Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő amíg kialakul a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő amíg kialakul a bizalom?

Figyelt kérdés

Kb. fél hónapja vagyunk együtt egy lánnyal, de csak ritkán, hétvégente találkozunk mert hét közben máshol tanul. Szerintetek mennyi kell hozzá, hogy annyira megismerjem, hogy teljes mértékben meg tudjak bízni benne? Értem ezalatt pl. azt, hogy fogamzásgátló tablettát szed, azonban az első alkalommal még gumit húztam, mert nem bíztam meg benne. Van rá lehetőség, hogy meg fogok benne bízni, vagy hagyjam az egészet inkább?


20/f


2015. szept. 21. 12:53
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Együtt vagytok kemény 2 hete, szexeltetek,20 éves vagy de mégis ez a kérdésed? Alapból minek dugtad meg bizalom nélkül? Szerintem azért szakíts, mert gyerekes vagy és jobb ha nem később esik pofára még nagyobbat. Mert így is elég gerinctelen, hogy meghúztad és már szakításon gondolkozol.Nem vagy normális.
2015. szept. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

2 találkozás, le is feküdtetek kb rögtön, és a bizalom a kérdés?

OMG

2015. szept. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
57%
2x láttad eddig. Húzz gumit!
2015. szept. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Többször láttam mint 2, július eleje óta ismerem, augusztus eleje óta randizunk.
2015. szept. 21. 13:10
 5/5 anonim ***** válasza:
53%
A fél hónap az 2 hét. Hétvégente találkoztok. Ez annyira azért nem sok, 4 nap összesen. Milyen bizalomra építenél? Őszintén? Én ennyire nem alapoznék, hogy nem szedek össze nemi betegséget, vagy nem kerülök olyan helyzetbe, amibe nem szeretnék. Ha tablettát szed, akkor fél év múlva is fogja szedni. Én a helyedben gumit húznék. Idővel talán bízol majd benne, de amíg ez nem 100%-os, addig vigyázz magadra, és a terhesség elkerülésére is.
2015. szept. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!