Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? 23 éves szűz.

Figyelt kérdés

23 éves fiú vagyok, nemrég megismerkedtem egy lánnyal aki tőlem 4 évvel fiatalabb.

A helyzet az, hogy csak hetente egyszer látjuk egymást, és olyankor oly nagyon szeretjük egymást, hogy azt el mondani nem is tudom. Folyton hiányérzetünk van, és alig várjuk a hétvégét.

1 hónapja hogy járunk, és már oly közel állunk egymáshoz, a közös jövőnket mondogatjuk egymásnak, hogy lesznek gyerekeink és stb és stb.

Őszíntén beszéltünk egymással és kiderült, hogy ő már nem szűz, 17 éves korában már elvesztette, de én viszont az vagyok még 23 éves létemre is :/

Én már olyan nagyon vágyom reá, olyan nagyon, minden porcikám, és még nem feküdtünk le, az anyja még csak azt sem engedi, hogy ott aldujak nála egyszer/kétszer, vagy fordítva.

A leány mondta, hogy nem kell elsietni a dolgokat, de én már úgy nem bírom...

Milyen ez? hogyan viszonyúljak ehez, mikor oly nagy a vágy bennem, és benne is...



2015. okt. 17. 09:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én is hetente 1x találkozom barátnőmmel, de az ő szüleit nem zavarta, hogy a 3. héten már náluk aludtam. Nem kell amúgy ott aludni, hogy kényeztessétek egymást.
2015. okt. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Petting már mehet szerintem, az belefér.
2015. okt. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Turelem

Ha komoly a kapcsolat erdemes varni amig megismeritek egymast.

2015. okt. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
igen, de sehogy sem alakul úgy :/
2015. okt. 17. 09:56
 5/13 A kérdező kommentje:

igen, komoly a kapcsolat, de félek és nem tudom mihez kezdjek ezen téren, mert ha ennyire vágyunk egymásra akkor nem kéne, hogy bárki és bármi is megállítson bennünket, azt mondja a leány, hogy velem képzeli el a jövőjét, és én is így vagyok vele.

Lányok véleményét szeretném kérni, legyek türelmes, és egyszer hátha úgy alakul? vagy mi legyen? mert nem akarom elveszíteni, soha :D

2015. okt. 17. 10:03
 6/13 anonim ***** válasza:
12%
Jó, most sok nő azt mondja, hogy nem, de ha meg benyúlsz a bugyijába akkor már teszi is szét a lábát, hogy jobban odaférj.
2015. okt. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül kell egymásnál aludni, én huszonéves koromig sosem aludtam együtt egyik pasimmal sem (vagy ha igen, az az újévezés utáni félrészeg ájulás volt), és 17 éves korom óta mégis aktív szexuális életet élek. Ezért nem is értettem soha, hogy a szüleim miért tiltottak az együtt alvástól, éjszaka tényleg alszik mindenki, max összebújunk, de napközben történnek az izgis dolgok most is, hogy együtt élek a párommal.


Az meg nem kifogás, hogy sosem alakul úgy. Ha ő is beleegyezett már, és kicsit határozottabban mozdulsz, akkor hacsak nem ellenkezik, akkor te magad is tudod úgy alakítani. Bár valóban megértem, hogy korainak tartja, konrkétan ha jól értem, eddig 4x találkoztatok az egy hónap alatt. Szerintem nyugodtan várj még egy ideig, megértem, hogy nehéz, de beszéljetek róla, és kérdezz rá, hogy áll a kérdésben, hátha előrébb hozod a dolgokat.

2015. okt. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

rendben köszönöm szépen mindenkitől a komoly válaszokat :) amúgy tőlem kb 80 km-re tanul Debrecenben, és csak mikor hazajön akkor megyek le nála, ami tőlem szintén olyan 12 km, kerékpárral szoktam járni.

Egyrészt azért is írtam, hogy nem alakul úgy, mert ha nálam jön az én szüleim vannak itthon, ha én megyek náluk az ő szülei zavarnak minaket :D

oké, hogy napközben történnek az izgis dolgok, de többnyire kint vagyunk a szabadban, és ilyenkor már elég hűvös van a...értitek...

de hátha idővel megtörténik, beszélgetünk majd erről, és a tegnap is beszélgettünk, és azt mondta, hogy lefeküdne velem, de hozzá tette, hogy azért ne siesük el :/

Én türlemes leszek, remélem minden jó lesz.

2015. okt. 17. 10:41
 9/13 anonim ***** válasza:

áááááááá..............


sajnos, de nem baj.

2015. okt. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

egy hónapja jártok, és csak hetetnte tudtok találkozni? :D

na az max 4 randi... ennyi idő semennyire nem elég a másik megismerésére, és elhiszem, hogy nagyon kanos vagy 23 éves szűz srác létedre, de légy már egy kicsit türelemmel. attól még, hogy a lány már nem az, nem feltétlenül akar egy szinte ismeretlennel lefeküdni.


mert igen, ennyi találkozás után még azok vagytok kvázi egymásnak, hiába megy már a nagy jövő tervezgetés.. :D


ennyi, légy türelmes, és jóhogy ennyi idő után nem aludhatsz ott a lány házában.

2015. okt. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!