Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt várja hogy simán túllépjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt várja hogy simán túllépjek ezen. Hogyan értessem meg vele, hogy ez nem így megy?

Figyelt kérdés

Két gyermekünk van, az egyik ovis, a másik hamarosan egy éves.

A nyár végén volt a férjemnek egy balesete. Túlhajtotta magát és hibázott.

Ekkor megbeszéltük, hogy ez így nem oké, valahogy muszáj lesz pihennie.

Arra jutottunk, hogy eljön GYEDre, én pedig dolgozni.

Én elkezdtem munkát keresni, és kaptam egy ismerőstől egy igen jó ajánlatot.

Egy három hónapos képzés után biztos munkahely (a közelben), nagyon jó fizetés, és két gyerekkel is megoldható bejárás. Fél is vettek, novemberben kezdeném a képzést.

Tegnap reggel mondom neki, hogy akkor menjünk be az államkincstárhoz, mert a bürokrácia malmai Igen lassan őrölnek, kérjünk nyomtatványt, illetve kérdezzük meg, mi kell még hozzá.

Erre kijelentette, hogy mégse.

És simán előadta, hogy az apja szerint ez hülye ötlet, miért nem elég nekünk a férjem 150ezres fizuja (amiben már benne van a két gyerek utáni adókedvezmény), meg a gyes.

(nekem 170lenne az alap+a cafeteria).

Egyszerűen ott tartok hogy felrobbanok bármikor, már sírtam is, és mintha fel Simán érintett fogná mi bajom.


2015. szept. 19. 23:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem kéne belepofázni "apukának " a dolgotokba, feltételezem a férjed felnőtt ember,ezt tudasd vele te is.

A nagyobb baj,hogy valószínűleg ultra konzervatív szellemben nevelték,és asszony kuss,marad otthon a kölykökkel, férj dolgozik.

Ez a mai világban már rég nem így van,és a szerepek felborulásában semmi kivetnivaló nincs.

Ne hagyd magad, ez nem normális,ha több pénzből tudtok élni,ha jobb körülményeket tudtok teremteni a gyermekeitek számára, igenis tessék menni melózni, ha van rá lehetőség.

Fétjpajtásnak meg kellene egy képzeletbeli pofon,kapjon már észbe.

2015. szept. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Gáz ebben minden!

Megbeszéltek valamit, megígéri és nem tartja be?

Van egy ésszerű, meg egy rossz megoldás, a rosszat választja?

Az apja dönti el, hogy mit gondoljon?

Apaként mondom: minden pillanatot bánok, mit nem a gyerekkel töltöttem, bár tehettem volna.

Nem mondom, hogy válj el, mint ahogy elsőre ezt tanácsolják mindig, de próbálj vele beszélni arról, hogy ti négyen vagytok a család, és neki ebben kell a leghasznosabbnak lenni.


Ezt vállalta, ezt fogadta, ez a dolga!

2015. szept. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!