Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? 23 éves szűz.

Figyelt kérdés

23 éves fiú vagyok, nemrég megismerkedtem egy lánnyal aki tőlem 4 évvel fiatalabb.

A helyzet az, hogy csak hetente egyszer látjuk egymást, és olyankor oly nagyon szeretjük egymást, hogy azt el mondani nem is tudom. Folyton hiányérzetünk van, és alig várjuk a hétvégét.

1 hónapja hogy járunk, és már oly közel állunk egymáshoz, a közös jövőnket mondogatjuk egymásnak, hogy lesznek gyerekeink és stb és stb.

Őszíntén beszéltünk egymással és kiderült, hogy ő már nem szűz, 17 éves korában már elvesztette, de én viszont az vagyok még 23 éves létemre is :/

Én már olyan nagyon vágyom reá, olyan nagyon, minden porcikám, és még nem feküdtünk le, az anyja még csak azt sem engedi, hogy ott aldujak nála egyszer/kétszer, vagy fordítva.

A leány mondta, hogy nem kell elsietni a dolgokat, de én már úgy nem bírom...

Milyen ez? hogyan viszonyúljak ehez, mikor oly nagy a vágy bennem, és benne is...



2015. okt. 17. 09:19
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
többször találkoztunk már mint 4x. Volt vagy 6 is már, és azt mondja, hogy én vagyok a mindene, hogy örökké velem akar lenni, és senki más nem érdekli, senki mást még nem szeretett így mint engem, és én vagyok az akire mindig is vágyott
2015. okt. 17. 11:05
 12/13 A kérdező kommentje:

ja és nekem az is fáj, hogy velem, akit így szeret és vágyik rám, azzal nem akar még. (elmondása szerint) Az előző barátjának meg odaadta a szűzességét, akit még csak nem is szeretett igazán, és vele is csak 2 hónapot járt...

Néha úgy elkeserít ez...

2015. okt. 17. 11:33
 13/13 anonim ***** válasza:
Én úgy feküdtem le a barátommal két hónap után hogy napi szinten találkoztunk és 6-7 órát együtt voltunk.egy hónap után nálunk a csók volt még meg az ölelés . Nálunk is ugyanez volt én az erdőben veszítettem el a szüzességem.szóval jó időben ott szeretkeznek. Rosszabb időkbe meg hotelekbe mentünk dugaszolni..
2015. okt. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!