Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Odaadjam az összes spórolt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Odaadjam az összes spórolt pénzemet a barátnőm vállalkozására?

Figyelt kérdés
Páromnak álom egy saját vállalkozás de semmi tőkéje nekem van 1 millió sportot pénzem amit szeretné hogy Odaadjam neki. Bízom benne de kicsit félek hogy esetleg csak a pénz kell neki. Egy éve vagyunk együtt szóval vannak fenntartásaim. Ti Odaadnátok neki ezt a kis pénzt?
2015. okt. 8. 12:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Az a te saját pénzed. Spóroljon ő is, és csak utána nyisson vállalkozást!

Ha álma egy vállalkozást akkor előtte dolgozzon meg érte!

2015. okt. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
De nagyon nem tud egy Munkahelyen se beilleszkedni.ezért akar vállalkozást. Amúgy nagyon csinos nő én meg kövér és félek hogy elveszitem így
2015. okt. 8. 12:46
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

mondjuk ha akkora álma, akkor dolgozzon meg érte. egy év alatt bőven meglenne a duplája is.

de ha adsz neki pénz, papírozd le, hogy mikorra kéred vissza!

2015. okt. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

"De nagyon nem tud egy Munkahelyen se beilleszkedni."


Süket duma, ez a kifogás része és inkább túl lusta, hogy megdolgozzon a pénzért.



"Amúgy nagyon csinos nő én meg kövér és félek hogy elveszitem így."


Te pedig egy önbizalom hiányos pasi vagy, akit könnyen az orránál fogva lehet vezetni és befolyásolható is vagy szerintem.

Kapj már az agyadhoz ember, és mi van akkor hogy ha elveszíted?? Most te egy érdekkapcsolatot akarsz, vagy egy érzelmekkel telit?

Ha emiatt elhagy, akkor ne sírj utána, mert csak a pénzed kellett neki.


Plusz egyébként azt se értem, hogy hogy van p..fája a csajnak azt kérni, hogy te add oda neki a pénzedet!!

2015. okt. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

mi az, hogy kéri?? most ez komoly??

ha annyira zavar a kövérséged, fogyj le, aztán találsz olyat, aki neked ad, veled gyűjt, nem elkéri...sőt, ha felajánlanád,akkor se fogadná el.


Nem véletlenül vannak fenntartásaid.

2015. okt. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

szerintem NEM!

ha saját vállalkozást akar akkor szerezzen ő tőkét!


22F

2015. okt. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Ne add neki oda. Ha csinos es te kover miert van veled?
2015. okt. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Jajj, nehogy odaadd a spórolt pénzed, annyira kilóg a lóláb. Sosem látnád vissza.

Jegyezd meg ezt a mondást: ha ellenséget akarsz magadnak, adj neki kölcsön.

Tudom, mert "barátoknak" adtam kölcsön, azóta megtanultam nemet mondani.

2015. okt. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Nőként mondom azt, hogy ne.


"De nagyon nem tud egy Munkahelyen se beilleszkedni.ezért akar vállalkozást." - hát, ezen nem segítene a vállalkozás... Egyáltalán milyen vállalkozást akar, hol?

2015. okt. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
vagy kamu vagy őrületesen nagy vesztes vagy
2015. okt. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!