Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megállt a tudományom, most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megállt a tudományom, most mitévő legyek (Részletek lent)?

Figyelt kérdés

2éve vagyok együtt a barátnömmel, de tegnap elbeszélgettünk mert úgy éreztem valami nem oké, aztán elöjöttek a dolgok...

összevan zavarodva, nemtudja mit akar, azt mondja az a baja hogy néha álmodozik hogy mien lehet mással (nem szex, csak kapcsolat) szerinte tökéletes a kapcsolatunk, de mégis ezvan, télleg a 2év alatt semmi probléma nem volt, nem szoktunk veszekedni, jól elvagyunk, szex is rendbe, én most pláne nemtudom mivan, lehet hogy még élni akar, tiszteletben fogom tartani a döntését, csak nem akarom hogy rosszul döntsön, úgyérzem mindent megadtam neki ami tőlem telik, de ugylátszik valami akkorsem jó, kicsit egyszerü ember vagyok lehet ez a baja...vagy az hogy komolyan gondolom....nemtudom, de aztsem mitévő legyen, nem akarom elvesziteni mert eszméletlenüül szeretem, de fogalmam sincs mit lépjek....

A Lány 18éves, én 24, gondolom most jön az élni vágyás, vagy a kiváncsiság....fogalmam sincs....

várom a véleményeket!


2010. márc. 16. 08:26
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Tegnap sokat beszélgettünk, és azthiszem kiderült az igazság, bár lehet naív vagyok...egyszer látta a srácot csak helyesnek találta, és ez a gondolat készitette ki úgymond mert azthitte ha ezt nekem elmondja akkor kiakadok mint a fene meghát a tudat volt neki furcsa hogy helyesnek találta a srácot és azthitte hogy akkor minden veszve van, hátnemtudom de az hogy helyesnek tartja az nem akkora gond, énis tartok helyesnek lányokat, de sztem ebben semmi furcsa nincs....

Természetesen télleg nem lesz egy fényes a jövö, mert ha már kicsit is elbizonytalanodik, de úgyérzem ez még rendbehozható, mert lényegében semmi egetverő nem történt, tegnap este nagyon szép estén voltunk túl, órákat beszélgettünk, megfejtettünk dolgokat, szerintem nincs veszve a dolog! meghát egy fontos dolog is meglett beszélve, hogy én nem akarom ráeröltetni a terveimet álmaimat, számomra a legelső most az hogy az ő dolgai legyenek rendbe, elvégre én már pár évvel elörébb járok, nem is várhatom el hogy úgy gondolkodjon mint én!

2010. márc. 17. 07:17
 12/14 A kérdező kommentje:
Beleszerett meg nem hinném , mert attól hogy pár órát egy társaságba volt, az nemhiszem hogy neki elég, meghá a srác talán még a nevét se tudja...meg jóval idösebb is, meg nem is akar vele kikezdeni, barátnöm aztmondta nem érdekli abszolute, csak helyes ennyi, nem kezdett volna ki vele semmiképp , meghát nem is lenne rá lehetösége, mert én érdeklem, csak elfogta a para hogy mit fogok gondolni, eleve jó pont szerintem hogy az esemény utáni napokban elmondta nekem ezt....hát nemtom lehet a szerelem beszél belölem meg a para, lehet vakis vagyok meg idióta, de úgyérzem nincs nagyobb probléma....de azért nem nyugtatom meg magam....most egy darabig nem beszélek vele erröl aztán meglátjuk :)
2010. márc. 17. 07:24
 13/14 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Örülök, hogy jól alakultak a dolgaitok. :)


Nem vagy vak, semmiképpen, hiszen megláttad hogy baja van, és erre rákérdeztél.


Biztos vannak más fajta nők is, de én fiatal koromban sem tudtam rajongani egy jóképű pasasért, akivel semmilyen kontaktusom nincs. Lehet hogy a barátnőd más típus. Biztosan csak fellángolásról van szó, hogy megtetszett neki az a pasi, aki tényleg még csak a nevét sem tudja. nekem csak az a furcsa, hogy ezzel miért kell a barátját traktálni. Én sosem rohantam egyik fiúmhoz sem, hogy jaj, de helyes az a másik srác, hú, most ez baj hogy nekem tetszik? Kicsit éretlennek tűnik a dolog, de hát valljuk be, az is, hiszen 18 éves. Én azt tudom magamról, hogy ha a barátom azon nyafogna hogy megtetszett neki az egyik kolléganője, megköszönném neki hogy elmondta, és otthagynám, vagyis egy ideig biztos nem tekinteném többé a társamnak, és én is ismerkednék. Ha rájött, hogy mégis mit akar, akkor elkezdhetne udvarolni megint. Kell ilyenkor a távolság, mert ne csak azért legyen velem, hogy nehogy megharagudjak vagy kirúgjam végleg...


Reméljük, hogy nem lesz megint ilyen eset köztetek, de ha mégis, azt tanácsolom, hogy tarts szünetet.

2010. márc. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nálunk ez úgy müködik hogy mi elég komoly barátságból indultunk, sőt nagyon komolyból, mi nemcsak egypár vagyunk hanem jó barátok is...az hogy mindent megbeszélünk valszeg ez az oka....az hogy éretlen az érthető, elvégre 18éves, más lesz most azis biztos részemről is, meg vigyázok miegymás...tegnap sokat beszélgettünk sok fontos dologról....én csak annyit tehetek hogy prbálok észnél lenni, tanácsoltam is néha külön bulit meg miegymás, eddig is elengedtem volna, de olyan esetbe mit tehetek ha egyszerüen nem akar nélkülem bulizni? hiába nyaggatom, mondtam neki hogy lehet erre lenne szüksége de nem akar néklkülem, szal érdekes nah :)
2010. márc. 17. 14:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!