Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérlek adjatok tanácsot!?

Figyelt kérdés

Találkozunk csak ritkán a munkája miatt. Héten nem volt gépe így nem tudtunk sokat beszélgetni, csak telefonon. Én hívom ő vissza hív engem. Most pl. volt facen de nem keresett. Megértem, hogy fáradt de tényleg csak azért van? Bár az is tény, hogy a fia meg a kereszt fiát kell körül ugrálnia a héten szóval ezt is megértem. De nem kereshetne kicsit többet? Vagy én vagyok túl szerelmes és többet szeretnék vele lenni és legyek türelmesebb?


próbálom én tényleg nem rátelepedni. pl a múlt héten 2x beszéltünk. Hétfőn és vasárnap. Meg az a furcsa, hogy amikor együtt alszunk akkor igényli hogy úgy aludhasson el, hogy hozzám van bújva. Meg simogatni és puszilgatni kell és sokat ölelni, mert rettentően igényli. Nekem ezért furcsa, hogy nem keres. Bár most az is tény, hogy vásárol be a fiának az iskola kezdésre.

meg segít az apukájának a szüretelésben/betakarításban (szőlő,paprika,paradicsom stb. )


Sajnos a szüleit nem ismerem, csak a fiát. Így nem tudok nekik segíteni a betakarításbán. A házimunkát amikor ott vagyok én végzem el. Főzés,mosás,takarítás. 1 hónapja nem láttam talán azért kérhetek kicsit jogosan több figyelmet, de neki nem rovom ezt fel, nem zúdítom a nyakába. Annyit mondtam neki, ha szabin lesz lejöhetne hozzám akár a fiát is hozhatja van elég hely neki is.



Szerintetek tényleg várja meg az iskola kezdést és a több szabadságát vagy hagyjam a fenébe?


2015. aug. 25. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

"Mindenkinek arra van ideje, amire akarja, hogy legyen".


További szép estét neked!

2015. aug. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nem egyeznek az igényeitek (pl. együtt töltött időben), akkor ez nem lesz hosszú életű kapcsolat, hacsak nem kommunikálod felé és kerestek kompromisszumot.
2015. aug. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
azt mondta, lesz 2 hét szabadsága akkor tudunk együtt lenni , mert hogy szerinte is lenne. De ez az 1 hónap nagyon megviselt. Múltkor mondta ki először, hogy szeret. De félek, hogy elveszítem őt. ő 32 éves én csak 26.
2015. aug. 25. 21:06
 4/7 A kérdező kommentje:
szerinte is jó lenne*
2015. aug. 25. 21:08
 5/7 anonim ***** válasza:
43%

A legtobb parkapcsolati problema abbol adodik, hogy az egyik fel a kis fejecskejeben elkepzel valamit, a masik felnek errol nem beszel, a masik felnek fogalma sincs a tervekrol es ha a tervek meghiusulnak akkor jon a harc, a vita, a fujas, a gyotrodes, a nehezteles, stb.


Egyetlen egy titka van a jo parkapcsolatnak. Figyelj jol mert csak egyszer irom le:


KOMMUNIKACIO!!!!!


Elmondod neki, hogy neked mi az elkepzelesed egy parkapcsolatrol, mik a minimum elvarasaid, mik azok amikbol nem vagy hajlando engedni, mik azok amikben tudsz engedni, mik azok amik jo ha van, de nem letszukseglet stb.

Ezt elmondod neki utana megkerdezed, hogy neki mi a velemenye. Neki mi a fontos, mi az elkepzelese, stb.


Tudod; megbeszelitek!


Ez az egyetlen epeszu tanacs amit ilyen helyzetben lehet adni, mert sem teged sem a parodat nem ismerjuk es fogalmunk sincs milyen emberek vagytok.

2015. aug. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nős.
2015. aug. 27. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem nos -.-"
2015. aug. 27. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!