Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a barátnőm?

Figyelt kérdés

Azóta "tiszta lapot" kezdtünk, de engem idegesít a dolog. volt egy olyan hónap mikor elég sok probléma volt köztünk. ez egy fiúval kezdött aki a barátnőm ELVILEG volt munkatársa. elkezdtek beszélgetni facebookon, és elég sok olyan dolog volt ami idegesített. a gyerek meghívta kávéra a munkahelyen, fagyit vett neki, elég jól elvoltak. egyszer csak írtam a gyereknek, és azóta semmi beszélgetést nem láttam facebook-on, viszont egyik nap viberen jött egy üzenete amit nem akart megmutatni, és olyanokat vágott hozzám hogy neki miért nem lehet magán élete?!. (mivel gondolta együtt élünk, mindent megbeszélünk..) kiszaladt a wc-re, és az üzenetet azóta sem láttam. szóval valami volt a hátam mögött.. azt össze vesztünk elköltözött 1 napra, másnap vissza jött, és azóta tiszta lappal kezdtünk mindent, de nem tudok benne bízni úgy mint ezelőtt. lassan egy éve vagyunk együtt.

ez alatt az egy hónap alatt mikor egy a gyerek a képbe volt, volt 3 alkalom mikor a barátnőm szex közbe/előtt egyáltalán nem lett nedves. (nem izgult fel rám..) mikor pedig rákérdeztem hogy van e valami amit nem mond el nekem, ideges lett, és nekem támadt minden féle dologgal. (mint mikor egy állatot sarokba szorítunk..) szóval szerintem megcsalt. vélemények, tippek, ötletek?



2015. okt. 12. 09:53
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:
nem, nincs vége, és ha rajtam múlik nem is lesz. nincs ilyenről szó hogy félek tovább lépni ,szimplán szeretem, és rossz lenne nélküle. most hogy tiszta lapot nyitottunk, úgy vagyunk hogy minden teljesen jó mint az elején. én nem vagyok paranoiás, csak féltékeny. ami okkal. és a kérdésem az volt hogy megcsalhatott e. nem pedig az hogy én milyen pszichés betegségben szenvedhetek. :) :D
2015. okt. 12. 18:39
 32/39 Költőnő? ***** válasza:
57%
nekem még mindig az a kérdésem h min változtat hogyha igen és ha nem.
2015. okt. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 A kérdező kommentje:
hát ha mégis kiderül hogy igen, akkor lesz okom itthagyni. (amit nem akarok, de ha hülyének vagyok nézve, akkor nem maradok) ha pedig alaptalan vádak lehetnek, akkor megnyugszom
2015. okt. 12. 21:06
 34/39 Költőnő? ***** válasza:
58%

te tényleg klinikai eset vagy. Teszek egy utolsó kétségbeesett próbálkozást:

Nem fogsz megnyugodni, mert NEM BÍZOL benne.

2015. okt. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 Stainless ***** válasza:
37%

Szerintem amiket leírt az épp elég okod ad némi szaglászásra. Bízik benne, de egyben kíváncsi is. Ha ilyeneket csinál a csaj akkor még jó hogy utánanéz hogy mi állhat a háttérben és nem pedig azt hajtogatja a sarokban ülve hogy "bízom benne, nincs semmi gond" Ha megcsalja akkor jó volt a megérzése, és igaza volt. Ha nem, akkor pedig csak egy kis aggódás volt.

De azok alapján amiket leírtál kedves kérdező...nekem elég gyanús, én azt mondom hogy derítsd ki hogy mi ez.


23F

2015. okt. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 Stainless ***** válasza:

Ja és a magyarázkodó nőkkel meg ne törődj ahogy már valaki előttem is leírta.

Majd írd le hogy végül mire jutottál, már kíváncsi vagyok.

2015. okt. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:

Előttem szólók ezt már leírták többször, de most megpróbálom árnyalni picit, érthetővé tenni a helyzetedet.


