Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megvicceltem a párom és most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megvicceltem a párom és most haragszik rám. Mivel engeszteljem ki?

Figyelt kérdés
Már majd egy hete levegőnek néz, kezd kellemetlenné válni a dolog. Már bocsánatot kértem én is meg a haverja is, elismertük, hogy nem kellett volna. Már próbálkoztam egy csomó mindennel: a kedvenc sütiét megsütöttem, romantikus vacsora, békülős szex... de egyik se kellett neki! Valami ötlet?

2015. aug. 15. 17:17
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:
9-es oké, lehet az volt. De miután ezt leírtad igazán írhattál volna valami ötletet is. Tudod... kérdésre válaszolni... ilyenek. :D
2015. aug. 15. 17:50
 12/41 anonim ***** válasza:
100%
Az lett volna már csak viccesebb ha fejbelő mert egy zombi vagy :)
2015. aug. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 A kérdező kommentje:
Sokkot kapott? :D Hát az arcot amit abban a pillanatban vágott tényleg sose felejtem el. De muszáj még mindig sokkosnak lennie? :D
2015. aug. 15. 17:52
 14/41 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg megkérdezheted tőle, hogy mivel tudnád kiengesztelni.

De hogy ez mekkora lehetett! :D Legalább megijedt?

Jó, biztos én is berágtam volna a helyében, de akkor is muris elképzelni. :D

2015. aug. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 A kérdező kommentje:
Hu, micsoda szerencse, hogy nincs itthon lőfegyver. XD De akár fejbe is verhetett volna valamivel... o.O Erre nem gondoltunk. De valami ötlet a kibékítésére? :D Komolyan...
2015. aug. 15. 17:54
 16/41 A kérdező kommentje:
Hát tudtuk mikorra ér haza, szóval smink, művér, kontaklencse, résnyire hagyott bejárati ajtó meg a dulakodás nyomai. Elterültem a konyhakövön XD Ő meg odaszaladt és elémtérdelt, közben szólogatott. Nagyon nehéz volt megállni a nevetést, szóval inkább el kezdtem mozogni és felé fordultam. :D A nyakamon meg az alkaromra lett rakva harapásnyom meg karmolásnyom. Ordított meg elhátrált mikor elkezdtem felé hörögve csúszni. XD Na jó... tényleg kegyetlen voltam, de már bocsánatot kértem vagy 1000x!
2015. aug. 15. 18:00
 17/41 anonim ***** válasza:
48%

Röhög a vakbelem, ez tényleg kib#szott vicces

ASD ASD ASD


Mi a francot nem tudsz felfogni azon, hogy szó szerint halottnak hitt téged, akit szeret? Egy másodperc alatt lezajlik ilyenkor vagy száz sztori az ember fejében, hogy mi történhetett veled meg mi a k#rvaistent csináljon, gondolom te maszturbálnál az örömtől ha a srácot a földön látnád csupa véresen, percek múlva meg a pofádba vihogna, miután kisikoltattad magad.

Haver véleményére meg ne adj, mert az csak "haver", egy felszínesen ismert partiarcoskodó valaki. Arra jó hogy legyen valaki aki állandóan hülyét csinál belőled, meg más ismerősödből.

Amúgy a srác majd megemészti gondolom a történetet, még mindig jobb a tudat hogy a dolog meg sem történt valójában, bár nem hiszem hogy együtt fogtok röhögni utólag ezen a jövőben

2015. aug. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:

Hát szerintem megpróbáltál mindent, tudnia kell, hogy bánod a dolgot, szóval szerintem most egyszerűen hagyd békén, hadd tegye túl magát a dolgon.

Amúgy gondolom mindenki más mértékben érzékeny az ilyesmire, lehet én is kiakadtam volna a helyében, de ez az egy hét kissé túlzásnak tűnik azért, nem lehet, hogy más is bántja és csak erre a hülyeségre vetíti ki? Mondjuk ami elsőre eszembe jut, ha aznap kapott valami rossz hírt, amit meg akart beszélni, aztán hazaérve ez fogadja, akkor például megértem, miért nem tud napirendre térni felette. Na persze ha nem beszél veled, úgy nem könnyű kideríteni, de azért gondold végig, hátha más is van.

2015. aug. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 A kérdező kommentje:
Jó értem, halottnak hisz megrémül, de miután kiderül, hogy semmi bajom nem az lenne a normális reakció, hogy megkönnyebbül és nevet rajta? Mikor már a falhoz hátrált elnevettem magam, felálltam, mondtam neki, hogy csak vicc volt, odamentem megöleltem, visszaölelt, bejött a barátja, ő is mondta, hogy csak poén. Szereti a The Walking Dead-et, azt hittem tud majd rajta nevetni...
2015. aug. 15. 18:18
 20/41 A kérdező kommentje:
Akkor lehet nem csak ez a hülyeség bántja? :/ Nem jut eszembe semmi más...
2015. aug. 15. 18:20
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!