Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A gyerek is és én lebetegedtün...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gyerek is és én lebetegedtünk, a férjem viselkedése pedig teljesen kikészít?

Figyelt kérdés

A gyerek és én tegnap kora élután lebetegedtünk 39 fokos láz nátha torokfájás, voltunk dokinál vizeletvizsgálatot kért. A férjemet este kértem hogy vigye el legyen szíves a vizeletmintát a laborba, mert arra megy úgyis a munkába menet, csak 1 órával kellene késöbb indulnia. Bológatott de már láttam hogy mérgelődik. Egyész éjszaka egyedül csillapítottam a gyerek lázát, fürdővel, lázcsillapítóval közben szívtam az órrát, segítség nélkül. reggel megjegyezte a párom milyen fáradt nem bírt aludni. Erre magamban: ó szegény!

Kora reggel, próbáltam a gyerekből vizeletet kicsikarni, de közben annyira folyt az orrunk, hogy szó szerint csöpögtettem a gyerekre a taknyomat, majd a párom, miután minderről tudomást sem véve játszott a nappaliban a kanapén a telefonjával, míg küszködtem, beköpte hogy nem vinném el mégis én a mintát a laborba, na erre már nagyon mérges voltam, de magamat türtőztetve mondtam neki nemet.

Ngy nehezen sikerül vizeletet gyüjteni, majd a férjem széllel-lobbal elviharzot miután még odavágta hozzám miért nem montam ezt neki tegnap délután helyett délelött...

Majd hazajött és benyögte hogy délutánra 2 szerelőt is hívott, úgyhogy majd fogadjam, majd elhúzott dolgozni.

Úgyhogy az éjszaki nem alvás után egy kialvatlan hisztis gy nagyon beteg gyerek mellett nem pihenve még a szerelőket is fogadtam, majd este hazajött a párom és benyögte hogy egész nap nem evett, "jéééé, ma nem főztél"?

Na innentől, már nem érdekelt semmi, az ájulás határán én lefeküdtem aludni, oldja meg a gyerek orrszívását, etetését, lefektetését. Természetesen próbált keltegetni hogy mit adjon enni neki, meg stb. de csak azért sem kelltem fel.

Lehet hogy gyerekes volt de a bosszóm, édes volt.

Reggel meglepődve tapasztalat hogy otthon maradt a párom, mondván hogy segít. Szép tőle de nem segített, egész nap nyomkodta a telón a játékokat, csak azért sem kértem segítséget.


Ki vagyok akadva mert undorítóan viselkedett, sajnos még eléggé betegek vagyunk, de ha meggyógyulok számonkérem hogy mi is volt ez a viselkedés.


Viszont barátnőm szerint túlreagálom. Szerinte nem kellett volna elvárnom a segítséget.

Mérgelődöm szerintem a barátnőm hülye.



#gyerek #férj hasznavehettlen
2015. szept. 28. 13:32
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
85%

Tipikus példája mikor két gyerek gyereket vállal. Mennek a játszmák a duzzogósdi ,a bosszú forralása a mártírkodás..

Úgyis elváltok nemsokára aztán mindezt amit leírtál egyedül csinálhatod majd ,ha nem nőttök fel nagyon gyorsan.

2015. szept. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 Sunshinedoll ***** válasza:
24%
Igazi s-ggfej lol. tipikus.
2015. szept. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
14%
12. tipikus? leszophatsz.
2015. szept. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
84%

a párod is paraszt, de te is hülye vagy, hogy nem mondasz semmit, és magadban pukkadozol.


"Reggel meglepődve tapasztalat hogy otthon maradt a párom, mondván hogy segít. Szép tőle de nem segített, egész nap nyomkodta a telón a játékokat, csak azért sem kértem segítséget."


Itt az a bosszúd, hogy nem kérsz segítséget?? Ha olyan gyagya a férjed, hogy magától nem csinálja, hát mondd neki! Így nem juttok egyről a kettőre és a gyereket büntetitek..

2015. szept. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Nektek minek gyerek? Két óvodás..
2015. szept. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

Már 12 éve együttélünk (4 éve házasok vagyunk)és sosem volt gond azzal ha az egyikünk beteg akkor a másik segített túlélni a betegséget, utóbbi fél évben vannak gondok. Kommunikációval van gond egy ideje, én mondom, kérem könyörgök, ő elintézi egy "jó"-val és nem történik semmi.

Példa: Hétvége, Éppen főzök, de érzem hogy a gyerek bekakilt, én.:légyszíves pelenkázd át a gyereket.

Ő: Jó! Majd nem történik semmi.

Éppen orrcseppet adok be magamnak, és megkérem.: Légyszíves szívd ki, a gyerek orrát!

Ő: most nem válaszol, hanem duzzog...


Szereti a gyereket ő is várta nagyon, szereti ahogy mókázik, szereti ahogy nevet, játszik, meg odabújik az apjához, a gyerek a másfél évével húzza az apját hogy játszon vele, vagy odaviszi a mesekönyvet hogy olvasson neki, de nem reagál az apja... magamra vagyok hagyva a gyerekkel, akkor leginkább mikor hazajön és itthon van, állandóan azt a hüle telefont böködi, egész nap.

2015. szept. 28. 15:43
 17/25 A kérdező kommentje:
Gyerekes a bosszú? Hát néha kimondottan gyógyító.
2015. szept. 28. 15:46
 18/25 A kérdező kommentje:

# 3/17 Időpont ma 13:35

"Ha ő napi 8 órát gürcöl értetek a munkahelyén, és te egész nap a gyerekkel vagy otthon, akkor még meg is értem őt"


Nézd, ha a helyzetemben lennél szembeköpnéd magad ezért a gondolatodért!

2015. szept. 28. 15:50
 19/25 anonim ***** válasza:
85%

Hiába, néha nem veszik komolyan ezt az "egészségben-betegségben" részt, pedig nem is olyan apró betűs.

Mondják, hogy kérned kellett volna, hogy segítsen neked, de egy valamire való ember látja, ha a másiknak szüksége van segítségre.

Nem reagálod túl, viszont ha lehet, próbáld meg nem leharapni a fejét, hanem türelmesen elmagyarázni neki, hogy legközelebb hogy kéne viselkednie ilyen helyzetben.

2015. szept. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Hát igen jóban roszban....

Aranyos vagy, természetesen nem fogom földbe döngölni, de tudod a párom 45 éves, (én 36) nem tudom évek óta magyarázok neki dolgokat de valahogy nem megy neki át.

Úgy érzem néha hogy két gyerekem, van a másik a férjem.

2015. szept. 28. 15:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!