Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ebben a helyzetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben a helyzetben? (többi lent)

Figyelt kérdés

Párommal 2 éve vagyunk együtt. A családja összességében kedves, viszont ha én lemegyek hozzájuk az édesanyja valami miatt mindig kiakad...konfliktus helyzet van ha én ott vagyok. Ez nagyon nyomasztó. Általában rajtam kívül álló ok miatt kezd el "durcázni", de van, hogy rám sértődik meg, egy véletlen megnyilvánuláson. A helyzetet nehezíti, hogy általában elég feszült vagyok náluk, nem tudok ellazulni kellőképpen (pont az említett konfliktusok miatt) ámde az édesanyja mégis elvárja, hogy barátnői viszonyban legyünk egymással. Csevegjünk, süssünk, nagy beszélgetéseket tartsunk. Ez frusztrál. Párom pedig biztat, hogy menjek gyakrabban, így oldódna a viszony...viszont én erre az elmúlt 2 év után nem érzek túl nagy ingerenciát. Az édesanyja gyakran mondja neki, hogy "lehetne a barátnőd beszédesebb, meg csinálhatnánk több közös programot"... Sajnos elég zárkózott lány vagyok, nem tehetek róla:/ Mit csináljak hogy az anyós viszony jó legyen?

24/L



2015. aug. 8. 00:31
1 2
 11/16 Interferencia ***** válasza:
8: Na ez az igazi gond, nem az, hogy nem vagy jóban az anyósjelölttel.
2015. aug. 8. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Na mi már a harmadik évünket nyomjuk, mindig uszította ellenem, a barátom meg leste minden kívánságát és mindig összevesztünk. Az anyukája féltékeny volt eddig is minden lányra és kitúrta őket, engem nem sikerült :D Na elegem lett az összeveszésekből, összezárt foggal és erőltetett bájvigyorral mindig vittem nekik sütit, elmosogattam, kitakarítottam, bevásároltam... ez ment 3 hónapig. Nem köszönt meg semmit. Bunkóskodott. Na mondom drágám, itt a vége, én többet nem jövök hozzátok vagy összeköltözünk vagy szakítok, mert az anyós arcába egyszer belerepül egy serpenyő! Látta, hogy én próbálkozok, az anyukája meg konkrétan leütne, az apja is így volt (nehogy már elvigyék a srácot a háztól, ki vágja majd a fát meg kit lehet majd helyette ugráltatni?). Na elköltöztünk, 2-3 havonta látogatja a szüleit 1 fél napra és itt befejeződött a jó viszony :D
2015. aug. 8. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
A probléma valóban a személyiségünk ellentéte, félek, hogy a későbbiekben ez még rosszabb lesz:S Mikor ott vagyok én is ahogy írtad próbálom hozni a kedves vagyok, mosolygok, meg azért próbálok beszélgetést teremteni, volt, hogy csak ketten maradtunk, beszéltünk kb 10 percig majd beállt az a bizonyos kínos csend és az egyszavas válaszok :/ én ezek miatt nem megyek vidékre hozzájuk, csak tényleg ha már nagyon régen voltam. Ezt pedig a barátom kezdi sérelmezni.:(
2015. aug. 8. 01:17
 14/16 anonim ***** válasza:
Hát persze, ezek miatt nem mész, majd szépen lassan T leszel kihozva hibásnak, hisz az anyósod próbálkozott, beszélgetni akart veled, közös programok, Te meg elzárkóztál... Te leszel a hibás :D Ha a barátod meg anyuci szoknyácskáját szereti fogdosni, akkor sok veszekedés, durcizás lesz, vagy ha nem akar rendet tenni, mert egyik oldalt sem akarja megbántani...
2015. aug. 8. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
24%

Jól van azért nem kell itt anyósfóbiás monológodat előadni.


Mondjuk amilyen ripacs stílusod van, lehet a madarad anyja tudott valamit.

2015. aug. 8. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

szerintem meg pont ezek miatt kellene sűríteni a találkozásokat

alapban nem tűnik rossz fejnek az anyós

és szerintem semmi gond azzal ha egy jövőbeli nagyi nem otthon ül egész nap :-)


kérd h meséljen és akkor nem lesz kínos csend :-)

2015. aug. 8. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!