Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a barátnőm?

Figyelt kérdés

Azóta "tiszta lapot" kezdtünk, de engem idegesít a dolog. volt egy olyan hónap mikor elég sok probléma volt köztünk. ez egy fiúval kezdött aki a barátnőm ELVILEG volt munkatársa. elkezdtek beszélgetni facebookon, és elég sok olyan dolog volt ami idegesített. a gyerek meghívta kávéra a munkahelyen, fagyit vett neki, elég jól elvoltak. egyszer csak írtam a gyereknek, és azóta semmi beszélgetést nem láttam facebook-on, viszont egyik nap viberen jött egy üzenete amit nem akart megmutatni, és olyanokat vágott hozzám hogy neki miért nem lehet magán élete?!. (mivel gondolta együtt élünk, mindent megbeszélünk..) kiszaladt a wc-re, és az üzenetet azóta sem láttam. szóval valami volt a hátam mögött.. azt össze vesztünk elköltözött 1 napra, másnap vissza jött, és azóta tiszta lappal kezdtünk mindent, de nem tudok benne bízni úgy mint ezelőtt. lassan egy éve vagyunk együtt.

ez alatt az egy hónap alatt mikor egy a gyerek a képbe volt, volt 3 alkalom mikor a barátnőm szex közbe/előtt egyáltalán nem lett nedves. (nem izgult fel rám..) mikor pedig rákérdeztem hogy van e valami amit nem mond el nekem, ideges lett, és nekem támadt minden féle dologgal. (mint mikor egy állatot sarokba szorítunk..) szóval szerintem megcsalt. vélemények, tippek, ötletek?



2015. okt. 12. 09:53
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem elég egyértelmű, hogy megcsalt.

Ide meg ne írj ki kérdést, fölösleges.

Java részt nők vannak, akik még akkor is magyarázzák, hogy nem csalt meg, mikor már kész tények vannak.

Nézd meg a 75%-t, már rakás komment érkezett, amiben kétségbeesetten magyarázkodik.

Ha mégis ki akarod írni akkor meg fordítsd meg a nemeket, add ki magad nőnek, a barátnőd meg férfiként írd le.

Hidd el rögtön másképp fognak hozzáállni ;)

100% siker.

2015. okt. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:
De hogy derítsem ki???
2015. okt. 12. 11:20
 23/39 anonim ***** válasza:
Keyloggert a laptopra, GPS követő kutyut a taskajaba pl.
2015. okt. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
35%
Vagy ültessen bele egy chipet, nem??!!!
2015. okt. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
embeeer ne legyél már ennyire paranoiás,ez már beteges hogy minden percben tudni akarod hogy hol van és kivel beszél,de komolyan...ez beteges birtoklási vágy,hogy minden percéről számot kell adnia,és hogy jobban hiszel egy totál idegennek(buszos dolog) mint a saját párodnak!Ha ennyire nem vagy képes benne megbízni tök mindegy hogy adott-e rá okot hogy gyanakodj,ennek a kapcsolatnak így már nincsen semmi értelme!
2015. okt. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
37%

Feletted meg egy rendes lány írt kérdést, hogy a bbarátja csajozik, neked meg a rbnc kell....

De mégis miért jó ez neked???

Nyilván megcsal, látja hogy neked ez így jó, nem fogja kihagyni a lehetőséget.

2015. okt. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 Költőnő? ***** válasza:
100%
nem teljesen mindegy, h félre ment e? Nem tudsz benne bízni, innentől mi értelme van? Életed hátralévő éveit egy olyan nő mellett akarod leélni, akiben kételkedsz, akit úgy érzed, ellenőrizned kell? Ennek van értelme? Ez így jó lesz? És ha teszem azt bebizonyosodna, h nem lépett félre? Akkor varázsütésre megbíznál benne? Kétlem.
2015. okt. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
life sucks. have a pint
2015. okt. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmas történet. Nyomozz utána még évekig... pocsékoljátok egymás idejét, keserítsétek meg egymás életét, és fogd arra, hogy azért csinálod, mert szereted, és nem azért, mert túl gyenge vagy továbblépni.
2015. okt. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 Mi közöd Tőle ***** válasza:

"volt egy olyan hónap mikor elég sok probléma volt köztünk. ez egy fiúval kezdött aki a barátnőm ELVILEG volt munkatársa."


Itt nagyot tévedsz. A problémák nem a pasi miatt kezdődtek, hanem miattad. Az, hogy nem nedvesedik be tőled egy kicsit sem, az komoly gond, jól látod. Viszont ez a jéghegy csúcsa megint csak. Kicsit hamarabb kellett volna észbe kapnod. Nem tesz meg neked olyan dolgokat, mint régebben, kevesebb időt akar veled tölteni, nem vagy alig bókol neked. Ilyenekkel kezdődik.


Nem az a fő kérdés, hogy megcsalt-e szerintem, hanem hogy miért romlott meg a kapcsolatotok. Ennek számos oka lehet. Egy biztos, a hiba a te készülékedben van.


Viszont ne aggódj, mindannyian követünk el ilyen hibákat, nem te vagy az egyedüli. Elképzelhető, hogy ennek a kapcsolatnak már annyi. Ha menni akar, engedd ha esetleg oda kerül a sor. Legközelebb meg hamarabb kezdd el figyelni a csaj reakcióit a kapcsolatban.

2015. okt. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!