Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kan társaim! Nektek is ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kan társaim! Nektek is ki lenne már a?

Figyelt kérdés

Baratnom az este egy bevasarlokozpontbol egy fiubaratjaval ment haza. Sz@rik valaszolni kb 3-4 oraja az uzeneteimre es nem veszi fel a telefont. Mar ki is van kapcsolva vagy lemerulve... Multkor oriasi balhe volt egy hasonlo alkalommal mikor utolag tudtam meghogy egy masik csavo vitte haza csak nem akarta elmondani. Elmondasa szerint a budos eletbe nem csalt meg vagy nem csalna meg es tenyleg a leheto legoszintebbnek tunik mert mar bebizonyitotta parszor. Megis mina feszkest telibehanyt lofszt csinaljak? Az ideg megol nem igaz hogy nem

tudott egy uzenetet irni!! Mit tanacsoltok? Hogy nyugodjak le? Mit csinaljak? 20F


2015. szept. 12. 00:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Én lány vagyok, de meg tudlak érteni. Persze, hogy aggódsz érte, ha nem így lenne, nem szeretnéd. Valamennyi féltékenység is természetes. Aki azt mondja, nem féltékeny, és nem érdekli, kivel van a párja, az nem szereti vagy hazudik.

De ha idegeskedsz, csak rosszabb lesz neked. Lehet, hogy nincs félnivalód.

Hívd fel az anyukáját, vagy bárkit a közelében. És kérd meg, hogy ezt a barátot, aki őt hazahurcolja, mutassa be neked is, hadd ismerd meg a barátait.

2015. szept. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsó kettő együttérző választ! Megoldódott a dolog!
2015. szept. 12. 09:31
 13/13 anonim ***** válasza:
#10 vagyok :) Orulok neki,hogy Minden rendben
2015. szept. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!