Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a barátnőm?

Figyelt kérdés

Azóta "tiszta lapot" kezdtünk, de engem idegesít a dolog. volt egy olyan hónap mikor elég sok probléma volt köztünk. ez egy fiúval kezdött aki a barátnőm ELVILEG volt munkatársa. elkezdtek beszélgetni facebookon, és elég sok olyan dolog volt ami idegesített. a gyerek meghívta kávéra a munkahelyen, fagyit vett neki, elég jól elvoltak. egyszer csak írtam a gyereknek, és azóta semmi beszélgetést nem láttam facebook-on, viszont egyik nap viberen jött egy üzenete amit nem akart megmutatni, és olyanokat vágott hozzám hogy neki miért nem lehet magán élete?!. (mivel gondolta együtt élünk, mindent megbeszélünk..) kiszaladt a wc-re, és az üzenetet azóta sem láttam. szóval valami volt a hátam mögött.. azt össze vesztünk elköltözött 1 napra, másnap vissza jött, és azóta tiszta lappal kezdtünk mindent, de nem tudok benne bízni úgy mint ezelőtt. lassan egy éve vagyunk együtt.

ez alatt az egy hónap alatt mikor egy a gyerek a képbe volt, volt 3 alkalom mikor a barátnőm szex közbe/előtt egyáltalán nem lett nedves. (nem izgult fel rám..) mikor pedig rákérdeztem hogy van e valami amit nem mond el nekem, ideges lett, és nekem támadt minden féle dologgal. (mint mikor egy állatot sarokba szorítunk..) szóval szerintem megcsalt. vélemények, tippek, ötletek?



2015. okt. 12. 09:53
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:
szóval.. mit kéne tennem? én szeretnék bízni benne, de van olyan hogy nem őszinte velem. egy példa. elment a barátnője elé, és 1 órával később ért haza. (ezzel nem lett volna baj) de azt hazudta hogy a busz késett 40 percet. felhívtam a busztársaságot, és azt mondták a busz időbe be ért...)
2015. okt. 12. 10:24
 12/39 anonim ***** válasza:
60%
Felhívtad a busztársaságot....... atyááám
2015. okt. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
69%

Szakíts vele!


Ezen a ponton, hogy szinte leskelődsz utána, leellenőrzöd azt, amiket mond, a jelszavával belépsz oda, ahova ő nem enged, stb. én semmi jót nem jósolok.

Tegyél neki egy szívességet, hagyd el és kezeltesd magad.


Egy tipp: www.pszichologuskereso.hu

2015. okt. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, régen rossz, ha már ilyen sumakolasok vannak, hogy kiszalad a wc-re , meg nem nedvesedik, neked torkoll, ha számonkéred. Ezek mind a fizikai, lelki feszültség jelei, szóval van itt valami mozgolódás a háttérben. Felrakhatsz kémprogramot a mobiljára, keyloggert is a gépére, mert lehet kamu facebookja is, ahol levelezik a pasassal is, de ennek mi értelme? Sokkal nagyobb büntetés, ha kirakod végleg, és megindoklod, hogy egy hiteltelen emberrel nem akarsz és nem is tudsz mit kezdeni. Játssza a kisded játékát, de nélküled. Itt majd elkezd nyafogni, sírni, hogy hatással legyen rád. Megígér fűt-fát majd. De ne higgy neki! Dobd ki.
2015. okt. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
45%
Utolsó: egyáltalán nem bizonyít semmit, amiket felsorolt. A megcsalás szerintem csak a fejében létezik. Több esélyét látom annak, hogy a kérdező paranoiás, mint annak, hogy a csaj tényleg megcsalta.
2015. okt. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:
valamiért álom világban élsz úgy látom. a mai világba minden második lány ott csalja a párját ahol tudja. lehet nem 30-35 év felett, hanem inkább 18-25 év között. és én ezt szeretném csak elkerülni. eddig nem volt ilyen hogy "kutakodtam" volna utána, csak most. (és az ő engedélyével léphetek be a fiókjába..) (ahol azóta mióta belépek nincs is semmi beszélgetés a barátnőjén és az anyján kívül.) a nők nagyon szeretik védeni egymást, pedig sokszor rosszabbak mint a férfiak. ez tapasztalat.
2015. okt. 12. 10:48
 17/39 anonim ***** válasza:
51%
#15: ugyan, a buszos sztori akkor micsoda? Azt hazudta, 40 percet késett, a ,központban meg pontos beérkezést mondtak a sracnak. 40 perc alatt 2-3x ki lehet elegulni. A masik meg az, hogy azóta vajon miért csak az anyjával, vagy másik novel van levelezése a facebookon? Nyilvan mert megkerte a tagot, tagokat, hogy ne ott irjanak neki, mert bukta. Kell lennie masik facenek, vagy a vibernek, amit ezert takargat.
2015. okt. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
35%
Nekem olyan érzésem van, mintha a 79%-os is te lennél, kérdező :-)
2015. okt. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:
De a probléma ott kezdődik hogy én nagyon szeretem. és a saját érzelmeim vezettek el idáig. (féltékeny típus vagyok, de mindenki az aki szeret valamit/valakit, és félti hogy elveszíti). most sikerült megbeszélnünk, jelenleg (kb 1 hete) nincs is semmi baj köztünk. mindig időben haza ér, nem beszélget senkivel, stb..
2015. okt. 12. 11:00
 20/39 A kérdező kommentje:
nem, nem én vagyok a 79%-os. miért lennék? én csak azért tettem fel a kérdést hogy valami választ kapjak vagy tippeket hogy mit kéne tennem.
2015. okt. 12. 11:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!