Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szünetelünk a párommal mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szünetelünk a párommal mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok. A barátommal minden a legnagyobb rendben működött mindent negtudtunk beszélni már az első pillanattól fogva jó volt minden. "Az" is kifejezetten jol működött köztünk. Barátok is voltunk egyben meg párok is. 10 hónapja vagyunk együtt talán nem sok idő. Ő is meg én is rossz kapcsolatot hagytunk mögöttünk. Hamar össze költöztünk. Minden jol ment.egészen eddig.. az édesapja nem igazán tud elfogadni makacs es mogorva ember. Beteg lettem műteni kellett és eközben megszűnt a munkaviszonyom az édesapja ezt rosszul fogta fel. Vita lett belőle. Ismétlem ez előtt minden jó volt baratom es köztem. Miután volt ez a vita az édesapjaval másnap azt mondta nem szeret mar úgy mint rég. Majd parnapra rá ismét jó volt minden utána megint fura lett mikor az apja vitatott megint az jött h nem szeret mar ugy mint rég majd jött a nyaralás ami ismét tökéletes volt mint régen éreztem h szeret mondta h szerelmes majd mikor 1 het utan beszélt az apjával ismét fura lett másnap mondta h szakítani akar hirtelen megfagyott bennem a vér.. nem értettem h mi történt. Azt mondta hogy egyedüllétre vágyik egy kis magányra mondta hogy korai volt az össze költözés. Megbeszéltük hogy szombaton el költözök a szakítás eset az (szerdán történt) szerda este beszélgetés után abba maradtunk h legyen szünet. De akkor is ereztem hogy szeret. Majd akkor is mondta hogy próbáljuk meg külön álljunk a saját labunkra és hogy maganyra vágyik és egyedüllétre. Ugy maradtunk h nem fogunk beszelni. Szombaton mikor haza hozott sírt. Soha nem láttam ennyire sírni ölelt puszilt es azt mondta reméli minden helyre jön es mondta h szeret. Többször elkapta a sírógörcs. De meg is ezt akarta.Azt mondva hogy talan ez kell h meg erősebb legyen a kapcsolatunk es h idő kell.

Még az nap mikor haza ment keresett engem azota is keres mindig ő ir.. ma van (2015.09.23) 5 napja h szünet van. Mondta meg az elso nap hogy ürességet érez mint ahogy én is mintha amink volt eddig mindenunk elveszett volna.. nem tudom hogy van-e remény hogy ujra együtt legyünk hianyzik :( sokan mondták h ne irjak neki vissza hagyjam hogy hiányoztak neki hogy el tudjon gondolkozni. De mindig csak a rosszra gondolok h elveszitem rossz ez az idő és bizonytalanság hogy akkor mi lesz velünk. Szerintetek mit csináljak?:( nagyon szeretem de ez az egész ki készít enni alig tudok és mindig gyomoridegem van hianyzik. Mit csinaljak? Hagyjam tenyleg es várjam ki mig eldönti mit akar tőlem?:s


21/L párom 27eves



2015. szept. 23. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:

27 eves ferfi nem kellene, hogy az apja altal ennyire befolyasolhato legyen.


Nekem szemely szerint nem kellene valaki olyan, aki nem tud mellettem kiallni ilyen helyzetben.


En hagynam, dontse el, mit akar, ne tancikaljon ossze-vissza.

2015. szept. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ebbe nőt fel sajnos hogy mindig a szülei irányították. Azt ki hagytam h ő jóval tehetősebb családból származik mint én. Szerintem ez miatt is ilyen velem az apja. Lehetett volna alkalma hogy megismerjen de nem lépett elore... es csinalt rolam egy velemenyt ami nem en vagyok hiaba mondva h en segitek nekik mindenben háztartás meg egyebek es nekem nem a pénzük kell hanem a fiuk hisz szeretem tiszta szívemből.. de mikor van mondva h az apja valo vita miatt van ez ami most mindig azt mondja nem csak az a baja hogy hirtelen sok volt minden besokalt gyors volt az össze költözés es a maganyra vágyik.. ossze zavarodtam mar en is: /
2015. szept. 23. 17:40
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha a helyedben lennék, szakítanék vele. Szerintem ha igazán szeretne, nem játszana így veled, és nem ingatná meg se az apja, sem más. Nincs olyan, hogy szünet. Egy pár vagy együtt van, vagy nincs. A szünet csak illúzió. Ti már nem vagytok egy pár. Ezek után én vissza se fogadnám. Amúgy ismerek olyat, akivel a pasija szünetet akart tartani. 2 hónapig tartott. Közben a pasi másokkal is lefeküdt, és a lánnyal is, de bizonytalanságban tartotta. Majd mikor a nőügyek kiderültek, a pasi azt mondta "de hát nem voltunk együtt". Végül a pasi otthagyta a barátnőjét egy másik lányért akivel akkor már másfél hónapja szexelt, járt.

Szóval az egész "szünet"egy hazugság, ürügy volt, hogy a pasi biztos legyen a következő kapcsolatában.

2015. szept. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Abban biztos vagyok hogy nincs mas no a háttérben.. lehet naiv vagyok. De ez biztos sot ideje nem lenne. Nagyon hamar ki is mérhető egyebkent. Sot ideje sincs ra. Dolgozik sokat aztán ha haza megy az anyjának segit meg amit mond az apja azt megcsinalja. Sokan azt mondják h fel hisz en vagyok neki az első olyan kapcsolata ami ossze költözés volt.. sot igazabol csak en vagyok neki a 2.lany az életébe. Olykor felmerül bennem ha nem kellek neki miert keres.. :/
2015. szept. 23. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!