Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Odaadjam az összes spórolt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Odaadjam az összes spórolt pénzemet a barátnőm vállalkozására?

Figyelt kérdés
Páromnak álom egy saját vállalkozás de semmi tőkéje nekem van 1 millió sportot pénzem amit szeretné hogy Odaadjam neki. Bízom benne de kicsit félek hogy esetleg csak a pénz kell neki. Egy éve vagyunk együtt szóval vannak fenntartásaim. Ti Odaadnátok neki ezt a kis pénzt?
2015. okt. 8. 12:42
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha odaadod neki, otthagy.

Ha nem adod oda neki, akkor is! De legalább megmarad a millád!!!!! Gondolkozzál már, ember!!!!!

2015. okt. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Úristen. Ne legyél mar hülye. Nehogy oda add neki...
2015. okt. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Kamu a kérdés szerintem....de ha nem akkor Margiiiit nooooormális?
2015. okt. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Abban az esetben igen, ha az alábbi feltételek teljesülnek:

a vállalkozás életképes? Mert ha a 25ezredik műkörmös akar lenni, akkor nem.

Hajlandó RENDESEN lepapírozni? Ha nem... akkor te sem!

És rendesen megdumálni, leírni a részletfizetés menetét

2015. okt. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólókkal. Szerintem ne add oda, mert az életben nem látod viszont a pénzedet. Nem vagyok túlzottan kiművelve jogi értelemben, de szerintem ha lepapírozod, akkor sem egyszerű a pénzt visszaszerezni, ha arra kerülne sor.
2015. okt. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Még lepapírozva is problémás, ha belebukik, inkább kösd le hosszú távra, ha most épp nincs arra a pénzre szükséged.
2015. okt. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Lehetőségek:

1. odaadod az 1 millát papír nélkül, lelép

2. nem adod oda az 1 millát, lelép

3. odaadod az 1 millát lepapírozva, lelép és cseszheted a papírodat, mert ha ezt a pénzt elkölti, emellett egy petákja sincs, papírral sem tudod visszakérni tőle.


Egyébként gondolkozzál már. Álma egy vállalkozás. Pénze semmi. Beilleszkedni egy munkahelyre, ahová azért jár be, hogy pénzt keressen, nem tud. Milyen mentalitása van ennek a barátnőnek? Álmodozik a másik pénzén?


Fogyj le, keress egy olyan lányt, akinek nincsenek ilyen nagyravágyó álmai, vagy ha vannak, akkor tesz is érte. Ennek a barátnőnek pedig ne adj egy vasat se és próbáld meg kikerülni, hogy a szépséges, nőies bájával rávegyen arra, hogy eltapsolja az egy milládat.


Továbbá tájékoztatásul, egy milla semmire sem elég, általában az alábbiakkal járnak plusz sok pénzzel: Üzlet bérlés általában kaucióval, az üzletet (akármit is akar) fel kell szerelni bútorral, akármivel, rezsi fizetés, vállalkozói kiváltása, vállalkozói könyvelés vezetése, itt is kell adózni ugyebár. Szóval még szorozd meg olyan 5-6-tal azt az egy millát.

2015. okt. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Nem igaz nem esik le senkinek,hogy csak azt akarja kihozni az egészből,hogy a pénzre mennek a nők.:D
2015. okt. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem! Soha!
2015. okt. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 BlackSword ***** válasza:
Nehogy odaadd...
2015. okt. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!