Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pénzéhes vagyok, ha zavar,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pénzéhes vagyok, ha zavar, hogy a barátom keveset keres?

Figyelt kérdés

Külföldön élünk. Én 1200€-t keresek, a barátom is ennyit kapott egészen szeptemberig. Én szépen megtakarítottam 1000€-t (én 2 hónapja dolgozom csak), az ő keresetéből nem maradt egy vas se.

Ettől a hónaptól elment szakképzésre, havi 400€-t kap mindössze. A lakásra fizetünk 650€-t, a bérlet 200€ fejenkét, a kaja 200€ kettőnkre, szóval még csak a saját részét se tudja kifizetni semmiből, nemhogy még saját megtakarítást csinálni, ezért nekem kell a saját igényeimből lefaragni. Még 3 évig tanul, és csak ennyit fog kapni.


Jogos, ha ez zavar, vagy anyagias vagyok?

Nőként azért mégiscsak a háromszorosát hozom haza, és nekem kell spórolni magamon.


2015. szept. 6. 18:19
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
100%
20: Jó, így azért már más. Akkor ő konkrétan csak önző.
2015. szept. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
100%
Meg tudnál élni egyedül? Mennyire szorultok rá egymásra? Ha egyedül is fenn tudod tartani magad, én a helyedben elzavarnám, vagy külön költöznék, ha nem kompromisszumkész. Nem szeretem a pazarlást.
2015. szept. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd ott a pasit. Nem érdemel meg téged
2015. szept. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez érthető. Mármint, hogy zavar a dolog. Szégyelhetné magát, hogy neked kell gondoskodni róla. Külön kasszát vezessetek és mindenki csak a magáéból költ. Ez így nem megy. Beszéld meg vele, és ha nem hajlandó változtatni, akkor hagyd ott.
2015. szept. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
10%

Nem. Akkor vagy pénzéhes ha elvárod hogy a keresetét leginkább rád költse.

Szerintem egyébként őt is zavarja, hogy keveset keres, ha megkérdeznéd, nagyon szívesen keresné ennek a dupláját vagy akár tripláját és vinné haza, de a főnökök javarésze görény. Szóval ez nem tőle függ.


Ha viszont otthagyod őt, és egy pénzes pasassal jössz össze, akkor hadd ne mondjam, mi vagy...

2015. szept. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
Fene tudja, én ismerek olyan "pasit", aki jól elvan úgy, hogy eltartják, igaz, őt az anyja tartja el, huszonpáréves a nagy gyerek, anyukája meg próbálja ösztönözni, de a fia nem töri magát, hogy ez változzon, neki ez így kényelmes.
2015. szept. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:

#26


Lélekben már felkézülhetett a korai halálra...

2015. szept. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
100%

Menjen el dolgozni suli mellett keljen reggel 5-kor és dolgozzon,ne aludjon annyit és kész.

Én egyetem alatt végig 40+ órában dolgoztam,mert nekem is az igényeim a csillagos eget verdesik,keltem reggel 6-kor mentem 8-ra órára aztán go dolgozni este 17-ig és még 19-től este 20-ig óra és még este 23-kor edzés.

Igenis el kell menni dolgozni suli mellett nehogy már egy ,,OKJ"-s suli mert ez valszeg az amit végez ne tudna melózni,nem szégyelli magát,ő a férfi ráadásul 30-hoz közeli illene valamit már letenni az asztalra.Én elsüllyednék szégyenemben komolyan,főleg a spórolás a halálom.Szépen emelje fel a seggét ne aludjon annyit fiatal ember bírja csak vagy igyon meg 2l kávét és úgy,de ne legyen lusta.

ÉN van,hogy saját bizniszben hétvégén szombat vasárnap végig tolom,4-5 óra alvással jah és tanulok is mert képzem magam.

2015. szept. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
63%

4-5 óra alvással?


Pár év és igazi szent környezetben töltheted el a szülinapjaidat... A leggyorsabb út a gyors halálba a kevés alvás - túl sok munka kombó.


Nekem már több rokonom döglött ebbe bele és tartok tőle, hogy még jópár bele is fog. Igaz részben munkamániások...

2015. szept. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
100%
Jó, annak, hogy pénzt keressél, és ne a csajod tartson el, annak ára van. Pl a kevés alvás. Hetente 2-3 műszak bevállalása suli mellett egyáltalán nem megterhelő, pláne nem egy 28 évesnek.
2015. szept. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!