Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlzok? Már nem bírom.

Figyelt kérdés
Sziasztok. 8 éve élek párkapcsolatban,azonban annyi feszültség van mar bennem,hogy boldogtalan vagyok. A történet: A párom egy jo ember,lesi minden kivánsagomat,nem kiabál..tényleg minta férfi lenne. Viszont amikor nem dolgozik,és mire hazaérek ugy néz ki mint,aki ivott. Ő váltig állítja mindig;hogy nem;csak fáradt. Ilyenkor a tekintete furcsa,mozgás koordinációs problémája van (kicsit dőlöng), elmesél vmit-majd aznap újra elkezdi megint már nem emlékszik,hogy mar egyszer elmondta, ha én mondok vmit neki-arra sem emlékszik.egy nap kitalálja 2-3x,hogy lemegy a boltba ezert meg azert. Aluszekony,amikor felkel...volt hogy a csapba nrnt vizelni. Mindig,amikor jövök haza;mar gyomorgörcsöm van,h h fog kinezni😞 Nem vagyok egy csendesen tűrő ember,már többször elmagyaráztam neki normálisan es volt amikor emelt hangon h ez nem lehet igy tovabb. Mindig mondja,hogy neki semmi baja nem volt,de ha ugy érzem,h megis akkor változtat. Ez mar nagyon reg igy megy. Gyereket is szeretne,de én felelőtlensegnek ereznem -mi van ha vele kapcsolatos dolgot felejt el? Amikor dolgozik aznap,akkor minden rendben. Tényleg jo ember,segítőkész...de az én idegeim mar nem bírják ezt. Sajnalom,de egy kicsit hosszu lett. Visszajelzeseteket köszönöm. 27 N
2015. okt. 10. 19:22
1 2
 1/15 RRR ***** válasza:
100%

kábítózhat is akár

neked kell látnod milyen tüneteket produkál

2015. okt. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Lesz ez még rosszabb is.Egy masszív alkoholista hosszútávon tönkre tesz.Szóval addig kéne menekülnöd,míg nincs késő.
2015. okt. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
78%

Van pár lehetőség... iszik? füvezik? depressziós?

Szokott sokat enni,szinte indokolatlanul?

Mióta ilyen?

Valami történt, amitől megváltozhatott?

2015. okt. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Kábutoszer biztos,hogy nem. Alkoholra gondoltam én is,ezert kérdezek ra mindig,de nemet mond. Nem depressziós,de egy kicsit tulaggodos tipus. Az eves az központi téma nala...szeret csipegetni. Ha dolgozik,ott nem. Nem is visz vacsit nagyon ha éjszakás.
2015. okt. 10. 19:36
 5/15 A kérdező kommentje:
Hogy mióta? Az alkoholt Sosem birta..hamar meglátszott rajta mindig (amikor lattam h ivott) a boltozasos lemenetelen kivül nem jar kocsmába,barátokkal szorakozni
2015. okt. 10. 19:38
 6/15 anonim ***** válasza:
78%
Most tényleg nem tudod megállaptani hogy ivott vagy nem? Ne hülyéskedj, egy pohár sör is érződik a lehelletén, háőt még ha annyit iszik, hogy így nézzen ki. És annak lennének még jelei, piásdobozok pl.
2015. okt. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
"progresszív" hasznos volt a válaszod csak a telon felreböktem
2015. okt. 10. 19:39
 8/15 A kérdező kommentje:
Ő egy sörtől is ugy nez ki,mint amit leírtam..ez a baj. Emiatt nem egyszerű megállapítani!
2015. okt. 10. 19:41
 9/15 Költőnő? ***** válasza:
100%
szonda? Ha végképp nem jutsz dűlőre...? Amúgy ne zárd ki sztem a drogot sem. Vhogy mképp meg kell győződnöd róla, mert ha munkanapokon normális csak egyébként nem, akkor sztem vminek lennie kell. Másképp mivel magyarázható?
2015. okt. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

A kaját a fű miatt kérdeztem,ha sokat eszik, és pirosak (véreresek)a szemei, lehet füvezik.

A sok alvás, feledékenység is lehet a fűtől.

Ami a lényeg,előbb derítsd ki mi az oka a viselkedésének,mielőtt bármit lépnél,azt mondod törődik veled és szeret.

Ne hozz elhamarkodott döntést.

2015. okt. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!