Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Jogosan tettem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Jogosan tettem, amit tettem? Bocsássak meg neki?

Figyelt kérdés

A párom tegnap elvitt a nagyszüleimhez (szüleim is ott voltak). Mellékes, hogy az én autómmal (neki is van, nem akart visszajönni a sajátjáért), ilyeneken nem problémázok, viheti. Mondta, hogy az autómmal menne el dolgozni és munka után jön értem. Nem problémáztam semmin.


Felhívott, amikor elindult a munkahelyéről, hogy készülődjek, mert nem akar a nagyszüleimnél időzni. Elkezdtem pakolni, viszont baromi nehéz szabadulni. Mindent összepakoltam, de nagymamám folyamatosan fenntart valamive. Mondtam, hogy a párom jön értem, menni akar haza. Szájhúzgálva megértette, ekkor a párom megérkezett, szóltam, hogy jöjjön be segíteni kivinni a holmikat. A párom örjöngött, hogy mi az, hogy 100%-ban nem vagyok kész (pár táskát kellett kivinnie a kocsiba, amig felhúzom a szandálom és a töltőmet kihozom a nappaliból). Iszonyatosan kikelt magából.


Az autóban alig beszéltünk. Amint hazaértünk, mondtam, hogy ne viselkedjen így velem, és ne balhézzon a nagyszüleimnél a családom szeme láttára (sem). Erre sarokba szorított, ordibált velem, megpofozozzott. Elment, 2 óra múlva jött haza. Ezalatt öszepakoltam a holmijait egy bőröndbe, és elküldtem (az én lakásomban lakott, velem).


Utólag kiderült, hogy a munkahelyén idegesítették fel, éhes volt és mindenből elege volt. Rajtam csapódott...


Pont az ilyenek miatt szeretek a saját lakásomban lakni, mert gond nélkül kirúghatom a pasit, vagy bármi... Azóta nem tudok róla semmit.


Ha visszajönne a maradék holmijáért, mit tegyek? Az a gond, hogy amúgy szeretem, csak nem szeretném, ha legközelebb ismét kapnék.... Nem mellesleg neki is van lakása.


Azt elfelejtettem, hogy az előző kapcsolatomban is az exem vert, nagyon nehezen tudtam kilépni abból a kapcsolatból (nem mellesleg annyira megvert egyszer, hogy kómában voltam), de őt nem szerettem annyira mint a mostani páromat.


Mit tegyek?


21l (a párom /volt párom 41ff, 13 hónapja vagyunk / voltunk együtt)



2015. aug. 8. 15:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Apaaaa! izé Drágááám... kérlek hozd ide a ...

(pssszt, ezt felénk apakomplexusnak hívják)


[link]

2015. aug. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy veled is gond van, de a VOLT pároddal még több.

Jól tetted, hogy kidobtad. Hasonló velem is történt már, azonos okokból, de türtőztettem magam, és főleg nem vertem el az asszonyt. Igaz a gumik intenzíven koptak......

A korkülönbség is túl nagy, hogy komoly kapcsolatotok legyen.


Szakítsál vele végleg. Jogosan tetted. Megbocsáthatsz neki, de soha ne fogadd vissza!!! És ne hidd, hogy szereted. Csak félsz a magánytól.

Már megetted, amit kellett. Kidobtad. Vele kapcsolatban mást ne tegyél. Max jelentsd fel. Főleg, ha nyoma is van a bántalmazásnak.

37F

2015. aug. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!