Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pofon néha belefér, "mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pofon néha belefér, "mert dühös volt"? 17/L

Figyelt kérdés

A barátom 22 éves. Nagyon szeretem, viszont mostanában néha eljár a keze és kapok egy pofont vagy földrelökés. Az ok a féltékenykedése. Ha csak dumálok, hülyéskedek egy fiú oszt.társammal már kiakad. Ezzel magyarázza: "Csak mert szeretlek! Senki másé nem lehetsz! Sose akartalak bántani. Ne haragusdj! Szeretlek! Többé nem teszem.

A savazás, hogy "Hogy szeretheted, ha ezt teszi?" felesleges, szerelmes vagyok.

Viszont ez nem jó, én is tudom. Elakarom hagyni, de félek. Vajon javulna? Mit tanácsoltok?



2015. aug. 19. 22:51
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Ember, hülye vagy? A verés NEM ENGEDHETŐ MEG! Ha felpofoz, fel is út, le is út, édesem! Aki képes megütni azt, akit szeret, azzal nincs minden rendben.
2015. aug. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
45%
Úgy hagynám ott mint eb a szaharát. Te se vagy normális ha eltűröd. Ha jól belegondolok már azért is exem nyakába borítottam a kaját mert másodszor játszotta el, hogy kérte főzésre aztán mégse kellett neki. Hol tűrnék el bántalmazást.
2015. aug. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim válasza:
100%
Nem savazlak de szerintem hagyd el....az ilyen bántalmazások egy kapcsolatban mindig azzal kezdődnek hogy eljár párszor a keze meg hogy csak azért mert szeret...vagy küld el valami terápiára agressziókezelésre vagy hasonló,amugy nagy féreg lehet,lánnyal pofozkodni..jesszus..Viszont ha elhagynád szinte biztos hogy tovább zaklatna,beszéld meg szüleiddel ezt,hagyd el és ha zaklat forduljatok rendőrségre,mert az ilyenek sosem állnak meg maguktól......remélem segítettem 16/f
2015. aug. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
75%
Hagyd el! Nem fog javulni, csak rosszabb lesz! Én tuti adnék neki visszakézből egy akkorát, hogy emlékezne rá egész életében, csak egyszer próbálja meg!
2015. aug. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt egyedül inkább ne próbáld megoldani. Beszélj erről mindenképp a szüleiddel, és majd ők segítenek. Az alapvető, hogy EL KELL HAGYNOD, most nem ismétlem a rengeteg előttem szólót, hogy miért! Azért fog kelleni a szüleid segítsége, mert nem tudhatod, hogy mit váltana ki belőle, ha közlöd négyszemközt, hogy szakítasz. Így a szüleid be tudnak segíteni, megvédenek. Plusz, tényleg valószínű, hogy zaklatni is fog, amihez végképp a szüleid segítségére lesz szükséged. Úgyhogy beszéld meg velük őszintén, és ne Te szégyelld magad, mert nem Neked kell, kicsit sem!

19/L

2015. aug. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%

Szobam maganyaba leirok neked vmit!

Elso szerelmem folyamatosan eljart a keze..

Mostani kapcsolatom is igy kezdodott!!! Egy pofon...azota volt tobb sot lekopott,megrugott... Kerlek most hagyd el!!!! Alig varom haza erjek 2 het mulva az orszagomba,hogy elhagyjam!!! Tudom szereted es gyerek vagy meg de ne turj!!!!!! Ettol csak rosszabb lesz!!! Kerlek menekulj!!!!

2015. aug. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Rosszul gondolod, kérdező. Nem kifordult magából, hanem már nem játssza meg magát. Beleszerettél, úgy érzi, most már nem fogod elhagyni, úgyhogy nem fárad azzal, hogy feleslegesen kontrollálja magát, a markában vagy. Szépen lassan eltilt a barátaidtól, családodtól, mindentől, ami lakáson kívül esik, nehogy bárki más befolyással lehessen rád, és menekülésre biztasson.. Nem lesz soha olyan, mint az elején, kizárólag akkor, amikor a bocsánatodért esedezik. Akkor az áll érdekében. Aztán miután visszafogadod, megy minden ugyanúgy, mint előtte. Nem így van? Mondd, hogy egy-egy bántalmazás után nem ígéri le neked a csillagokat az égről..


Ezt annyira jol leirtad!!!.. Itt az igzsag ugy ez tortent velem...minden napos a fa@sszopo k@urva,sz@pd le a f@aszom,k@urva a@nyad.... Annira jol esett h ezt megfogalmaztad koszonom

2015. aug. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:
Először is egy férfi soha nem üthet meg egy lányt.Amelyik férfi megüt egy lányt, az nem férfi!! Hagyd el minél hamarabb!
2015. aug. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen kapcsolatom. Nagyon szerelmes voltam, és hagytam. Aztán egyszer annyira túlzásba esett, hogy azt már nem tudtam magamban tartani. Elmeséltem az anyámnak (csak úgy nagyjából, nem mindent), amit utána megbántam, mert meg tudtam volna bocsátani neki, de anyám előtt ciki lett volna, ha ezek után vele maradok. Nem volt egyszerű szakítás, mert nem engedett el egykönnyen. Ráadásul szerelmes voltam, és rossz volt nélküle. De ez már 10 éve történt, és most már kit érdekel. Te is olyan fiatal vagy. Azt hiszed, hogy senkit nem fogsz így szeretni. Dehogynem! Hagyd ott!
2015. aug. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!