Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítsak vele vagy béküljünk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vele vagy béküljünk?

Figyelt kérdés

barátnőmmel 2 éve vagyunk együtt, tegnap elmondta hogy kb egy éve megcsalt. Nem akarta hogy mástól tudjam meg, inkább elmondta ő, a megcsalás a szomszéd fiúval történt(barátnője az meg a csávó huga, sokszor ottaludt, bíztam benne mert mindig mondta barátnőjénél alszik, soha nem gondoltam hogy a bátyával le feküdt volna..egymástól 15 km-re lakunk, 16-17 éves korromba szinte mindig együtt voltunk, egész héten ha lehetett. nagyon jól megvoltunk, szerettük egymást, tegnap bejelentette hogy megcsalt, mert megfenyegették(itt mind1 miről van szó).most nem tudom mi tévő legyek, mert szeretem..de lehet jobb lenne ha szakítanék vele.

ui: 18/F



2015. szept. 29. 16:58
 1/3 Mokledor válasza:
A legjobb megoldás ha szakítasz vele mert ez az érzéseidre is kihatással lesznek a továbbiakban főleg hogy 18 éves vagy. A tanácsom: szakíts a csajjal.
2015. szept. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha nem tudsz neki megbocsátani, ne kínozd magad azzal, hogy együtt maradsz vele.

Az pedig hülyeség, hogy nem akarta, hogy mástól tudd meg. Ha így lett volna, nem egy évvel a történtek után mondja el úgy, hogy valakinek ehhez még meg is kellett őt fenyegetnie, hogy eléd álljon és elmondja.

2015. szept. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
kb egy éve, s nem akarta hogy mástól tudd meg.. (amikor már bizonyára forrósodott a talaj..) aha.. :D
2015. nov. 29. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!