Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pofon néha belefér, "mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pofon néha belefér, "mert dühös volt"? 17/L

Figyelt kérdés

A barátom 22 éves. Nagyon szeretem, viszont mostanában néha eljár a keze és kapok egy pofont vagy földrelökés. Az ok a féltékenykedése. Ha csak dumálok, hülyéskedek egy fiú oszt.társammal már kiakad. Ezzel magyarázza: "Csak mert szeretlek! Senki másé nem lehetsz! Sose akartalak bántani. Ne haragusdj! Szeretlek! Többé nem teszem.

A savazás, hogy "Hogy szeretheted, ha ezt teszi?" felesleges, szerelmes vagyok.

Viszont ez nem jó, én is tudom. Elakarom hagyni, de félek. Vajon javulna? Mit tanácsoltok?



2015. aug. 19. 22:51
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Igen, és később majd a bordatörés is bele fog férni, ha az engedélye nélkül akár csak boltba is átmész, ha ott férfi a boltos. Aztán majd ráfoghatod a vak komondorra.
2015. aug. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

Ő nem szeret téged csak birtokol.Azr hiszi hogy az övévagy és ez tényleg csak rosszabb lesz és te szépen lassan lelkileg meghalsz.

Menekülj az ilyentől! Ahogy írták csapj oda neki egy hatalmasat aztán oszd ki és menj el.

Ha egyedül nem megy akkor tényleg kérj segítséget!!

2015. aug. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

Sosem adtam okot a féltékenységére.

Tudom, az lenne ésszerű, hogy elhagyom, de eleinte nem ilyen volt. Csodálatos személyiség, kedves, aranyos, vicces, megértő volt. Csak valamiErt kifordult magából. Ha megtalálnánk az okát, talán helyrehozhatnánk.-Vagyis ezt gondoltam, de a válaszok alapján sejtem mi a helyes.

2015. aug. 19. 23:11
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul gondolod, kérdező. Nem kifordult magából, hanem már nem játssza meg magát. Beleszerettél, úgy érzi, most már nem fogod elhagyni, úgyhogy nem fárad azzal, hogy feleslegesen kontrollálja magát, a markában vagy. Szépen lassan eltilt a barátaidtól, családodtól, mindentől, ami lakáson kívül esik, nehogy bárki más befolyással lehessen rád, és menekülésre biztasson.. Nem lesz soha olyan, mint az elején, kizárólag akkor, amikor a bocsánatodért esedezik. Akkor az áll érdekében. Aztán miután visszafogadod, megy minden ugyanúgy, mint előtte. Nem így van? Mondd, hogy egy-egy bántalmazás után nem ígéri le neked a csillagokat az égről..
2015. aug. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Ez a típus mindig csodálatos, aranyos, megértő.. az elején. Ügyes manipulátorok ám.. Nem vesztegetnék rá még egy percet sem. És nem, akkor sem mennék hozzá vissza, amikor elkezd zsarolni (főleg érzelmileg), meg zaklatni és ígérgetni (nem feltétlenül ebben a sorrendben, de ezeket fogja váltogatni), mert figyeld meg, ez lesz a következő lépés.
2015. aug. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
51%

Én akkor is azt mondom, ez esetben két dolog szokott lenni:

A.) azért féltékeny mindenkire, mert neki van vaj a füle mögött, és a lelkiismerete miatt így jön ki ez rajta, hogy téged kér számon

B.) tényleg valamivel okot adsz a féltékenységre, olyasmivel, ami fel sem tűnik neked.

C.) egyik sem, és mégis megőrül, mihelyt felszáll a lila köd.


Neked kell tudnod, melyik az a 3 közül. Ennek tükrében járj el.

2015. aug. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tűnik fel neki, hogy amit csinál az egy ok a féltékenységre, akkor az nem lehet egy igazi ok a féltékenységre csak maximum egy hülyének.
2015. aug. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

Egyetlen egy ferfitol kaptam pofont az eletben. A draga edes apukamtol.


Azota soha tobbet ferfi ram nem emelte kezet. Ha emelne, csak egyszer tenne, mert koszones nelkul fakepnel hagynam, legyek barmennyire szelemes.


"Ha megtalálnánk az okát, talán helyrehozhatnánk." Kicsim, vedd eszre, hogy ez csak neked problema. Az, hogy o teged megver az csak neked faj. Ha neki is problemat jelentene, akkor o indulna elsonek megkeresni az okat es javitani a helyzeten. Neki kellene felhozni az otletet, hogy javitsunk rajta, nem neked!!! O nem latja hogy ez gond. Csak akkor amikor ezen te kiakadsz es mivel fel egyedul maradni inkabb konyorgesre veszi a figurat, hogy jaj de nem akartam, ne haragudj, stb.


Egy alkoholistan sem a csaladja/szerelme fog segiteni, hanem onmaganak kell a segitseget keresnie, de csak akkor, ha rajott, hogy alkoholista es ez problema. Ha ot nem zavarja hogy iszik, akkor konyoroghetsz neki, nem fog javulni.


Ha egy picit is szereted onmagad, ha van benned egy szemernyi onbecsules, kidobod a pitchaba ezt az aljas ferget es keresel egy normalis ferfit.


A ferfi aki egyszer megver egy not, az TOBBSZOR is meg fogja verni!!!!!!!!!!!

Ez annyira tutti biztos ezer szazalek, minthogy soha nem marad repulo a levegoben. Elobb utobb, igy vagy ugy le fog jonni (vagy esni). Erre merget vehetsz.


Amithatod magad, hogy szereted meg o is szeret es bizonygatja, de kutyabol nem lesz szalonna!


37/N

2015. aug. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

#16 "Ennek tükrében járj el."

Nem kell itt tükrökben járogatni, egy dolgot tehetsz kérdező: elhagyod és vissza sem nézel.

Miért, ha netán féltékennyé tette volna a barátját, az felhatalmazná a férfit a fizikai erőszakra?

El sem tudom képzelni, mi lenne, ha így működnének a dolgok..

Bíró: "Ön megölt egy embert"

Vádlott: " Hát igen, de bosszantóan viselkedett az illető"

Bíró: "Oh így már minden világos, aviszontlátásra"


A verés, NEM fér bele egy normális kapcsolatba.

2015. aug. 20. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
0%
Én is szívesen pofoználak
2015. aug. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!