Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pénzéhes vagyok, ha zavar,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pénzéhes vagyok, ha zavar, hogy a barátom keveset keres?

Figyelt kérdés

Külföldön élünk. Én 1200€-t keresek, a barátom is ennyit kapott egészen szeptemberig. Én szépen megtakarítottam 1000€-t (én 2 hónapja dolgozom csak), az ő keresetéből nem maradt egy vas se.

Ettől a hónaptól elment szakképzésre, havi 400€-t kap mindössze. A lakásra fizetünk 650€-t, a bérlet 200€ fejenkét, a kaja 200€ kettőnkre, szóval még csak a saját részét se tudja kifizetni semmiből, nemhogy még saját megtakarítást csinálni, ezért nekem kell a saját igényeimből lefaragni. Még 3 évig tanul, és csak ennyit fog kapni.


Jogos, ha ez zavar, vagy anyagias vagyok?

Nőként azért mégiscsak a háromszorosát hozom haza, és nekem kell spórolni magamon.


2015. szept. 6. 18:19
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
76%

#29 lehet ,de ez van ha pénzt akarsz keresni ezzel jár,aludni a sírban kell,vagy a lehetőségek el fognak menni.

Bill Gates volt,hogy hetente 4 órát se aludt,egyik barátom volt,hogy egy hét alatt max 5 órát,mert munka van és go.

Én is munkamániás vagyok az tuti.

De sztem lehet bírni simán én már évek óta ezt csinálom sőt csak csökken az alvás időm.

Lehet belehalok de erre nem lehet építeni aggódásra.

2015. szept. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
43%

#31


A kommunizmusban szép karriered lett volna. Kaptál volna annyi szar plecsnit mint nagyapám is. Bár ő csak azért él még mert alapból erősebb az egész ember mint mások. Nagybátyám, dédanyám, anyám kb. összes kollégája viszont simán belehaltak ebbe 50 évesen. És hajlok rá, hogy rá is ez vár. Embertelen körülmények, diktátorhajcsár főnökség...


Mindegy, még pár év és hatalmas "lyuk" lesz a korfán 60-as évekbeli emberekre a kihalás vár...


Most viszont csak grátisz túlórákra és a főnök csicskása rangra számíthatsz...

2015. szept. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim válasza:
22%

HELLO!

Nem akarok kötekedni! szerintem anyagias vagy de ezzel semmi gond nincs mert mindenki anyagis csak nem vallja be.

De iskolába jár és így is 400 eurót kap örülj neki hogy ennyit kap! Én 2-3 műszakban dolgozom reggeltől est élig estétől reggelig és havi 550 eurót keresek és dolgozom keményen szóval inkább örülj hogy iskola mellet kap pénzt. 1600 euró havonta? 2 en éltek hova vertek el ennyi pénzt mink 1200.1500 van úgy hogy csak 850 euróból élünk hónapról hónapra 4 en! Szóval ha szereted akkor nem a pénzt nézd hanem hogy van egy boldog kapcsolatod meg tudtok élni kicsit rázzad gatyába hogy spóroljon és elég lesz aza 400 euró hidd el!

2015. szept. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
100%

Utoldó akkor rágd át ezt újra.

Az a baj a te elmondásod szerint akkor csak egyen,WC-zen és aludjon,mert 400EUR-ból még ezt se lehet hidd el,400EUR ember gondolkodj már,nekem csak az edzésem havonta ennyi kajával mindennel,és akkor még ruhát nem vettem,kocsit nem tankoltam.

Egy nőnek igenis legyen igénye és a palija tolja le a seggét dolgozni,nem sül ki a szeme az ilyennek 28 éves pali és semmit nem tett le az asztalra még,elmondanám nekem sok 24éves ismim már saját kéró,verda,vállalkozása van,én 22 éves korom óta dolgozok a szakmámban egyetem mellett,4 óra alvással naponta.


1200-1500 euró külföldön az annyi mint itthon 40.000 Ft közmunkás bér.

Valszeg ti ne haragudj,hogy ezt írom de igénytelenek vagytok akkor esztek gondolom párizsit heti egyszer zsömlével,nem hinném,hogy csirkemell megy orrba szájba naponta,meg max egy két kínai cuccot vesztek.

LEHETETLEN 1200-1500 euróból megélni NORMÁLISAN,megvonsz magadtól mindent lehet és slampos leszel úgy igen csak ki akar így élni.Egy igazi nő nem és igaza van,én egyedül élek majdnem 2000EUR-ból itthon és pont kijövök még egyszer EGYEDÜL.

2015. szept. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim válasza:

11:08 igazad van! semmire se elég de ez van csak ennyit tudunk ki termelni 1 hónapban. egyébként nagy családi házban élünk most építettük és azért nem eszünk csirkét minden nap mert van a hűtőbe egy 220 kilós disznó :D

nah igen 28 évesen még tanul én most vagyok 19 és már dolgozom. de amint le írta ő is 1200 eurót keresett de most hogy újra tanul csak 400 at tud meg keresni ha elmenne kicsit melózni hetente 2-3 nap akkor haza vinné a 650-800 eurót ami már elégnek kel hogy legyen. és kilehet valahogy húzni 3 évet úgyis és ha kitanult és szerencséje van meg többet is kereshet mint 1200 euro.

igen szar helyzet de ne a pénz aljon a szerelmetek közé! ha szeretitek egymást akkor nagyon boldogok lehetek együtt 3 év múlva most értékeld azt amid van hidd el mások 400 eu ért bármit meg tennének még ott is ahol laktok.

2015. szept. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
0%
Na a havrod vállalkozására is lenne pár tipp... "Bodzaszedés" vagy ilyesmik, fekete merdzsóban ülve, kopaszon, ha jön a rendőr már adja is át neki a nagy dobozt "ööööö ez csak csoki amit adtam neki hö hö hö öö höö" közben üvölt a dópmen meg a kisgrófó.
2015. szept. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
91%

Ügyes vagy utolsó,hát nem,nagyon nem.

Tudod egy intelligens két diplomás srácról beszélgetünk aki mellette edző is,alk.közgazdász szakot most végzi el.

A másik sem ,,bodzát szed".

Lehet neked csak ezek jutnak eszedbe de tudod valaki keresi a lehetőségeket más meg irigykedik míg te alszol meg a másik oldaladra fordulsz addig mi megyünk és dolgozunk,amíg te éppen takarózol én talán akkor érek haza vagy nem.

Nincs szombat nincsen vasárnap nincsen délután négy óra és a toll kiesik a kezemből.

2015. szept. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
43%
És még nyugdíjpénztárra sem lesz szükséged a várhatóan 50 környéki halálod okán.
2015. szept. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván benne van persze.

De erre nem lehet építeni a félelemre meg a talán baj lesz negativizmusra.

Viszont ha nem csinál az ember semmit másképp akkor az eredmény ugyanolyan átlagos lesz.

2015. szept. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
76%
Inkább élek 50 évig úgy, hogy dolgoztam, mint hetvenig úgy, hogy egész életemben a könnyű végét fogtam meg a dolgoknak. Hamár nyugdíj: Ezzel a mentalitással egyébként milyen nyugdíjra számítasz?
2015. szept. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!