Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez alkoholizmus?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez alkoholizmus? Vagy később ez azzá válhat?

Figyelt kérdés

A párom munka után szinte mindig beül valahova és megiszik minimum 3 korsó sört. Utána otthon este még iszik 1-2 dobozzal. Ha elmegyünk szórakozni, sétálni, mozi, akármi, akkor is útba kell ejteni egy helyet, ahol ugyanez a mennyiség megvan. Vagy néha több is. Néha reggel is megiszik kettőt, munka előtt.

Nem szokott részeg lenni, mert jól bírja a piát, de felmerült bennem a gondolat, hogy ez már nem alkoholizmus?


2015. aug. 9. 15:28
 1/8 Költőnő? ***** válasza:
100%
nem a mennyiség a lényeg, hanem h meg bírja e állni. Ha kényszeres, akkor már az
2015. aug. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Igen!
2015. aug. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%

Elsőnél a pont! Úgy van hogy írja!


Napi 2x ennyit is megihatna, akár be is rüghatna, nem attól lesz alkoholista.

2015. aug. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan alkoholista, én is így csináltam: üzemanyagként kell a pia. Részeg én sem nagyon voltam, de nem nagyon volt alkoholmentes vér bennem évekig.

5 sör 2500 gr abból legalább 125 gr az alkohol, amit egy egészséges máj 20 óra alatt dolgoz fel.

A reggel piálás meg más egy súlyosabb fok, meg hát melyik cég viseli ezt el manapság?

2015. aug. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ő már az rendesen,szóval beszélgess el vele...
2015. aug. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, ment a zöld kezecske mindenkinek.


Kedves Négyes, te hogy vetted észre magadon, hogy sokat iszol?

2015. aug. 9. 16:53
 7/8 anonim ***** válasza:
48%

Attól, hogy nem szokott részeg lenni még be lehet csípve. 3 sört már megérzel hiába jönnek egyesek azzal, hogy így meg úgy bírják a piát.

Ha minden nap megiszik ennyit és meg is akar akkor később lehet rosszabb is. Arról nem is beszélve, hogy a sör nem igazán tesz jót az alakjának sem.

2015. aug. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Négyes vagyok... - hát már hogy ne?

Látja ám az ember, hogy gáz van, de olyan jó sok elterelő duma van...

Csak mondom, hogy nem láttam még semmi kocsmában senkit, aki 2-3 sör mellé ne ivott volna kis töményet.


Szóval szabadultam volna ám... egyszer az a gondolkodás segített, hogy milyen szar egy apa vagyok.

Nem tudom őket vinni sehova, osztálykirándulás, szülői értekezlet kilőve... volt egy keményen szar hét,,, tizen+ éve már.

Örülök neki nagyon, hogy azóta meg kb. eszembe se jut.


De sajna ehhez belülről kell lenni valami gondolatnak

2015. aug. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!