Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek arról a 26...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról a 26 éves-állítása szerint szerelmes-értelmiségi nőről, aki az első együtt töltött szilveszteren, a hotel liftjében összeveszik a párjával azon, hogy a férfi a két külső hívógomb közül (FEL-LE) nem a megfelelőt nyomta meg?

Figyelt kérdés
A kérdésre pedig - hogy ez a tény miben befolyásolja a párkapcsolatunkat, az együtt töltött ünnepet - a válasz az, hogy ez igenis fontos dolog, ugyanis én, a leendő gyermekei apja, ne a hülyeséget tanítsam majd meg a jövőbeli közös gyermekeinknek.
2010. márc. 13. 17:48
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 A kérdező kommentje:

Tényleg az. Nem titkolt célom, hogy lehozzam a földre.

Mert egyébként jó ember, csak a fejében van némi zűr a való világgal kapcsolatban. Nem vagyok szakember, nem is ítélkezem, de a tények magukért beszélnek. Hárman testvérek, elvált szülők, 16 évesen összeköltözött egy 32 éves fickóval ami öt évig tartott. Vége lett, mert a pasi börtönbe került. Jött egy újabb szerelem. Annak is vége lett. A lányregényt - ami a fejében megfogalmazódott - pedig megpróbálta velem átélni. Nos, én nem vagyok herceg fehér lovon, az biztos. Ezt pedig - úgy látszik - nehezen viselte... :)

2010. márc. 13. 19:03
 22/62 anonim ***** válasza:

Hát szerintem mostmár hagyd. Vége a kapcsolatnak és kész :) Örülj, hogy nem kell tovább nyelned a sértéseit :) Majd csak ráébred, hogy nincs olyan férfi, aki egyszer ne nyomná meg rosszul a lift gombot :) (Egyébként én is jártam már így, csak én a számokat tévesztettem el, de senki sem szólt érte :) ) Képes volt vele összeköltözni egy 32 éves férfi??? Egy 16 éves gyerekkel??? Jézusom.

Nem mondom én is az idősebb férfiakra bukom, de én 21 éves vagyok, nem 16 és eszem ágában nem lett volna 16 évesen egyáltalán összeköltözni valakivel, nemhogy egy 32 évessel. Tényleg nagyon álomvilágban él a hölgy, de hidd el, ha majd a 4. és 5. férfivel is így jár, akkor majd talán észreveszi, hogy fehér lovas herceg nem létezik :) 21/N

2010. márc. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/62 anonim ***** válasza:
Egy pillanatra Sarah Silverman jutott eszembe, akinek Isten sem volt elég jó:P
2010. márc. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/62 anonim ***** válasza:
Egyébként tényleg vannak ilyen nők, fogalmam sincs miért élnek álomvilágban. Akit mi nők szeretünk, arra anélkül is "istenként" tekintünk, hogy bármilyen viselkedést elvárnánk, az alap normális emberi viselkedésen kívül. Ezért is furcsa és egyben megdöbbentő az eset, de nagyon örülök, hogy a kérdező megmondta neki a véleményét :) 21/N
2010. márc. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/62 anonim ***** válasza:
Nekem vonzóbb is, ha valaki emberi.
2010. márc. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/62 anonim ***** válasza:
Hát egyébként nekem is. Persze egy férfi legyen férfi, legyen tényleg férfias, na de könyörgöm, mi köze ennek a GPS-hez? :) Ezért vicc, amit a barátnője csinált. Érthetetlen. 21/N
2010. márc. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/62 anonim ***** válasza:
Meg hogy nem tökéletes a háza. Nekem az a kedvencem. És felháborító, hogy tesz egy lépést anélkül, hogy virágok nyílnának a lába nyomán:>
2010. márc. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/62 anonim ***** válasza:
Na igen ez a ház dolog. Hát én még össze is csomagoltam volna neki, pedig én tényleg nem vagyok a veszekedés híve, de néha muszáj, ilyen esetben meg főleg. Annyi hajléktalan ember van, aki örülne egy meleg szobának is, akár olyannak is, amiben egyszerre százan laknak, és akkor kritizálja, amit nem is ő épített vagy vásárolt? Alapból nem kritizálom azt, amiért más megdolgozott, sőt nem kritizálok semmit. Szóval tényleg biztosíték kiverős a dolog :) Örülök azért, hogy már ketten is vagyunk nők, akik ugyanezt gondoljuk a kérdező expárjáról :) 21/N
2010. márc. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/62 A kérdező kommentje:

Mesélek még egyet, de a szerzői jogok engem illetnek!


:)


Vacsorázunk. Én főztem. Ülünk egymással szemben, és közli velem, hogy a TV (tíz éves 37cm-e ORION, kb. 5e forint a jelenlegi értéke)a hűtő tetején csak azért van ott, mert a barátaim előtt akarok felvágni, hogy nekem mi mindenre van lehetőségem. Ugyanis soha nem használom. Mondjuk tényleg nem, de ez miért fontos vacsora közben, nem is értettem. Majd közölte,hogy ha összeköltözünk - értsd hozzám költözik - ne hogy azt gondoljam, hogy ha ő éppen mást akar az ominózus TV helyére tenni, akkor az nem fogja simán elvenni onnan. Kérdeztem, mégis, mit akar a hűtő tetejére rakni a TV helyett. Az mondta, még nem tudja, de a lehetőség mindenképpen fontos a számára. Nem akartam vitatkozni - nem is szeretek - mondtam neki, rendben. Így egy felesleges vitát ügyesen ki is kerültem... :)

2010. márc. 13. 20:05
 30/62 anonim ***** válasza:
Hát tényleg hihetetlen. Most nem azért, de a te házad, a te hűtőd, a te tévéd, és ő akar rendezkedni? Áhh tényleg kiábrándító, de tény, hogy a vitát ügyesen kikerülted :) És még ráadásul te is főztél :) Kevés férfi szeret főzni, pedig a legjobb szakácsok mind férfiak :) Egy kérdés: Mit főztél? :) 21/N
2010. márc. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!