Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mennyire akadnátok ki ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyire akadnátok ki ha a barátotok elfelejtené a szülinapotokat?

Figyelt kérdés
Még csak 3 hónapja vagyunk együtt, de előtte 1 évig barátok voltunk, szóval kellőképpen ismer már. Pár héttel ezelőtt még mondta is hogy pont a szülinapomon lesz az egyik haverjának valami vizsgája... szóval tudja hogy mikor van... de... még annyit sem kaptam hogy "boldogat". Félre ne értsetek, nem vártam nagy felhajtást meg ajándékokat.. bővel elég lett volna hogy ha csak megemlíti. És most nem tudom hogy mit csináljak, szólnom kéne neki?
2015. aug. 24. 18:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Van hogy még a saját szüli/névnapomat is elfelejtem, nem hogy másét... 😃 persze tudom, hogy pl 28.-an van, de fogalmam sincs hogy ma hanyadika van 😨

Szóval ne feszulj ra :))

Ja és nő vagyok 👍😜

2015. aug. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Semennyire.


Amúgy ilyenkor én egyedül ünneplek, ami azt jelenti, hogy sütök-főzök, ajándékot is veszek, jól érzem magam, meg ilyesmi. Van úgy, hogy átmegyek az egyik barátomhoz, viszek egy üveg jó bort, oszt "elvagyunk".


Szóval ezt javasolhatom neked is, épp csak neked vendéggel. ;)

2015. aug. 25. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nyilván az embernek nem hiányzik, ami nincs.. De nagyon sok embert megnéznék, hogy aki azt írja, nevetve: ááh, engem nem zavar, ha több barátja is mindig felköszöntené, bulit szervezne neki esetleg a párja közbenjárásával, és mellékesen a párja is felköszöntené (reggel ahogy felkel ez lenne az első, hogy odaül mellé az ágyra vagy felhívja telefonon) akkoris ugyanezt mondanátok e :) Szerintem sok embernél inkább csak savanyú a szőlő. És tényleg megnézném a másik részét, hogy sehol az égvilágon egy fb üzenetet sem kapna születésnapján, hogy az mennyire esne rosszul neki. Na azt az érzést kéne, hogy sokan leírják őszintén. Nem bírom elhinni, hogy nem esne rosszul ezeknek az embereknek, ha a közeli cimbik, szülők (igen, ők is!), testvérek, stb konkrétan lesz--rnák, hogy születésnapod van és még át sem mennének hozzád aznap :)
2015. aug. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Este eszébe jutott valahogy és fel is hívott.:)

Igazából ha nem lenne naptáram én is egy csomó emberét elfelejteném, csak azért nem tudtam hogy kezelni, mert nemrégiben még mondta is hogy tudja mikor van.

2015. aug. 25. 12:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!