Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet a kapcsolatomon valahogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet a kapcsolatomon valahogy még javítani?

Figyelt kérdés
10 éve vagyunk együtt a párommal és van egy 16 hónapos lányunk. A terhesség és a szülés nagyon megváltoztatta a kapcsolatunkat szexuális téren. Egyáltalán nincs igényem már rá, vele ellentétben. Kavarognak bennem az érzések, teljesen tanácstalan vagyok. Emberileg nagyon szeretem, ragaszkodok hozzá, viszont a szex nem megy vele. Nem tudom eldönteni, hogy mit is érzek. Fontos nekem, de a szex egyáltalán nem hiányzik. Nem érzem, úgy hogy nem szeretem, akkor miért nem megy? Elhidegültem volna? Vagy már nem szeretem mégse, csak a megszokás tart mellette?
2015. aug. 21. 22:22
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

#20

Szerintem a jó barát mivolt egyáltalán nem a "semmi" kategória.

Igenis jó alap, csak nem a házassághoz.

Ha gondolod, egyelőre ne váljatok el, adjatok neki 2-3 évet, de hagyjátok egymást szabadon.

A lényeg, hogy támogassátok egymást az újrakezdésben és ha már elmúlt a feszültség teljesen, mindenki megbékélt és elfogadta az új szituációt, nekiállhattok lerendezni a formaságokat. Addig viszont lehet, hogy megkönnyíti az átmeneti időszakot, ha nem siettek felbontani a házasságot.

Őrizd meg a jó kapcsolatot, mert keveseknek adatik meg sztem. A vonzalom elmúlik, van ilyen. Tovább kell lépni.

2015. aug. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

onsajnalat nagy adagan oli a kapcsolatokat

Szedd ossze magad es szerezzd vissza a ferjed hodisd meg ujra

2015. aug. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
Nem tudok rajta most elmenni. Mondtam neki menjen el, de nem akar. Mondtam neki, hogy nem az anyja akarok lenni, ezzel az erővel ott is lakhat. Igazodjak ki rajta...Elmenni nem akar, de szeretni nem szeret. Ti most ezt értitek? Nagyon fontos számomra a bizalom és ezt ő is tudja. Hiába mondja, egy hét múlva, hogy rájött mégis kellek neki már nem fogom tudni elhinni neki, mert nem bízok benne. Nem érzem úgy hogy nagy lenne bennem az önsajnálat. Visszaadtam a szabadságát, nem tartom vissza, keressen akkor olyat, akivel boldog, ha velem már nem az.
2015. aug. 22. 14:44
 24/30 omba ***** válasza:

Figyu, hát a dolog úgy kezdődött, hogy te megszűntél a nője lenni, - azért ezt ne feledjük el.

Most meg bánt, hogy erre fel elmúltak belőle a szerelmes érzelmek.

Azért 16 hónap asszonyi viselkedés nélkül - sőt valahogy az az érzésem, hogy inkább két év az - nem ad okot se a csodálkozásra, se a megbántottságra.

2015. aug. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Visszaadod a szabadsagat de elveszed a fepeseget es a gyereket osszezuzod a hazassagat.

Te nem tettel eleget a hazassagi igeretednek megolted AZ intimitast es te csodalkozol.

Neked kell megjavitanod amit elrontottal.

Minden epp eszu ember erti ezt

2015. aug. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
De hát mennyivel könnyebb sajnáltatni magát, hogy őt elhagyta a férje, mert kiszeretett belőle?
2015. aug. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
52%

Ahogy írtam is, csak magadat okolhatod. Talán már rég van másik pasid is.

Ellökted magadtól, hogy ő mondja ki, hogy nem szeret, és így magadat áldozatnak, őt bűnösnek állítod be. Ne aggódj nem vagy egyedül, rengeteg nő csinálja így. Te már rég eldöntötted, hogy válni akarsz. Talán terhes is csak azért lettél, hogy a gyerekre hivatkozva továbbra is legyen valaki, aki eltart.

Miért ő menjen el? Miért hiszed azt, hogy te több vagy, és téged illet minden, amiért ő dolgozott meg? Sajnos a felét tényleg megtarthatod, és sajnos a bíróság is megítél neked valami irreálisan magas "gyerektartást". De őszintén remélem, hogy sikerül elperelnie tőled a gyereket. Igaz erre a feminista világban nincs sok esélye.

