Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek arról a 26...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról a 26 éves-állítása szerint szerelmes-értelmiségi nőről, aki az első együtt töltött szilveszteren, a hotel liftjében összeveszik a párjával azon, hogy a férfi a két külső hívógomb közül (FEL-LE) nem a megfelelőt nyomta meg?

Figyelt kérdés
A kérdésre pedig - hogy ez a tény miben befolyásolja a párkapcsolatunkat, az együtt töltött ünnepet - a válasz az, hogy ez igenis fontos dolog, ugyanis én, a leendő gyermekei apja, ne a hülyeséget tanítsam majd meg a jövőbeli közös gyermekeinknek.
2010. márc. 13. 17:48
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 anonim ***** válasza:
A felvágással nem értem, mi baja volt. Bezzeg a tökéletes tévéd nem volt jó:D
2010. márc. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/62 anonim ***** válasza:

Jajjjistenem, te egy igazi gyöngyszem vagy! :) Nem sok férfi szeret főzni, pedig nagyon jó dolog. Én is tudok szinte mindent főzni, de amikor együtt éltem a volt barátommal, akkor együtt főztünk. :) És elhihetitek, a közös főzésnél nincs jobb. :) A világon az legjobb dolog.

Bocsi, hogy ezt kifejtettem, de muszáj volt.

Szóval visszatérve a tárgyhoz. Az exednek azért tényleg nagy bátorsága lehetett, hogy ilyesféléket ki mert neked jelenteni. Nem értem, mi a fenét képzelt magáról, hogy majd te úgy ugrálsz, ahogy ő fütyül. Ráadásul még a te dolgaiddal is rendelkezett volna a továbbiakban, ha folytatjátok. Nevetséges ez az egész, és csodálom, hogy el bírtad viselni, mert én biztos nem tudtam volna egy alkalmat sem szó nélkül hagyni.

Jobb lesz szerintem, ha keresel egy olyat, aki tényleg méltó hozzád, és megbecsül téged, nem pedig a fugát vizsgálgatja, meg rendezkedik majd nálad. :)

Sok sikert, aztán egy jó tanács: próbáld ki a közös főzést, hidd el, megéri! :)

22/L

2010. márc. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/62 A kérdező kommentje:

Semmi különös.


Húsos tortelloni volt, arabiata mártással - amibe tettem még plusz csípős paprikát és fokhagymát - parmezán sajtal megszórva.


Hidd el, nem velem van elsősorban baja, hanem a világra haragszik, és azokon tölti ki, akik közel vannak hozzá.


Van egy elmélet, miszerint ha nagy az amplitúdó egy kapcsolatban, ha szélsőségesen jó tud lenni, akkor néha a másik oldal sajnos szélsőségesen rossz is lehet.


:)

2010. márc. 13. 20:16
 34/62 anonim ***** válasza:
22%

Semmi különös? :) Ez igenis nagyon is jól hangzik :) Szerinted hány férfi tudná ezt megfőzni? :):)

Na az odáig oké egyébként,hogy haragszik a világra, mert haragudjon, az ő problémája, de a házad átrendezése ellentmondást nem tűrve nem épp ennek a jele :) Szerintem azért van egy adag kisebbségi komplexusa is :)

Kajára visszatérve, sütni is szeretsz? És a sütés főzés nélkül elkészíthető ételeket is szereted? (Nem a gyorskajákra gondolok, hanem például tiramisu, keksztekercs, ilyesmi). Nálunk ma pulykamellcsíkok lesznek mustáros mártásban, rizzsel. Tudom vétek ilyen későn vacsorázni, de megéri :):):)

2010. márc. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/62 anonim ***** válasza:
Jajj 21/N, lehagytam a végéről :)
2010. márc. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/62 anonim ***** válasza:
A tökéletességbe beletartozik, hogy minden kívánságát lesd. Szerintem épphogy kapaszkodnia kellene beléd, nem rajtad levezetni a feszültséget.
2010. márc. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/62 A kérdező kommentje:

Tényleg semmiség!


A tortelloni vakumcsomagolt, a szósz üveges Carloni, a sajt pedig reszelt-csomagolt...


:)

2010. márc. 13. 20:34
 38/62 A kérdező kommentje:

Gratulálok a mai menühöz.

Miért lenne késő, majd lemozogjátok...


:)


Sütni viszont itthon nem tudok, ugyanis csak teakonyhám van, mivel leginkább éterembe járok.


:)

2010. márc. 13. 20:37
 39/62 A kérdező kommentje:
ÉTTEREMBE
2010. márc. 13. 20:37
 40/62 anonim ***** válasza:

Én is mesélnék 1-et, ha engeditek!

Nem a kérdezőnek, mert ő pontosan ismeri az elmúlt 8 hónap minden pillanatát. A liftgombbal, a vacsorával, a tv-vel együtt.. és persze az ordibálásokkal, a megcsalásokkal, újsághírdetésekkel, a női-férfi szerepekkel együtt.

Az a 26 éves lány vagyok, akiről a kérdező mesélt.. Valóban, sokszor hisztiztem, és akadtam ki olyasmin, amin talán nem kellett volna. De nyilván az éremnek 2 oldala van.

Ha kérhetem, olvassatok bele a történet másik felébe is.. még akkor is, ha nem bírjátok szússzal, mert egy kisregény.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


És kedves 21/N.. ha teheted, Te is olvass bele. Ha az olvasottak után sem változik a véleményed a 38 éves, főzni tudó exemről, s látsz benne valamit, akkor szívesen közzé teszem számodra a telefonszámát..

2010. márc. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!