Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aljasság, Undoritó, szánalmas?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aljasság, Undoritó, szánalmas?

Figyelt kérdés

Januárban szakítottunk barátnőmmel 1.5 évig voltunk együt és van/volt az egyik legjobb barátom és mint kiderült már január végén összejöt a volt barátnőmmel.Miközben tisztába volt vele, hogy én még mindig szeretem és próbálkoztam volna vissza szerezni!Eddig is elég undorító de, ráadásul letiltott mind2- minden honnan, és kiabszot görénység amit csinált a kis k*öcsög és annyi gerinc nem volt benne, hogy oda jöjjön és azt mondja h te b**dmeg ez van...És én ezt megéreztem már januárba h ez lesz rá is kérdeztem és tagadta. utána meg már tiltva lettem.. személyesen meg nem találkoztam velük azóta, vagyis kocsiból meg villamosról láttam őket de akkor mellet ült ismerős vissza fogott...De már nem tudom mit csináljak?! Ki*aszottul cseszi a csőrömet már..Nem vagyok túl nyugodt ember.. és félek hogy szét fogom kapni a srácot.


bocsi a regényért de nem tudtam rövidebben!


Ti Mit csinálnátok a helyemben???????????????


2010. márc. 10. 10:07
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
Tudom h itt választ kéne írnoom. de lenne egy kérdésem.. Ha a barátod oda állt volna eléd h figyelj tetszik a volt barátnőd és szeretnék vele Járni.. akkor elfogadod? vagy akkor is haragszol rá?
2010. márc. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!