Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak e vagy nem?

Figyelt kérdés

Segìtsetek,ha tudtok.

20 éves vagyok,4 éve együtt barátnőmmel.mindkettőnknek első komoly kapcsolat.komolyabb felfogás vagyunk mit a tipikus tinip×cs-focista páros...ő fél éve megcsalt engem,félig elhanyagolás,félig kalandvágy miatt.de az le lett tudva,én igyekszem elfelejteni,ő meg az igazi szerelmes jókislány lett...de sajnos unalmas a kapcsolat,hiába teszek meg bármit.neki nem annyira,inkább nekem (távkapcsolat,hetente kéthetente van pár nap) de nem érzem teljesen jónak,valamit hiányolok.

Úgy érzem 2 lehetőség van.vagy maradok a kapcsolatban,és továbbra is mindent elkövetni,és talán jó lesz,vagy hiába fáj,de hagyjam abba,és próbáljak túllépni.


Véleményetek? Vagy esetleg tapasztalat?

Köszi



2015. szept. 24. 21:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Én talán hagynám a dolgot. Nem tudom, de szerintem ez a távkapcsolat dolog nem szokott túlságosan bejönni. Szerintem, ha (a próbálkozások ellenére is) megfogalmazódik benned a szakítás, akkor már nincs túl sok értelme.
2015. szept. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azigen megcsalt...és most jelenleg mégsem az igazi! Akkor mit hezitálsz!?!? Lépj, előtted az élet!
2015. szept. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A nyáron voltunk 4 évesek. Az évfordulón mondtam neki,hogy hagyjuk,mert nekem ez nem megy. 3 tortát csinált, fényképes bögrét,meg mindenféle romantikusat. Bőgött ő is,meg én is. 1 nqpig bírtam,aztán felhívtam,hogy jöjjön le ha akar,mert ez rosszabb
2015. szept. 24. 22:28
 4/8 anonim ***** válasza:
46%

félrekúrt,előtte szervezkedett a hátad mögött,megelőzte az egészet minimum egy randi.

ilyen undorító patkány árulóval hogy tudtál együtt maradni egyáltalán?

2015. szept. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a legrosszabb az, ha nem vagy magabiztos! Dönts akárhogy is, a lényeg az, hogy tudd, hogy mit akarsz, még ha nehéz is vállalni a következményeket. Most őszintén: Nem az a kérdés, hogy vajon együtt maradtok-e, hanem hogy max. meddig bírjátok/bírod! Ha úgy érzed, hogy vége, akkor add a tudtára minél hamarabb. Szerintem idővel és talán egy másik lánnyal gyorsan túl leszel rajta! =)Hiszen még olyan fiatal vagy!
2015. szept. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Fish1 ***** válasza:

Ha megcsalt, gondolom a bizalom is hiányzik már. Gyáva embernek tartom az olyat, aki megcsalja a másikat, 2 okból: - nincs benne annyi bátorság, hogy elmondja a másiknak, ha valami nem stimmel a kapcsolatban,

- nincs benne annyi, hogy kilépjen a kapcsolatból, ha már nem megy az egész, ezért inkább porig alázza a másikat és saját magának is rossz érzéseket okoz.


Ha felmerül benned egy ilyen kérdés, hogy elhagyd-e, akkor már régen nem az igazi az egész. Ha mindent megtettél, és ő is, hogy javuljon a dolog, de mégse történt meg, akkor lépj tovább.

2015. szept. 25. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólókkal, millióan mondják, hogy megcsalás után jár második esély, stb. Aki egyszer megcsalt megcsalhat még egyszer. Persze kivételek akadnak, de nem hiszem, hogy a ti kapcsolatotok az lenne, ha a te fejedben is megfogalmazódott, - ha nem is pont ezért - a szakítás.
2015. szept. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Esetleg valaki,aki döntött így vagy úgy,privátba írna nekem?

Sokat segíthetne vele

2015. szept. 25. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!