Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Visszatérő probléma a kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszatérő probléma a kapcsolataimban az intimitás hiánya, én csinálok valamit rosszul?

Figyelt kérdés
Intimitás alatt most azt értem, hogy csókolózás, ölelések illetve szex. Szinte mindig van valami kifogás, hogy most fáradt, most ezt kell csinálni, majd később, vagy csak simán elkezd netezni. Már belefáradtam a kezdeményezésbe, főleg, hogy legtöbbször elutasítást kapok. Csinosan öltözök, ápolt vagyok és nyitott vagyok új dolgokra. Azt mondja, hogy vele van a baj, meg hogy sok a stressz, meg nincs kedve olyankor, ha valamelyikünk stresszes vagy szomorú. Ami az ő esetében szinte mindig jelen van (mármint a stressz) Ha ő nem akar semmit, akkor velem sem foglalkozik. Nem csal meg. Mit tehetnék? Vagy mi lehet ez?
2015. okt. 17. 17:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Engem meglep milyen gyakran látok ilyen kérdést kb. aszexuális pasikról - ő nemigen fog változni, sőt idővel még ennél is nagyobb lesz a rés az igényeitek között.


Hogy érted, hogy "visszatérő probléma" - ez hányadik eset az életedben?

2015. okt. 18. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nekem aszexuális "barátnőm" volt, ha nem lett volna nagy a lelki erőm, akkor simán tönkretett volna a vele való kapcsolat. Én egy dolgot tehettem csak, miután láttam, ez sose lesz jobb: szakítottam vele.

Hűséges voltam hozzá, mindent megpróbáltam, hogy boldoggá tehessem, türelmes voltam, sose tolakodtam. De aztán rájöttem, ennek az egésznek semmi értelme. Egyszer elmentünk egy helyre a társasággal, drága barátnőm nem jött, és volt egy új lány a társaságban, aki elég egyértelmű jeleket tett arra, hogy bejövök neki. Ha akkor már nem lettem volna kapcsolatban, vele összejöhetett volna minimum egy randi, és talán több is. Szóval azt javasolom neked, kérdező, hogy ha valakivel nem vagy boldog egy párkapcsolatban, és menthetetlen a helyzet, mint a te esetedben is, akkor lépj, és szakíts! Nehogy lemaradj egy olyan emberről, akivel boldog lehetnél, csak azért, mert a párkapcsolatod még megköti a kezedet.

2015. okt. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!