Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pénzéhes vagyok, ha zavar,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pénzéhes vagyok, ha zavar, hogy a barátom keveset keres?

Figyelt kérdés

Külföldön élünk. Én 1200€-t keresek, a barátom is ennyit kapott egészen szeptemberig. Én szépen megtakarítottam 1000€-t (én 2 hónapja dolgozom csak), az ő keresetéből nem maradt egy vas se.

Ettől a hónaptól elment szakképzésre, havi 400€-t kap mindössze. A lakásra fizetünk 650€-t, a bérlet 200€ fejenkét, a kaja 200€ kettőnkre, szóval még csak a saját részét se tudja kifizetni semmiből, nemhogy még saját megtakarítást csinálni, ezért nekem kell a saját igényeimből lefaragni. Még 3 évig tanul, és csak ennyit fog kapni.


Jogos, ha ez zavar, vagy anyagias vagyok?

Nőként azért mégiscsak a háromszorosát hozom haza, és nekem kell spórolni magamon.


2015. szept. 6. 18:19
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy felpontoztatok, de tényleg érdekel, hogy van e ilyen, mint itthon. Egyébként teljesen megértelek, ez nem pénzéhség.
2015. szept. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 A kérdező kommentje:
Van, de nem akar diákmunkázni, mert hogy kimeríti a szakképzés. (olyan, mint odahaza az OKJ amugy)
2015. szept. 6. 18:40
 13/46 anonim ***** válasza:
10%

Méghogy nem pénzéheek a csajok mi? :D


Takaroggyon' a proli melózni is a sulimllett, hátha hamar megdöglik! (özvegyi segíjke + örökség kombó...)

2015. szept. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
16%
Kérdező süket és vak! Vajon miért???
2015. szept. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
10%

"5- a pénzét, ami nincs?"


A pénzét ami van. Az a baj, hogy nem tud eltartani, ez van. :D

2015. szept. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 A kérdező kommentje:
Nem kell eltartania, elég, ha annyit kap, mint én.
2015. szept. 6. 18:48
 17/46 anonim ***** válasza:
100%
Azért az nem hatalmas elvárás senkitől, hogy hetente elmenjen egy-két napot dolgozni...
2015. szept. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
100%

Akik szerint ez baj, azok szívesen eltartanának mást?

Én nem szeretem, ha a barátom költ rám, de azt se szeretném, hogy én tartsam el őt. Nagyságrendileg ugyanakkora bevétel a legjobb.

2015. szept. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:

Én csak annyit nem értek, hogy hol lakhattok, hogy 200 euró a bérlet fejenként. A másik, hogy ő nem kapott valami diákigazolványt (vagy hasonlót), amivel jelentősen olcsóbb lenne a bérlet?


Egyébként összeadtam és 1250 euróra jött ki a kiadási oldal. A bevételi oldal pedig 1600 euróra. Maradt 350 euró arra, hogy a különböző igényeiteket elégítsétek ki...


Mi a probléma? Egyébként nem vagy anyagias, csak nem értelek.

2015. szept. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 A kérdező kommentje:
A gond ott van, hogy neki az igényei az egekben. Idén legalább két új szemüveg (70 ezer darabja), utazások....nekem meg vissza kell magam fogni, ha mondjuk ruha kell.
2015. szept. 6. 19:14
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!