Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom úgy gondolja, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom úgy gondolja, hogy a problémám nem probléma?

Figyelt kérdés
Lassan hét éve küszködök egy betegséggel. Minap is voltam kontrolon. Picit rosszabbak lettek az eredményeim, amit el is mondtam neki, mert kérdezte. Erre nevetett rajta. Nem sajnálatot vártam tőle csak együttérzést. A furcsa viszont az volt, hogy beszélgetésünk közben egy nagyon jó barátnője betegsége jutott az eszébe és sajnálkozott miatta. Fel is dühödtem és meg is mondtam neki, hogy engem a saját betegségem most jobban aggaszt, mert azt még nem tudják gyógyítani csak enyhíteni. Viszont a barátnő betegsége pár hét múlva elmúlik. Szerintetek jól tetettem, hogy felkaptam a vizet ?

2015. okt. 14. 08:23
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Pajzsmirigy? Nekem is munden nap kell szednem gyógyszert, kontroll előtt izgul a barátom de nem szeretnèm, ha túl komolyan venné, én is próbalom nem annak beállítani nem szeretném, higy aggódjon.


Ettől függetlenül fura a kinevetés. De te is elmindhattad volna neki mennyire rosszul esik és nem kellett volna felcsattannod.

2015. okt. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!