. 8. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Nekem is vannak olyan fiú barátaim, akiknek a nyakába borulok, agyonpuszilgatom őket, ha összefutunk valahol. Nem is mindnek ismerem a barátnőjét, csak tudom, hogy van. Tudom, hogy ez nem nyugtat, hiszen egyénfüggő, de nekem eszem ágába sem jutna elcsábítani egyiket sem a párjuktól, sőt, ha egyedül lennének sem kéne egyik sem. Viszont abban biztos vagyok, hogy bemutattak volna a barátnőnek egy ilyen esetben.


Azt javaslom, ne várd meg a következő alkalmat, hanem kérdezz rá nyugodtan, ha kettesben vagytok, és ne hagyd, hogy elterelje a témát.

2015. aug. 8. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Én ilyenen nem szoktam kiakadni, AMÍG BEMUTATJA. Ennek a normális forgatókönyve úgy néz ki, hogy a csaj meglátja, odaszalad, nyakába ugrik, megölelgetik egymást, majd a srác bemutatja a társaságnak, a társaságból meg első körön a barátnőjét mutatja be ("ő a barátnőm, xy"), aztán a többieket, picit csacsoghattok egymással vagy csak ők, aztán lelép. Ezzel nincs baj.


Vannak ilyen lányok, akik mindenkivel ilyenek, a közelebbi barátaik tudják róluk, hogy ilyenek, és nem értenék, sértésnek vennék, ha le lennének állítva, egyszerűen csak nem tudnának mit kezdeni vele, hogy miért haragszik rájuk a srác... Mert nekik ez annyira alap. SŐT, srácok is vannak, akik hozzá vannak szokva, mert éppen több ilyen barátnőjük van, ezért fel se tűnik nekik. Ez tényleg oké így önmagában...


De az, hogy be se mutatja, meg levegőnek néz? Az gáz.

2015. aug. 8. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

A barátod nagyon udvariatlanul viselkedett, be kellett volna mutasson Titeket a lánynak és őt Nektek.

Ezt egy 3 éves is tudja, hogy ilyenkor ezt kell tenni.

Aki ennyi unintelligens, nem volna a barátom.

Függetlenül attól, hogy ki ez a lány.

A barátod társas analfabéta.

2015. aug. 8. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Interferencia ***** válasza:
De mi van már ezzel a Facebookos dologgal?!
2015. aug. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Szerintem a facebookos dolog lényege az akart lenni,hogy egy másik társaság (külső szemlélők) számára se tűnt fel,hogy a kérdező és a barátja kapcsolatban vannak.Annyira az ismerős csajra volt akadva a pasija (be se mutatta a kérdezőt),hogy a kérdező egyedülállónak tűnt. Ezért(állítólag)bepróbálkozott nála ez a látásból ismert srác azzal,hogy bejelölte facebookon.Ez a szál szerintem annak a nyomatékosítása,hogy mennyire nem azt kommunikálta a kérdező pasija,hogy ők egy pár.
2015. aug. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

18-as !!!!! Igen ez történt!!!! Első vagy aki helyesen megértette! :)

Látásból ismert a szomszédos srác, ezért talált meg és tudott bejelölni.Láttam hogy ott figyelnek közben és a mobiljukat nyomogatják. Messziről ordított a szituációról mennyire megbántottak és mennyire semmibe vettek!

2015. aug. 8. 14:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!