Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aljasság, Undoritó, szánalmas?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aljasság, Undoritó, szánalmas?

Figyelt kérdés

Januárban szakítottunk barátnőmmel 1.5 évig voltunk együt és van/volt az egyik legjobb barátom és mint kiderült már január végén összejöt a volt barátnőmmel.Miközben tisztába volt vele, hogy én még mindig szeretem és próbálkoztam volna vissza szerezni!Eddig is elég undorító de, ráadásul letiltott mind2- minden honnan, és kiabszot görénység amit csinált a kis k*öcsög és annyi gerinc nem volt benne, hogy oda jöjjön és azt mondja h te b**dmeg ez van...És én ezt megéreztem már januárba h ez lesz rá is kérdeztem és tagadta. utána meg már tiltva lettem.. személyesen meg nem találkoztam velük azóta, vagyis kocsiból meg villamosról láttam őket de akkor mellet ült ismerős vissza fogott...De már nem tudom mit csináljak?! Ki*aszottul cseszi a csőrömet már..Nem vagyok túl nyugodt ember.. és félek hogy szét fogom kapni a srácot.


bocsi a regényért de nem tudtam rövidebben!


Ti Mit csinálnátok a helyemben???????????????


2010. márc. 10. 10:07
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Hagyd őket a p*csába. Tüntetőleg ne vegyél róluk tudomást...kezdj el sportolni, találj új elfoglaltságot, hogy ne ezen járjon az agyad...velem ugyanígy szakított az előző palim, először én is majd' felrobbantam, amikor láttam a másik lánnyal, de aztán rájöttem, hogy ezzel csak magamat teszem tönkre. Ne foglalkozz semmilyen szinten ezekkel a gyökerekkel. Az egészséged és a lelki békéd többet ér.

24/L

2010. márc. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Egyet értek, ocsmány és piti dolog volt amit csináltak, de annyit tanácsolhatok, hogy bár tudom hogy baromi nehéz de viseld méltósággal legyél férfi.

24 L

2010. márc. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Köszi szépen mindenkinek a választ..Méltósággal vagyok férfi elhihetitek. Csak már nehéz...

ma 11:12 komentező!ha te úgy véled ,hogy nekem nincs miért haragudnom akkor neked nincsenek barátaid nem tudod milyen érzés az amikor hátba szúrnak és főleg olyan akiről utoljára gondolnád.Sportolok nem is keveset,de elég nehéz amikor az ember 1.5 órákat bír csak aludni és nem tudja kikapcsolni magát.. !És igen csináltam pár dolgot életemben amivel meg bántottam mást!De én utána tartottam a hátamat!

2010. márc. 10. 11:38
 14/21 A kérdező kommentje:

* méltósággal viselem ameddig tudom,és férfiasan tűröm amíg lehet..


Bocsi az előző komentért öszevisza írtam, de nem vagyok már a toppon..

2010. márc. 10. 11:40
 15/21 Evelynn ***** válasza:

oh te drága...

hát köcsög volt a "haverod" az tény...

már nem nagyon tartják be ezt a szabályt, h haverom exével soha!... pedig ez alap lenne sztem...


Am én titokban állnék bosszút. :D

így nem látják rajtam h fáj, de ki is dühöngöm magam, és nyugodtabb leszek...

aztán mikor lenyugodtam, és a csajt úgy ahogy kivertem a fejemből, akkor keresnék egy másik csajt (mint írtad nem lesz nehéz). Látni fogják, h boldog vagy, szal a méltóságod is rendben. :D

2010. márc. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

utolsó kommentező nem mondasz hülyeséget de hát...Nem tudom.

Sokan baszogatnak h mért nem jövök már össze valamelyik spinével stb..Lehet könnyeben felejtenék meg jobb lenne.De amig saját lelki állapotomat nem raktam rendbe addig nem akarok másnak szart..

De ez a titokban le rongyolnám téma nem hülyeség..csak ez is a gerinctelenség egy formája, ha már le ütöm akkor utána már tartom is a hátam ugyhogy ez a titkos téma számomra nem a leg megfelelőbb..:)

2010. márc. 10. 12:06
 17/21 anonim ***** válasza:
51%

11:12 vagy. még mindig nem értem mit nyafogsz. Nem kellesz a nőnek és kész. Ennyi, mit kell ezt túlspriázni.


Tudod mikor szúrtak volna hátba? ha már egy éve kefélnének, te drága. Akkor igen, jogosan lennél dühös. De így???? Gondolkozzál már. Mégis mit vártál, mi legyen? Egyen a lány egy pirulát amitől beléd szeret, vagy mi? Vagy azt vártad hogy menjen oda a haverod, mondja el mi a helyzet és alázkodjon meg, hogy ugye méltóztatol megengedni az ő kapcsolatukat? mégis mireföl, milyen jogogn szólsz te bele, hogy kivel jár a lány utánad. Semmi közöd hozzá!


Igen, nekem is vannak barátaim, nekem is van családom, sokszor nem úgy viselkedett egyik másik ahogy kellett volna. Ha nagyon bunkó volt valaki, akkor nem foglalkoztam vele többet és kész. Nekem is volt olyan pasim, akiről fél év múlva derült ki hogy menyasszonya van külföldön. És mit mondjak? nagyívben kidobtam, aztán kész. Ha egy pillanatot is töltöd az idődet azon agyalva hogy mi legyen, akkor hülye vagy, és egyedül te vagy a hibás ha szar az életed. Ezt fogd fel!

2010. márc. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

11:22 voltam. Tudom, hogy k*rva nehéz, de hosszú távon ez az egyetlen megoldás: leszarni. Gondolj arra, hogy Te minden Tőled telhetőt megtettél, aki ezzel nem él, hanem visszaél, az menjen búsba. Nekem is ez segített anno. Nem mondom, hogy pikk-pakk sikerült túltennem magam a dolgon, de hidd el, az idő minden sebet begyógyít. Természetesen undorítóan viselkedtek Veled, de ha folyton erre gondolva turbózod Magad, attól nem lesz jobb, csak rosszabb. Légy büszke! És a piát felejtsd el, legalábbis tartogasd különleges alkalmakra, mert csak látszatmegoldás. Nem kioktatni akartalak, és ne haragudj, ha ilyen színezete lett a kommenemnek, de én is voltam ilyen szar helyzetben.

24/L

2010. márc. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Figyelj, ha szakítottatok akkor semmi közöd hozzá, hogy mit csinál! Az érzelmeket nem lehet irányítani és ha ő pont a barátodba szeret bele akkor ne kelljen már neki azért szenvedni mert az a te haverod! Hagyd békén, mindenkivel szakítottak már és mégsem haltunk meg...

Akkor lett volna szemétség ha (mint ahogy mondták), megcsalt volna vele, vagy csak azért lenne vele hogy téged idegesítsen.

2010. márc. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Én is összeverném a helyedbe,de ne tedd,tudom,hogy nehéz,engem is most hagyott el a barátnőm.
2010. márc. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!