Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek túl ezen?

Figyelt kérdés
38 évesek vagyunk.33 évesen ismertük meg egymást,már akkor gondok voltak a merevedésével(az első házassága és az utána lévő párkapcsolata is ezért ment tönkre),én mondtam,hogy menjen orvoshoz,több hónapos győzködés után el is ment.Ekkor derült ki,hogy cukorbeteg.Támogattam amiben csak kellett,türelmes voltam.Rendbe is jött minden,néhány hónapra.Tudom,hogy nehéz betartania a diétát,de mindent eszik,titokban megveszi a csokit stb.Több éves küzdelem után,azt már feladtam,hogy óvjam az egészségét.Viszont az önbecsülésem a béka feneke alatt...Nem akarom magam eltemetni ilyen fiatalon,hogy minden alkalommal sokáig kényeztetem,hogy működjön a szerszám,s még így is sokszor aktus közben csődöt mond.A dokija felkészített,ha nem diétázik,nem szedi rendesen a gyógyszereket,akkor 10 éven belül impotens lesz.Ítéljetek el,de egyre nehezebben viselem.
2015. aug. 8. 23:09
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
10 év Tibi csoki és porcukros grízes tészta után tönkremegy a veséje, érszűkület miatt levágják a lábát, a látása megromlik... egy kis impotencia fel sem fog tűnni.
2015. aug. 9. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Elmondtam neki, az orvos is elmondta neki.Már orvost váltott.De már az új doki is hülye szerinte,mert ugyanazt szajkózza,mint a másik,és amit én.

Egyedül a farkát félti.

2015. aug. 9. 00:58
 13/19 anonim ***** válasza:
Eleg fura, hogy Nalad a kefeles a kozponti tema. Ne adj Isten ha egyszer valami baleset es betegseg utan egyaltalan nem szexelhetne tobbet, akkor mar nem is lehetne szeretni a parodat? Csak akkor ember a szemedben, ha jol gerincrevag minden nap? Vegyel egy vibratort!
2015. aug. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Mennyi szánalmas hozzászólás.Ha más kapcsolatokban nincs vagy kevés a szex,osztjátok az észt itt a gyk-n,hogy válj el,így nem lehet élni stb.

Az,hogy 5 éve én küzdök az ő egészségéért,és bunkón beszél velem,volt,hogy kiöntötte a kaját,amit főztem,mert neki nem kell diétás,elküldött anyámba stb. Ez mind normális,ugye?! Az,hogy az anyósom megaláz a rokonság előtt,hogy irigylem a fiától a tortát,ez is rendben van.Hogy családi bulikon az apja itatja,és nem mond nemet,aztán felmegy a cukra 18-ra,az is rendben van.Aztán én vigyázok rá,én hívtam már hozzá mentőt,én ápolom,ha baj van.Ez mind természetes.Én hallgatom,hogy rinyál,hogy nem áll fel a farka,és időnként erőlteti,hogy próbálkozzak.Tudjátok milyen lehangoló,mikor már mindenhogy kínlódom,sokszor 1 órán keresztül,utána meg dühöng,hogy hagyjuk,neki úgysem megy.

Más nők,mikor a válása után próbálkozott,elhagyták,mert nem állt fel.Én nem adtam fel.Szerettem,szeretem.De én vagyok a bunkó.Köszönöm nektek.

2015. aug. 9. 11:37
 15/19 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

kérdezd meg tőle (ha még kicsi a gyerek) hogy szeretné e látni felnőni? :O

ha már a gyerekéért se képes erre...akkor ott nagy baj van :(


azért azt egyik válaszoló se felejtse el, hogy a merevedési probléma miatt ment orvoshoz a kérdező párja...szóval ha a kérdező nem foglalkozott volna ezzel, akkor lehet a mai napig nem derült volna ki a cukorbetegsége.


37/N

2015. aug. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Már kérdeztem tőle,akkor 3 hónapig diétázott.Megértem,hogy nehéz neki,de nem kis kilengései vannak,ami még talán beleférne.Feladtam,hogy egyedül küzdök az egészségéért.

Azért esett rosszul itt néhány hozzászólás, mert tényleg úgy érzem,minden tőlem telhetőt megtettem,de ő nem partner.

Köszönöm a válaszod.

2015. aug. 11. 17:46
 17/19 anonim ***** válasza:

Szivesen, kedves kérdező!

Sajnos tudom milyen mikor nem tudsz tenni már semmit. Sajnos anyukám is eljutott erre a szintre, hogy nem lehet meggyőzni, hogy ne rontsa tovább az egészségét.

Megmondta az orvos, ha továbbra is dohányzik, meg fog vakulni :(

2015. aug. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Sajnálom:(
2015. aug. 12. 16:15
 19/19 A kérdező kommentje:

Úgy tűnik,csak velem nem megy.Tegnap este elment a " barátjához " iszogatni,de a lényeg,kiderült,nőnél volt.

Úgy viselkedik,mintha a világ legtermészetesebb dolga lenne.Még én küzdök itt évek óta érte :(

2015. aug. 15. 08:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!