Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megütöttem a barátnőm, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megütöttem a barátnőm, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tegnap este egy szórakozó helyre mentem ahol a barátnőmet egy másik pasival láttam, szorosan álltak egymás mellett(a sráccal egyébként régen le is feküdt), oda mentem félre hívtam, de nem jött elküldött azt mondta hagyjam békén, miközben már másfél éve velem van. Ott hagytam és ittam, később nagy nehezen félre hívtam ,de semmit se mondott csak hogy hagyjam békén, kivettem a telefonját a kezéből és elolvastam amit a sráccal beszélt. Már találkozót beszéltek meg, becézgették egymást, meg ugye a hiányzol es stb. Ekkor elé dobtam a telefonját és adtam neki két pofont majd ott hagytam(telefon széttört de kifizettem).

Tudom soha nem szabadott volna kezet emelnem rá, nagyon bánt az eset, soha nem ütöttem meg egy lányt se, és iszonyatos lelkiismeret furdalásom van.

Kérdésem: Hogy tegyem ezt jóvá? megbocsálthatatlan amit tett, de engem zavar, hogy megütöttem


2015. szept. 12. 15:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Most már utólag mindegy.Megütni nem kellett volna,csak símán szakítani vele.
2015. szept. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
15%
Mondd el neki, hogy sajnálod a dolgot, de elkapott a hév, ami talán érthető is. Előtte sem bántottad, utána sem fogod soha, ott akkor ez így alakult. Ne vedd annyira a szívedre, ő volt a szemét, ennyi belefért. Sajnálom, hogy ez történt, neked sem lehet könnyű.
2015. szept. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ezt így elmondhatod neki és bocsánatot kérhetsz. Egyben tisztázni kéne, hogy akkor ennek vége.
2015. szept. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Nem mindegy? Gondolom ezzel egyébként is vége a dolognak. Persze ettől még nem kellett volna megütni, de mégis mit akarsz jóvá tenni ezen?!
2015. szept. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
TErmészetesen vége, az apja rám írt, hogy felejtsem el a lányukat ne keressem soha töröljem mindenhonnan és a telefonját fizessem ki, különben feljelentenek. Így is tettem, kaptam egy smst a lánytól, hogy ha végig olvastam láthattam hogy nem csalt meg vele és szakítani akart velem.
2015. szept. 12. 15:39
 6/14 anonim ***** válasza:
30%
A barátnőd egy féreg, de szerintem akkor se kellett volna megütnöd, csak szakítanod vele.
2015. szept. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
17%
Legfeljebb körberöhögik, ha egy pofon miatt feljelentést tesz, nincs jogi következménye. A telefont persze fizesd ki, meg kérj elnézést, de ennél többet nem kell tenned.
2015. szept. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

"Legfeljebb körberöhögik, ha egy pofon miatt feljelentést tesz, nincs jogi következménye."


Gratulálok! Remélem a vak komondort már beizzítottad otthon.

2015. szept. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
23%

Igenis van/lehet jogi következménye. Könnyű testi sértés.


Szerintem ne legyen lelkiismeretfurdalásod, amiért lezavartál kettőt a csalós ribinek, megdolgozott érte!

2015. szept. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem, nincs jogi következménye. Néhány éve egy kisebb csetepatéban kaptam párat, amitől a bal szememet napokig nem tudtam kinyitni, a dobhártyám pedig megrepedt(utóbbi a mai napig nem gyógyult meg, kb beszarok, ha pl víz megy a fülembe) - ha annak nem lett következménye, akkor egy pofonnak se lenne.
2015. szept. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!