Ha valami nem tetszik, akkor költözz el te! Hagyjál neki ott mindent, és kezdjél új életet a gyerekeddel, és ne követelj gyerektartást sem. Mutasd meg nekünk, hogy te milyen büszke vagy. Mutasd meg magadnak, és a világnak, hogy a nők tényleg többet érnek, mint a férfiak, és nem csak a levegőbe beszélnek, amikor azt mondják, hogy bármit meg tudnak csinálni, amit a férfiak. Építsd fel kettőtök életét egyedül, ahogy a férfiak csinálják. Egyedül úgy is jobban fog menni, mert akkor nem lesz ott egy nagy gyerek (a férfi), aki visszatart, és lehúz. Így nem kell őróla is gondoskodnod. Több pénzed marad a házra, autóra. Többet tudsz dolgozni, így többet is keresel, amiből kevesebbet kell költened, mert nem lesz ott egy lusta férfi. Így több időd lesz a gyerekedre is. Tudsz majd vele minden este játszani, és minden hétvégén viheted vidámparkba. Nem kell megfelelned senkinek, nem leszel senkinek a házicselédje. Mindenben te dönthetsz, nem szólhat bele senki. Soha nem kell majd veszekedned vele, és eltartanod sem kell, ha munkanélküli, alkoholista lesz. Azt nézel a tvben amit csak akarsz, és akkor amikor akarod. És a legfontosabb! Akkor, és azzal mehetsz, bárhova akivel csak akarsz, és amikor csak akarsz. Nem fog egy lusta, semmirekellő férfi beleszólni a magánéletedbe, amihez amúgy sem lenne semmi köze.

Ugye milyen jól hangzik? Hát sok sikert kívánok, hozzá. Megérdemled ezt a szép, gondtalan életet.


A párodat meg dobd ki, legyen más gyereke, keserítse más életét. Sok machoista nő van még, aki szívesen nevel egy nagy, gyereket... de ez már egy másik történet. Remélem minél hamarabb találkozik egy rendesebb nővel. Igaz te utánad ez nem nagy kihívás.

2015. aug. 23. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
A ház az enyém és evidens, hogy ő költözzön el. Mondtam neki, hogy mindent elvihet nekem nem kell semmi, gyerektartást sem kérek, ha valamit szeretne venni a gyereknek akkor tegye. Nem kértem sose, hogy eltartson. Akkor nem küldeném el, hanem élnék vele tovább. Én próbáltam folyamatosan megbeszélni a problémákat és javítani rajta. Tudom, hogy hibáztam. Lehet, ha elmegy, akkor rájön, hogy mégis úgy érez, ahogy régen. Ha nem akar visszajönni, akkor meg hiába tettem volna akármit is, csak időhúzás. Utolsó hiába hiszed azt, hogy levágod ennyiből milyen is vagyok, nem fogod. Neki nem kellett volna semmit tenni értem? Én is nőből vagyok és szülés után ő sem próbálta felébreszteni bennem a vágyat. Mondta, hogy kezdjük újra és randizzunk, hozhatna virágot. Most kell neki is gondolkodni mikor már ég a ház? Eddig miért nem jutott eszébe, hogy azt mondja menjünk el kettesbe valahova vagy hozni egy szál dudvát. 16 hónap alatt nem volt olyan este, hogy ne próbáltam volna vele beszélni, hogy nem jó ez így, változtassunk. Persze igazatok van, hogy sértett vagyok és sajnálom magam. Ma már kicsit higgadtabb vagyok. Valószínűleg nem tudom a dolgokat még most átlátni. Azért megjegyezném, hogy a 16 hónapot ne úgy képzeljétek el, hogy egyáltalán nem volt szex. Volt, de elég ritkán és nem voltam egy hurrikán, mint régen.
2015. aug. 23. 14:04
 29/30 anonim ***** válasza:

Tehat a hibat benne kleresed es nem magadban szomoru harito magatartas gyerekes gondolkodas !!

,,miert nem ebresztette fel bennem a vagayt,,

a jobb vilag az uj jovo a hazassag megjavitasa mindig kizarolag sajat magad viselkedesenek megjavitasaval kezdodik.

harito masban hibat kerso ember soha nem elsz boldog.

2015. aug. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 omba ***** válasza:

Azt csak most írod, hogy te próbáltál vele beszélni, sokszor, hogy változzon, - hát az kicsit más akkor.

úgy tűnt, hogy te felfüggesztetted a szexet, ő meg kedvesem mosolyog- akkor mégis arra gondolok, amit az elején írtam, tán mással oldja ezt meg.

Elmenni meg azért nem akar, mert a családot meg szereti.

Az irreális, mindenben, hogy "legyen olyan, mint régen" - olyan soha sincs.

2015. aug. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!