Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megvicceltem a párom és most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megvicceltem a párom és most haragszik rám. Mivel engeszteljem ki?

Figyelt kérdés
Már majd egy hete levegőnek néz, kezd kellemetlenné válni a dolog. Már bocsánatot kértem én is meg a haverja is, elismertük, hogy nem kellett volna. Már próbálkoztam egy csomó mindennel: a kedvenc sütiét megsütöttem, romantikus vacsora, békülős szex... de egyik se kellett neki! Valami ötlet?

2015. aug. 15. 17:17
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:

Maga az ötlet tényleg egész jó és kreatív, de annyiban igazat adok a többi kommentelőnek, hogy a környezet berendezésével átestetek a ló túloldalára.

Próbálom magam a helyébe képzelni, és szerintem nem csak a túlzott ijedtség miatt haragszik rád/rátok, hanem mert ilyen jól rá tudtátok őt szedni és férfi létére ez gondolom sérti a büszkeségét. Te magad írtad, hogy amikor jött a zombis rész, akkor még ordítozva a falhoz is hátrált. Ha velem csinálta volna ezt meg a barátnőm és az én esetemben is ilyen hatásos lett volna, akkor én biztos nagyon megalázónak érezném a helyzetet és olyan lenne, mintha megtört volna az a magabiztos férfikép, amit eddig igyekeztem kialakítani magamról. Ha szlengesebben akarok fogalmazni, akkor úgy is mondhatnám, hogy ennek "herélő hatása" lett volna rám nézve.

Én a helyedben erről is próbálnék nála kicsit puhatolózni, hogy valóban így érez -e, ha pedig igen, akkor nyilván rád vár a feladat megértetni vele, hogy ezzel semmivel sem lett kevesebb, vagy "nyámnyilább" a szemedben.

Valamint nagyon jól írta valaki pár válasszal feljebb, hogy vedd komolyan a dolgot és próbáljatok meg erről úgy beszélni, mintha valóban hasonló tragédia történt volna, hisz az ő számára ez pár perc erejéig tényleg meg is történt.

Sok sikert, majd azért írd meg vagy válaszban, vagy privátban, hogy mik a további fejlemények! :)

És amúgy tényleg jópofa ötlet volt, de ez inkább barátnők/haverok megszívatására lett volna alkalmasabb, nem az életünk szerelméére.

2015. aug. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 A kérdező kommentje:
De én megértem, hogy megijedt, nincs ebben semmi szégyellni való. Az én szememben ettől ő még abszolúte férfias. Én is megijedtem volna. Lehet, hogy tényleg ez a bántja...
2015. aug. 15. 19:51
 33/41 anonim ***** válasza:

31-es vagyok.

Mondom, én beleképzeltem magam a szituációba és engem szerintem ez bántana ilyen hosszútávon.

Hisz az már kiderült, hogy neked kutyabajod, oké, az le van zárva, ennyi idő alatt már fel kellett, hogy dolgozza a sokkhatást.

Viszont a tüske biztos bennem lenne, hogy "basszus, hogy meg lettem szívatva a barátnőm által, amikor elvileg nekem kellene az erősebb jellemnek lennem!"

Vagy valami ilyesmi.

2015. aug. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 A kérdező kommentje:

Én nagyon szeretem őt. Csodálatos jellem, okos, kedves, álmaim férfija és tudom, hogy ha szükség lenne rá meg tudna védeni.

És most egy tányér sütivel bemegyek hozzá és ezt elmondom neki. :D

2015. aug. 15. 20:10
 35/41 anonim ***** válasza:
Egy kalappal! :) Majd írd meg, mi volt! :)
2015. aug. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
100%

29-es, úgy emlékszem,hogy valami ilyen volt, régen olvastam, de nem is az volt a lényeg, hanem hogy a frászt hozta rá, jó, hogy haragszik. Hát eljátszotta a halálát, és talán fel sem fogja. Súlyát nekije.

", de ti a helyemben ha elétek állna egy profi sminkes ezzel az ajánlattal nemet mondanátok? " Persze, alap,ilyeneket nem játszunk.

"Ha meg más szemszögből nézzük, akkor megelőlegeztem neki a The Walking Deadet, ami csak októberben fog jelentkezni a 6. évaddal. :P :D"Büszke lehetsz magadra, gratulálok!:DXD Na látod, ez már legalább vicces volt:D

2015. aug. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
30%
Kapdbe neki tövig attól helyrejön
2015. aug. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
100%
Mondjátok, hogy szar a humorom, de nekem ez valahogy nem poén még így olvasva sem.
2015. aug. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:

Latszik, hogy itt TWD rajongo. En meg szerintem sirva is fakadtam volna...:DD

De azert nagy volt!

2015. aug. 16. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
100%
egyszer az én barátnőm is eljátszott velem hasonlót: jövök haza, nézem, fürdőkádban, fürdőruhában viz alatt van. Szóltam "na, gyakorlod a levegővisszatartást? " (nagy úszó) de a mondatot be se fejeztem, mert feltűnt a sima vizfelszin, és az elernyedt arc... rögtön felkiáltottam a nevét, rántottam ki a vízből, rögtön levegőt fújtam a szájába (fogalmam sincs hogy kell, csak filmben láttam), közben Whitney Houston és lánya járt a fejemben... egyszercsak felébredt, arcomba köpte a vizet, nevetett rajtam hogy "bocsi jó vicc volt ugye? kíváncsi voltam a reakciódra " . . . . . . . aztán visszanyomtam "tessék, ez a reakcióm " majd sirva kirohantam...
2015. aug. 16. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!