Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párok! Összeköltözés után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párok! Összeköltözés után nálatok is csökkent az az úgynevezett lila köd?

Figyelt kérdés

Amióta összeköltöztem barátnőmmel észrevettem , hogy nem kötődik olyan betegesen hozzám eleinte még mobilján sz.gépén is én voltam a háttérkép annyira belém volt habarodva , most meg mintha megnyugodna és nem aggódik az miatt , hogy netán lecsapnak a kezéről. Esténként nem beszélünk olyan sokat, többször bújok én hozzá. Én viszont még ugyanolyan erősen vonzódok iránta, annyira szeretem mintha az ismerkedésünk napja még csak tegnap lett volna. Ugyanúgy próbálom elcsábítani olykor , hogy érezze hogy még mindig vonzónak találom.


Bennem lenne a hiba ? Vagy hagyjam abba ezeket a gesztusokat ?



27F és 24N


2015. szept. 18. 12:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Nalunk pl egyaltalan nem romlott a kapcsolat, sot, szoval szerintem ot kene megkerdezned
2015. szept. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Legyél egy kicsit elérhetetlenebb.Sjnos ez így működik,hogy az elérhető dolgokat sokan nem tudják megbecsülni.
2015. szept. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
Járj el haverokkal erre-arra iszogatni. > Instant féltékenységi roham (vagy leszarja, de ez rossz jel).
2015. szept. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Gondolom, hogy rózsaszín ködöt szerettél volna írni :)

Szerintem nem a kölcsönös vonzalom és érdeklődés csökkent nálatok, hanem egyelőre azzal még nem tudtok mit kezdeni, hogy csak ti vagytok ketten egymásnak :) Ez még friss.

Nagyon jó megoldás erre a közös kiruccanás, társaságokba + a messze utazások (min. Bécs) akár kettesben, akár 4-6-osban is, de persze csak normális hozzáállású haverokkal, nem irigyekkel és susogóggal ... Ugyanakkor szexelnetek kellene nem csak a kis lakásotokban, hanem kirándulásokon is, erdőben, autóban, piknik közben is összesimulni egy kicsit. Lehet még múzeumokat látogatni, színházba menni vagy bármilyen előadásokra, ahova egy kicsit ki kell öltözni, majd utána jöhet a huncutkodás, vagy akár ott a mosdóban. Vendégeket is hívhattok magatokhozm de persze te mint srác ki ne húzd magad a szervezésből, mindenképpen kell segíteni. A vendégek mindig feldobják a hangulatot a lakásotokban, jót tesznek a lakásnak :)

2015. szept. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Rózsaszín köd, vagy lilaköd mindegy. Viszont tartja a mondás, hogy lakva ismeri meg egymást az ember! ;)
2015. szept. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"hogy érezze hogy még mindig vonzónak találom"

na ezért irigylem a barátnődet, hogy ennyire foglalkozol vele :)

mi 22N és 25F vagyunk, de örülnék, ha az én párom is ennyire foglalkozna ezzel :( persze néha tesz egy-egy bókos megjegyzést, de nem érzem annyira... irigylem a párod :(


22N

2015. szept. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

5-ös: a "lakva ismeri meg az ember a másik" mondás azért nem feltételezi azt, hogy jó magyar stílusban csak mutogassunk a másikra, sőt kifecsegjük, ha éppen egy negatív tulajdonságát vesszük észre.

Feltétlenül eléggé Érettnek, Toleránsnak, Empatikusnak és Segítőkésznek kell lenni összeköltözéskor, mindkét félnek. Ha ezekre a felek nem hajlandóak, akkor jobb inkább otthon, illetve, ha ezek a tulajdonságok egy (közel) 30-as pasiban nincsenek meg, akkor úgy hívjuk, hogy: Surmó.

2015. szept. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"észrevettem , hogy nem kötődik olyan betegesen hozzám"


Ennek inkább örülnöd kellene. Lehet, hogy megnyugodott, biztonságosnak érzi a kapcsolatot, és elmúlt a beteges rajongása, beállt egy egészséges szintre.

2015. szept. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha régen volt beteges, és most normalizálódott, az nem baj. Ha el is hanyagol, az igen. De az is lehet, hogy már készpénznek veszi a kapcsolatot.. Ezt neked kell érezni. Esetleg légy titokzatos, szervezz nélküle programot, és nézd hogy reagál. Nálunk nem változott a rajongás, pedig lassan 5,5 éve vagyunk együtt és ebből majdnem 4 éve házasságban.
2015. szept. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!