Lehetőségek:

1. Megcsalt

2. Kifelé kacsintgat, bizonytalan

3. Nem csalt meg, nincs pasi az ügyben, már nem szeret

4. Nincs senki, minden szuper volt amíg féltékenységgel rá nem hoztad a frászt


Bármelyik esetet is vesszük, ha te nyomozol utána, kutakodsz a levelezésében (tudja, nem hülye), BIZALMATLAN VAGY...az bizony nem segít.


Mit tehetsz akkor?


-Lenyugszol,nem teszel semmit, nem nyomozol, nem kutakodsz.

Ettől ha gubanc van még nem oldódik meg semmi, legjobb esetben szőnyeg alá söpritek a problémákat.


-Lenyugszol, nem nyomozol (stb.), figyelmesebb leszel, udvarolsz, megerősíted abban, hogy számíthat rád, szereted és nem vagy pszichopata.

Minden esetben megvan rá az esély, hogy működjön, de tény, hogy rengeteg melóval jár a megrendül bizalom helyreállítása. Ill. ha mégis szakításra kerül a sor (bármilyen okból), le kell nyelned, hogy így alakult. A te döntésed. Nem biztos, hogy megoldja a problémákat.


- Borítod a bilit, szembesíted a vélt helyzettel és szakítotok.

Lehet, hogy folytatná, lehet, h elküld a sunyiba, de lényegében úgysincs közös jövőtök mert a bizalmi szint mínuszban van, visszatáncolnod pedig elég szánalmas.


-Leültök és megbeszélitek a problémákat, ki hogy érez vádaskodás nélkül és/vagy szakítotok. A boldog jövőt nem garantálja.


- Leültök szépen és vádaskodás nélkül szakítasz vele, mert nem működik a kapcsolatotok.


Érzésem szerin 20 év körüli lehetsz. Hidd el, 1 éves kapcsolat még nem a világ, biztos nagyon szereted, de amit most csinálsz AZ A LEGROSSZABB amit csak tehetsz.


Megjegyzem halkan, hogy én is úgy érzem ennek vége van ha már ennyi idő után ilyen nagy gondban vagytok.

2015. okt. 13. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy nem olvastam végig a válaszokat.

Kispajtás, neked nem a barátnődben kellene megbíznod, hanem magadban. Ha tudod magadról, hogy (legalább neki) te vagy a legjobb, onnantól nem fogsz tartani attól, hogy megcsal. Ha ezt nem tudod elérni, nem ő a te párod. Ő csak valaki, akivel (jobb híján) eltöltöd az idődet.

2015. okt. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 A kérdező kommentje:
Mint már említettem az utóbbi időben (az óta mióta elköltözött és vissza jött) minden az ellenkezőjére fordult. jelenleg nagyon jól megvagyunk, és én érzem hogy szeret. (mikor elment, nem volt kötelező vissza jönnie, de sírva hívott fel hogy beszéljük meg) szóval az hogy nem szeret, szerintem kizárva. a probléma a kapcsolatunkba csak a veszekedés volt, ami mondjuk mindenhol jelen van. szexel nem volt probléma (mert ahogy ismerem ezt úgy is mondaná..) pénzügyi problémák sem voltak, és szerintem az egymásra fordított figyelem is a helyén volt. végül is ha volt bármi is, soha nem fog kiderülni. mivel vissza jött, gondolom szeret, és azért jött vissza. Ez valamilyen szinten megnyugtatott, azóta semmit nem kérek számon, de nem is ad okot arra hogy bizonytalan legyek a kapcsolatunkat illetően. Egyedül a viber az ami problémás, mert azt nem látom mikor nem vagyunk együtt. Viszont arra is megvan már a megoldás. 1-2 napig figyelem a fejleményeket, és ott kiderül történik e bármi a hátam mögött.:)
2015. okt. 14. 17:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!