Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet a kapcsolatomon valahogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet a kapcsolatomon valahogy még javítani?

Figyelt kérdés
10 éve vagyunk együtt a párommal és van egy 16 hónapos lányunk. A terhesség és a szülés nagyon megváltoztatta a kapcsolatunkat szexuális téren. Egyáltalán nincs igényem már rá, vele ellentétben. Kavarognak bennem az érzések, teljesen tanácstalan vagyok. Emberileg nagyon szeretem, ragaszkodok hozzá, viszont a szex nem megy vele. Nem tudom eldönteni, hogy mit is érzek. Fontos nekem, de a szex egyáltalán nem hiányzik. Nem érzem, úgy hogy nem szeretem, akkor miért nem megy? Elhidegültem volna? Vagy már nem szeretem mégse, csak a megszokás tart mellette?
2015. aug. 21. 22:22
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Tegnap éjszaka nem hagytam és megmondtam neki, hogy valljon akkor őszintén szint, hogy mit érez. Közölte velem, hogy nem szeret már. Fontos vagyok nagyon neki, de már nem azt érzi. Mondtam neki, hogy így nincs értelme folytatni. Én nem fogok 29 évesen úgy élni, hogy tudom nem szeret a másik. Ma összepakolok neki és menjen. Értékelje át az életét és kezdjen új életet. Fiatal ahhoz még, hogy rám várjon. Nem tudom fordított helyzetben mit csinálnék. Nagyon szíven ütött a dolog. Mi az a pár voltunk, akit mindenki irigyelt mindig. Sose volt egy hangos szó a 10 év alatt. Biztos mindenki meglepődik majd. Tudom, hogy nem csal meg. Legalábbis fizikailag biztos nem, mert nem lenne ideje mikor. 12 órázik állandóan és munka után az első útja hazavezet. Az, hogy esetleg szerelmes másba az nem tudom.
2015. aug. 22. 08:47
 12/30 A kérdező kommentje:
Nem szoptatok már és nem alszik velünk a gyerek. Pont azért nem akartam, hogy velünk aludjon, nehogy ez a helyzet legyen.
2015. aug. 22. 08:48
 13/30 anonim ***** válasza:

Sok no erez igy szules utan AZ anyasag miatt van.

Mindent helyre lehet hozni csak akarni kell.

Babysitter es hivd meg randira irj neki sms menjetek setalni moziba topartra stb

A hazassag fontos es megmentheto

Egy par kozos este es ujra erezni fogod a vagyat iranta.

2015. aug. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
Nem hiszek abban, hogy egy szerelem, ha elmúlt lehet még valamit csinálni. Hiába próbálnám helyrehozni csak idő kérdése, hogy mikor lesz vége. Nincs értelme húzni tovább. Ha ő már nem szeret, akkor nem tudok mit tenni. Próbáltam változtatni a dolgokon, ezek szerint kevés volt. Néha irigylem azokat a nőket, akiknek megy úgy is, hogy nincs kedvük hozzá. Most nagyon fáj, de talpra fogok állni, mert muszáj. A kislányom miatt nem törhetek össze. A tegnap arra legalább jó volt, hogy tisztában legyek az érzéseimmel és érezzem mennyire szeretem.
2015. aug. 22. 11:39
 15/30 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem te sem szereted (a tegnapi válaszaidból kiderült), csak az áldozat szerepét könnyebb felvenni.
2015. aug. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

nem hit kkerdese ahol tuz egett es szulok lettetek ott lehet visszahozni a szerelmet ez TENY

Nagyon sok hazassag fut zatonyra mert a felek bedobjak a torolkozot es lusta puhany modon a menekulest valsztjak.

Rossz lesz egyedul es nem eri meg hiszen a ferjed ugy erzi nem szeret az intimitas elveszett de ott a gyerewk es semmi megbocsathatatlan dolog nem tortent

HA ennyiert eldobod a hazassagot megerdemled a sanyaru egyedulletet.


Tudod mi 27 eve vagyunk egyutt sok volt az akadaly a bukato a kisertes betegseg gyerekszules halalesetek a csaladban krizisek a hazassagban kulonalvas veszekedes massal flortoles kulon utak elhidegules kulfoldi tavollet stb stb

DE mindig ujra es ujra megtalaltuk egymast es tudunk szeretni orulni sirni es nevetni kozossen

neha mint ket tini kozossen gyekek nelkul elllogunk egy jo kis hetvegere es napi 2x egymasba gabalyodunk.

Ha feladtuk volna kb 100x volt okunk a valasra de mi megfogadtuk joban rosszban es orokre

Es ez az amiert dolgozunk

amit eldobtunk az a buszkeseg a gog a kulonbneerzes

ami megszuletett az az oszinte megbocsajtas es az egymas tisztelete kocosan hulyen morcosan koveren sovanyan

2015. aug. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

Sajnálom kérdező, de sztem tudtad, hogy ez lesz a válasza.


A legjobb, hogy békében váljatok el, mert akkor még a gyerek nem sínyli meg annyira.

Próbáljátok meg egymást támogatni mindenben, még az új kapcsolatban is akár, mintha testvérek volnátok.


Sok sikert és kitartást kívánok!

2015. aug. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Nem érzem magam úgy, hogy az áldozat szerepében akarnék tetszelegni. Ami elmúlt nem lehet visszahozni. Úgy érzem szeretem, mert nagyon fáj. Sok mindent átvészeltünk mi is a 10 év alatt. Sok nehézség volt, amit túl éltünk. A férjem is volt külföldön és nagyon-nagyon nehéz volt. Többet sírtunk, mint ettünk. Nagyon későn lett babánk, éveket vártunk rá és úgy tűnik ezen most nem tudunk átlendülni. Tudom, hogy én vagyok a hibás, mert nem találtam meg a középutat a gyerek és ő közte. Most úgy érzem, ha elmegy lehet, hogy rájön, hogy nem akar ő sem engem elveszíteni, csak besokallt. Próbálom kulturáltan megoldani a dolgokat, hogy senki ne sérüljön. Mi értelme van addig húzni a dolgokat, míg aztán talál valakit és még fájdalmasabb lesz az egész? Nem akarom, hogy egymást bántsuk, mert nem ez volt ránk a jellemző a 10 év alatt. Elmentünk egymás mellet...
2015. aug. 22. 13:15
 19/30 omba ***** válasza:

Szomorú folytatás.. az jó, hogy békében vagytok.

Szerintem nem kéne rég volt érzésekhez ragaszkodni, a családot kéne megtanulnotok szeretni.

Én már túl vagyok ilyen történeten, nekünk sikerült - nagyon klassz évek jöttek még.

2015. aug. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
A gyerek érdekei azok, hogy csendben megoldjuk a dolgokat. Persze tudom, hogy a szerelem elmúlik, mélyebb érzések váltják fel. De tegnap konkrétan azt mondta, hogy úgy érzi, hogy egy jó barát vagyok már csak számára. Na ebből szerintetek mit lehet csiholni, kihozni még. Szerintem semmit. Persze lehet, hogy feladom és megfutamodok, de nem akarom eldobni a büszkeségem (persze biztos hülye p....csa vagyok emiatt) másrészt nem akarom, hogy az egymás iránti tiszteletet megöljük azzal, hogy előbb-utóbb elkezdünk egymás fejéhez vagdalni dolgokat.
2015. aug. 22. 13:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!