Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti erre mit mondanátok?

Figyelt kérdés

A páromnak megmondtam hogy tartsunk szünetet, mert sok fájdalmat okozott nekem. Megcsalt, és az volta kifogása hogy sokat vitáztunk. Aztán a szünetben ezt írta: " mindjárt egy hónapja szabad lehetnék és felbasz a tudat hogy még nem történt semmi, főleg hogy téged becsüllek annyira hogy ne csaljalak meg mégegyszer. Mert nincs hozzá szivem drága . Döntsd el mi a ... (Fszt) akarsz."

Ezt csak èn reagálom túl? Vagy nem tudom.. Erre ti mit mondanátok?


2015. szept. 28. 11:04
 1/10 anonim ***** válasza:

én már a megcsalásnál kidobtam volna a helyedben...

erre meg csak annyit válaszolnék: "oké szabad vagy. szia."


nálam a megcsalásnál vége a kapcsolatnak...


22F

2015. szept. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%

Milyen szünetben???

Olvastad a kategóriát?

Felnőtteknek!

2015. szept. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Komoly a kérdés...? Nem egyértelmű számodra a válasz?
2015. szept. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
iskolai szünetben :D
2015. szept. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Minek jársz ilyen bunkó pasival?
2015. szept. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem iskolai szünetben, hanem a kapcsoltunk szüneteltesében írta..

Meg 4 évig nem volt képes letenni a cigit, aztán amikor szünetet mondtam egyből letette, de bizonygatta hogy hát ő nem miattam rakta le nehogy azt higyjem, aztán a fejemhez vágta hogy miért nem értékelem eléggé hogy miattam rakta le.. Erre most én mit mondjak?

2015. szept. 28. 11:57
 7/10 anonim ***** válasza:

gyerekes idióta...még mindig a végét ajánlom...

de szenvedhetsz tovább ha akarsz...

2015. szept. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

En a megcsalasnal kitettem volna. A helyedben megbeszelnek vele egy talalkozot szepen kicsipnem magam adnek neki egy csokot a talalkozasnal aztan azt mondanam a szemebe negedesen mosolyogva:" Most Pedig takarodj el a pics@ba, nekem ilyen taho sopredek nem Kell. Megfordulnem es emelt fovel meg olyan mosollyal mintha megnyertem volna a lottot elsetalnek.

:D

18/L

2015. szept. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mi a francert vagy meg mindig ezzel a sraccal? Jo az neked, ha megcsalnak, jo neked egy olyan kapcsolat, amiben lottek a bizalomnak, jo neked az, hogy itt surget a pasi miutan megcsalt, hogy mar egy honapja nincs kivel dugnia, mert jaj-de-rendes-hogy-nem-csal-meg-ismet? Nevetseges es szanalmas egyben, hogy meg mindig szoba allsz vele.


Mint macskat sz-rni, ne hulyeskedj mar.

2015. szept. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igazatok van,köszönöm!
2015. szept. 28. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!