Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megvicceltem a párom és most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megvicceltem a párom és most haragszik rám. Mivel engeszteljem ki?

Figyelt kérdés
Már majd egy hete levegőnek néz, kezd kellemetlenné válni a dolog. Már bocsánatot kértem én is meg a haverja is, elismertük, hogy nem kellett volna. Már próbálkoztam egy csomó mindennel: a kedvenc sütiét megsütöttem, romantikus vacsora, békülős szex... de egyik se kellett neki! Valami ötlet?

2015. aug. 15. 17:17
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
100%

Na csak most olvasom utólag, hogy a házat is berendeztétek meg minden, ez így tényleg túlzás, hisz nem csak egy pillanatig tartott a sokkhatás, hanem épp elég ideig, hogy teljesen beleélje magát a megrendezett helyzetbe. Így hiába tudta meg utólag, hogy átverés, olyan számára, mintha tényleg átélte volna az egészet, át is élte végülis. Vannak olyan, kiállítások meg show-k ahol hozzátok hasonlóan, nagyon élethűen szimulálnak ilyen traumatikus jeleneteket és nem véletlen, hogy ezekben a részvételt csak saját felelősségére engedik mindenkinek

Szerintem ha ki akarod engesztelni, akkor hagyd a sütit meg a bocsi-szexet, kezeld gy az egészet, mintha valóban valami nagy megrázkódtatás érte volna, üljetek le, beszéljétek meg, stb.

2015. aug. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó mondatot kicsit rosszul fogalmaztam meg, szóval: őt TÉNYLEG komoly megrázkódtatás érte, amit ti persze nem tudhattatok előre, de az nem fog segíteni túltennie magát rajta, ha azt érezteted vele, hogy te csak hülye viccnek látod az egészet, amit jóvá lehet tenni egy kis enyelgéssel. Nem tudok kevésbé gáz példát mondani, szóval elnézést érte, de próbálj úgy állni a dologhoz, mintha legalábbis a kutyáját gázoltad volna véletlenül halálra.
2015. aug. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 A kérdező kommentje:
Igen a házat is berendeztünk. Felborult dolgok, itt ott vércseppek. Kivétel a szőnyegen, oda nem engedtem! Kazettáról is ment valami hörgés de azt a konyhában már nem lehetett hallani, az szerintem az emeletre lett rakva. Szóval eléggé kitettünk magunkért, de én nem hittem volna, hogy ez sokkot okoz. Már szinte rosszul érzem magam miatta, pedig tudom, hogy vicces volt. :/
2015. aug. 15. 18:36
 24/41 A kérdező kommentje:
Szóval akkor viselkedjek úgy vele mint mikor eltávozott köreinkből az öreg, süket Bundás... Remélem ez beválik. Köszi a tanácsot. (Ui.: Bundást nem én ütöttem el! Természetes halállal halt.)
2015. aug. 15. 18:39
 25/41 anonim ***** válasza:
76%
Kérlek ne vedd magadra, de jobban tennéd, ha elkezdenéd ténylegesen rosszul érezni magad a dolog miatt, mert mint az ábra mutatja, ez csak nektek volt vicces, neki egyáltalán nem. Azt kell először megértened, hogy hiába teljesen akaratlanul és minden rossz szándék nélkül, de komoly traumát okoztál neki, ezért hoztam a kutyás példát, mert az lenne nagyjából hasonlóan szerencsétlen helyzet.
2015. aug. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
64%

Na jó, remélem tudod, hogy ez oltári kegyetlen húzás volt tőled, tőletek! Meg is érdemled, hogy be van rád rágva, én is be lennék! Azért gondoljál már bele, még az ajtó is nyitva volt, már akkor sejthette, hogy valami gond van. Aztán bement, és dulakodás nyomai. El tudod te azt képzelni, hogy mennyire megrémülhetett szegény? Aztán még meg is lát téged ott fekve, véresen, stb.?! Örülj neki, hogy csak ennyi történt, és nem kapott mondjuk idegösszeomlást vagy komoly sokkot! Ez azért nagyon nem vicces ám! Nem is vagyok képes felfogni, hogy valakit mi sarkall egy ekkora baromságra!! És utána még ő nem érti, hogy most akkor min van ennyire kiakadva a párja, és előtte még azt is hiszi, hogy milyen vicces lesz!


Szóval csak gratulálni tudok. Ha ez ment, akkor most teperjél is, hogy megoldódjon a problémátok. Őszintén beszéld meg vele, mondd el neki, hogy mennyire nagyon sajnálod, és ilyen többé nem fog előfordulni, ismerd be, hogy kegyetlenül h*lye voltál, és nem gondoltad végig, vallj neki szerelmet, mindent, és legyél nagyon türelmes, figyelmes, stb. Egy idő után biztosan meg fog békélni, ha egyébként nagyon szeretitek egymást, de most egy darabig mosolyszünet lesz, ami - nem győzöm hangsúlyozni - érthető is a részéről!

2015. aug. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
Tényleg beszéljétek meg! Most picit bizony küzdened kell, hogy véget érjen ez a "mosolyszünet". És tényleg megérdemled, igaza van teljes mértékben a #26-nak! Nagyon bunkó dolog volt ez, már ne is haragudj! Én szégyellném magam a helyedben, nem is kicsit! Nekem is magas, hogy ilyet valaki hogyan tehet; hogy gondolhatja, hogy még jó is lesz, stb.
2015. aug. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
20%
Szégyellhetnéd magadat,hogy az ideigeivel játszol egy olyannak,akit állítólag szeretsz. Tanúsíts megbánást, mást nem tehetsz. A frász hoztad szegényre, nagyon megijedhetett, szégyelld el nagyon magad. Hogy gondolhattad, hogy nevetne? Ilyennel nem szabad viccelni;fordított esetben rád nem hozta volna a frászt ugyanez? Örülj neki, hogy nem ájult el a sokktól, ami érte. Hogy képzeled, hogy ártasz neki? Az elájulással mit kezdtél volna, hogy magyaráztad volna ki, ha például esés közben összetöri a fejét, vagy szíve megáll, akár ha rövid időre is, meg mi lett volna tényleg,ha mentőt kellett volna hívni hozzá? Ez nagyon felelőtlenség volt, és nem mondanám, hogy gyerekes ostobaság, mert egy gyerek ilyet nem csinál, tudja, hogy ilyet nem szabad. Vagy asszem még a Rómeó és Júlia vége felé volt egy ilyen, hogy először azt hiszem, csak azt hitte, hogy halott, és akkor erre megölte magát, és azután meg a másik látta, hogy az ő szerelme meghalt, és akkor ő is végzett magával. Ilyet nem szabad.
2015. aug. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
95%
Na, azért, ha nem ismerjük a Rómeó és Júliát ne keverjük ide.
2015. aug. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:

Én fordított esetben először biztosan úgy reagálok mint ő, de aztán mikor kiderül, hogy csak egy jól megrendezett vicc volt, nevettem volna. Amúgy meg felnőtt férfi, egyáltalán nem az az ájuldozós típus. Azért nem kell szívleállást meg ilyeneket beleképzelni. :D Ez már tényleg túlzás és ha akarom sem tudom magam rosszabbul érezni mint amennyire kell, mert ez csak vicc volt. Érzem a súlyát, kegyetlenek voltunk, de ti a helyemben ha elétek állna egy profi sminkes ezzel az ajánlattal nemet mondanátok?

Ha meg más szemszögből nézzük, akkor megelőlegeztem neki a The Walking Deadet, ami csak októberben fog jelentkezni a 6. évaddal. :P :D

2015. aug. 15. 19:39
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!