Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlzok? Már nem bírom.

Figyelt kérdés
Sziasztok. 8 éve élek párkapcsolatban,azonban annyi feszültség van mar bennem,hogy boldogtalan vagyok. A történet: A párom egy jo ember,lesi minden kivánsagomat,nem kiabál..tényleg minta férfi lenne. Viszont amikor nem dolgozik,és mire hazaérek ugy néz ki mint,aki ivott. Ő váltig állítja mindig;hogy nem;csak fáradt. Ilyenkor a tekintete furcsa,mozgás koordinációs problémája van (kicsit dőlöng), elmesél vmit-majd aznap újra elkezdi megint már nem emlékszik,hogy mar egyszer elmondta, ha én mondok vmit neki-arra sem emlékszik.egy nap kitalálja 2-3x,hogy lemegy a boltba ezert meg azert. Aluszekony,amikor felkel...volt hogy a csapba nrnt vizelni. Mindig,amikor jövök haza;mar gyomorgörcsöm van,h h fog kinezni😞 Nem vagyok egy csendesen tűrő ember,már többször elmagyaráztam neki normálisan es volt amikor emelt hangon h ez nem lehet igy tovabb. Mindig mondja,hogy neki semmi baja nem volt,de ha ugy érzem,h megis akkor változtat. Ez mar nagyon reg igy megy. Gyereket is szeretne,de én felelőtlensegnek ereznem -mi van ha vele kapcsolatos dolgot felejt el? Amikor dolgozik aznap,akkor minden rendben. Tényleg jo ember,segítőkész...de az én idegeim mar nem bírják ezt. Sajnalom,de egy kicsit hosszu lett. Visszajelzeseteket köszönöm. 27 N
2015. okt. 10. 19:22
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
már többször mondtam neki h veszek egy aut.szondat. Ő mondta,h ok. Mindenkeppen meg. Fogom próbálni mert igy max kizarhatom az alkoholt..
2015. okt. 10. 19:49
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat. Kiderítem az okot,mert tenyleg ritka jo ember. De ha lepnem kell,fogok is
2015. okt. 10. 19:52
 13/15 anonim ***** válasza:
De ha rádlehel érzel alkohol szagot??
2015. okt. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én a világon semmit nem terveznék egy olyan palival, aki ilyen szinten áll. Illetve de, a szakítást!

Hogyhogy nem tudod, ivott-e? Nekem volt alkoholista párom (persze ő sem ivott soha amúúúúgy), de már 10 méterről lehetett érezni rajta a piaszagot (nem éltünk együtt szerencsére).

A drog nem tudom, milyen, ahhoz hála a jó istennek nem volt szerencsém, de ha se nem drogozik, se nem piál, akkor meg más stikli van az agyában, ami miatt szintén menekülnék, amíg nem késő!!!!!

2015. okt. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
egyébként meg ha akkor ilyen, amikor nem dolgozik, és azt mondja azért, mert fáradt, akkor mégis miben fáradt el annyira, hogy beszámíthatatlan, ha egész nap otthon volt?!
2015. okt. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!