Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek arról a 26...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról a 26 éves-állítása szerint szerelmes-értelmiségi nőről, aki az első együtt töltött szilveszteren, a hotel liftjében összeveszik a párjával azon, hogy a férfi a két külső hívógomb közül (FEL-LE) nem a megfelelőt nyomta meg?

Figyelt kérdés
A kérdésre pedig - hogy ez a tény miben befolyásolja a párkapcsolatunkat, az együtt töltött ünnepet - a válasz az, hogy ez igenis fontos dolog, ugyanis én, a leendő gyermekei apja, ne a hülyeséget tanítsam majd meg a jövőbeli közös gyermekeinknek.
2010. márc. 13. 17:48
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 anonim ***** válasza:
Kérdező! Együtt vagytok még, vagy már nem? Üdv: 21/N
2010. márc. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/62 A kérdező kommentje:
Nem, már nem vagyunk együtt. Pár napja szakítottam vele.
2010. márc. 13. 18:17
 13/62 anonim ***** válasza:
Teljesen meg tudom érteni, valahogy éreztem is, ezért kérdeztem rá. Ha ez már sokadik ilyen húzása volt, akkor pedig főleg. Hát, azért azt mondom sajnálom, mert biztosan nem így képzelted el te sem, de hidd el, jobban jártál. Remélem megtalálod az igazit :) Üdv: 21/N
2010. márc. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/62 A kérdező kommentje:

Jól érzed, a oknál is több ilyen volt.

Az egyik érdekesség képen:


Kikapcsolta a kocsimban a GPS-t, mert szerinte, az igazán tuti pasinak nincs ilyen készülékre szüksége, egyébként is, az ő fejében egész Budapest térképe benne van...


De majd felteszem újabb kérdés formájában is.

2010. márc. 13. 18:25
 15/62 A kérdező kommentje:
SOKNÁL
2010. márc. 13. 18:25
 16/62 anonim ***** válasza:
Istenem :S Nem attól lesz férfi a férfi, hogy tudja pontosan méterről méterre mi hol van. A GPS nem feltétlenül arra való, hogy hazavezessen. És ha ismeretlen helyre kell menned? Bár az én autómban nincs GPS, de ha én is sokat utaznék akkor biztosan lenne, mert akárki elkeveredhet akármikor. Vagy ne adj isten rossz hírt is kaphat az ember, amikor nem feltétlen a térképen gondolkozik. Ha valaki az én autómból bármit kivenne, mert nem nőies, akkor kivágnám onnan. Én is szakítottam volna vele. Mivel én nő vagyok nem igazán tudom átérezni, de egy férfit biztosan jobban sértenek az ilyen dolgok, mint egy nőt, szóval el tudom képzelni nálad mennyire verte ki a biztosítékot. Szegény :( Nagyon sajnállak :( Hosszú kapcsolat volt? 21/N
2010. márc. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/62 A kérdező kommentje:

Nyolc hónap. Sokat jelentett nekem, hosszú távon terveztem. De az állandó hisztijeit, már nem tudtam tolerálni. Olyan dolgokba kötött bele, amit ép ésszel fel nem tudok fogni.


Például, hogy meg van repedve a fuga a fürdőszoba burkolatán, tehát a házam nem tökéletes. Nem mintha ezt bármikor is állítottam volna, sőt szerintem olyan hogy tökéletes, nem is létezik.


Bár törekedni azért lehet rá... :)

2010. márc. 13. 18:40
 18/62 anonim ***** válasza:

Hát hihetetlen egy nőd volt komolyan. Ilyet, hogy nem tökéletes a házad :S Meg nem vagy igazi férfi :S Én ott helyben kivágtam volna az autómból. Remélem azért mindig kiálltál magadért, és nem adtad be neki a derekad :)

Valóban igaz, a tökéletesre törekedni kell, de sosem érjük el :) Nem lehet, hogy csak a vagyonod vonzotta? Értelmes nő, aki szereti a párját nem kezdi el leszólni a házát. Az ilyenek miatt tartanak minden nőt pénzéhes idiótának. Én szégyellem magam helyette :( Remélem tényleg jól megmondtad neki a véleményed :) 21/N

2010. márc. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/62 A kérdező kommentje:
Nem vagyok szívbajos, természetesen elmondtam neki a véleményem. A legnagyobb "baj" az, hogy a szerelem nem ismeri a logikát. Én pedig szerettem, ezért rengetegszer toleráltam. Tízből kilencszer nem szóltam, de a tizediknél elszakadta cérna. Akkor pedig még ő volt meglepődve, hogy milyen hangon beszélek vele... Párkapcsolat, ki tudná megmondani mi a jó, igaz? :)
2010. márc. 13. 18:49
 20/62 anonim ***** válasza:
Megérdemelte, én már a második ilyen alkalommal megmondtam volna neki a véleményemet. Hát igen, a szerelemben tényleg nincs logika, ezt bátran merem állítani. Örülök, hogy te a józan eszedre hallgattál, kevés ilyen ember van, ha nem szólaltál volna fel, strandpapucsot csinált volna belőled :) Szóval nagyon jól tetted :):) Egyébként meg "ilyen" hangon, akkor jogos lenne a sértődése, ha semmi okot nem adott volna rá, de a szituációból számomra az jön le, hogy te vagy az, aki semmi okot nem adott rá, hogy így viselkedjen veled. Vagy csak a pénzért volt veled, vagy pedig elképzelt magának egy mesebeli herceget, aki mindent mindig tökéletesen csinál, nem ember, hanem félisten, és csalódott, amikor rájött, hogy a párja is emberből készült. Meglepő, hogy valaki 26 éves korában még itt tart. Iszonyú nagy elégtétel, hogy megmondtad neki a magadét :):) 21/N
2010. márc. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!