Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsájtsak neki?

Figyelt kérdés
A barátnőm 21 éves, én 24 nagyon jól kijöttünk (már 15 éves korában a barátnőm volt) de most nagyot csalódtam benne. A legjobb fiú barátom akinek szintén barátnője van elvitte őt is meg a barátnőjét is 3 napra egy strandtelepre. Majd utolsó nap hív a barátnője hogy megcsaltak bennünket és hozzá társított egy fotót is. Azóta rengeteget ordítottam neki, remgeteget sírt. Kéri a bocsánatot reggeltől estig és egyre inkább úgy vagyok vele hogy ezzel vége. Plusz haza érkezése után észre vettem hogy akció utáni tablettát szed így gondolom nem védekeztek. Ha meg terhes lesz akkor én biztos nem fogom tudni elviselni.. ti mit tennétek a helyemben? Esetleg olyan személy van rajtam kívül aki úgyszintén ekkorát szívott a "legjobb" barátja miatt és van némi tapasztalata? Előre is köszönöm a válaszokat
2015. aug. 31. 08:36
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Akkor meg kell próbáljam az együtt élést mert el menni nem akar. Amúgy durva változások vannak. Sokkal bújósabb, kedvesebb lett mint előtte, gondolom színjáték.
2015. aug. 31. 09:50
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
néha, elkell engedni a dolgokat, es tovább allni, ez most pont olyan.. elejen rossz lesz, elso hetek kegyetlenek lesznek, de utana jo lesz es nem fogod megbanni
2015. aug. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
31%
Nem feltétlenül kellene elhagyni,mivel nagyon fiatal volt mikor összejöttetek,ez megtörtént volna így is úgy is,te se gondoltad komolyan hogy nem fogja mással is kipróbálni.Az egy dolog hogy a legjobb barátoddal történt,neki kellett volna hogy több esze legyen,rá jobban haragudnék,persze mindkettő hibás.Elképzelhető hogy tényleg megbánta a barátnőd.Ha folytatod vele csak úgy,hogy a témát nem hozod fel soha,mert annak szakítás lesz végleg az eredménye.
2015. aug. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
62%
Ha 10 évvel idősebbek lennétek, 1-2 gyerekkel a családban, azt mondanám, gondold meg a szakítást, próbáljátok meg mégegyszer. De ilyen fiatalon még előtted áll az élet egy tiszta kapcsolatban, ahol nem kísért a múlt és a csalódások. Szóval én is azt mondom, legyen vége.
2015. aug. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
59%
Én biztosan nem bocsátanék meg neki. TALÁN egy "sima" megcsalást először elnéznék nagy nehezen, de az, hogy a barátoddal tette, egyértelművé teszi, hogy már nem szeret, nem tisztel. Ilyennel én nem maradnék.
2015. aug. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
43%
Én nem bírnék együtt lenni vele egy helyiségben, ránézni, hozzá bújni, bármit... a hangjától is hányingerem lenne.
2015. aug. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Nem fogja neked senki tudni megmondani, hogy mit csinálj, nincs rá recept. Te meg tudsz bocsájtani és meg akarsz-e? Ő mit akar? Nagyon sokat kell beszélgetnetek őszintén, közhelymentesen. Kit hogyan érint az egész, mi lesz ha hasonló helyzetbe kerül valamelyikőtök. Tényleg jó-e mindkettőtöknek ha együttmaradtok.


Úgy látom hogy meg akarsz bocsájtani. Az nem látszik, hogy meg tudsz-e, inkább igen. Viszont az előbb azt írtad, hogy biztos színészkedik. Ezt felejtsd el. Bíznod kell benne, hogy őszinte. Ha nem hiszed el, hogy őszinte, akkor el is felejtheted. Ha őszintén beszéltek, akkor mind a kettőtöknek meg kell értenie, hogy az bizony fájhat. Ha nem viselitek el, akkor a másik hazudni fog. Akkor megint semmi értelme. Ha nem sikerül egymás közt, de mégis nagyon együtt akartok maradni, akkor menjetek párterápiára, bár alighanem ti lesztek a legfiatabb ügyfelek.

2015. aug. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Nagyon fiatalon kerültetek össze. Az első szerelmemmel hasonló korúak voltunk, 2 év után szakítottunk hasonló körülmények között, de utána húsz évig kísértettük egymást. Ez egy rossz dolog. Mai ésszel gondolkodva azt kellett volna inkább, hogy maradjunk együtt de pár évig legyen nyitott kapcsolat. Együtt lakunk, de mindenki azzal szexel akivel akar, lehet tartós szeretője is. Pár év alatt mindent kipróbáltunk volna. Utána akár szakításra kerül sor, akár együttmaradunk, azt úgy tehettük volna, hogy biztosak vagyunk a dolgunkban.
2015. aug. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Jó nagy hülye vagy, ha most egy kis jópofizás miatt megbocsátasz.
2015. aug. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
47%
Én nem akarok neked tanácsot adni, csak elmondok egy történetet 2 párról. Mind a két pár középiskolás kora óta együtt volt, egyik házasság, másik élettársi kapcsolat és tervben a lagzi. 10-15 éve voltak együtt, úgy, hogy mindenkinek a másik volt az első. És szépen meg is unták egymást. Ki erre, ki arra kacsintgatott félre... Mindkét pár szakított! KELL az embernek az, hogy fiatal korában kiélje magát szerintem, és ne 30-35 évesen kezdjen megint el élni...
2015. szept. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!