Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig lehet ezt bírni?

Figyelt kérdés
3,5 éve vagyunk együtt, nekem van egy gyermekem. Mindkettőnknek saját lakása van, jó munkahelyünk. Párom még nem hajlandó még csak az összeköltözésről beszélni sem, mert szerinte egyelőre ráér és ő még szeret egyedül is lenni. Én abszolút nem is erőltetem és várok, hogy talán beadja a derekát, de én már nem bírom. Nem erre vágyom és ezzel tisztában is van. Ha azt mondom fejezzük be és keressen mindkettőnk saját igényei szerint párt, akkor meg jön utánam, hogy ő is azt akarja, amit én , nyugodjak meg, csak még nem most. 32 évesek vagyunk. Ti mit csinálnátok?
2015. okt. 29. 15:08
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Nem sietettem a gyermekemmel való kapcsolatot sem, mert egy férfinak biztosan nehéz "idegen" gyereket elfogadni. Nem rontottam rá, hogy szeresd a fiam. Lassan kezdtem bevonni az életünkbe, de egyébként ebben annyira nem partner, pedig apuka is csak évi 1 vagy 2 alkalommal látogatja a fiunkat. Szóval a mostani párom szempontjából igazából még előny is. Ennyi idő után viszont úgy gondolom, tudnia kellene, hogy mit akar.
2015. okt. 29. 15:50
 12/16 anonim ***** válasza:
Vicces, mert mást akartam írni, aztán rájöttem, hogy a szüleim (nevelőapámat tekintem apámnak) úgy jöttek össze 35 éves koruk körül, hogy aztán soha nem költöztünk össze, mint egy család. Anyukámmal összeköltöztek, mi meg otthon maradtunk testvéreimmel egyedül és önállóak lettünk. Számunkra ez hatalmas királyságnak tűnt annó, sosem hiányzott, hogy miért nem élünk együtt. És nevelőapám szeret minket, sokat foglalkozik velünk csak sose éltünk együtt szigorúan véve.
2015. okt. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ja igen, az én sztorimban ez azt jelentette, hogy tíz év után költöztek össze, mi akkor nőttünk fel és lett munkánk.
2015. okt. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Az én gyermekem 7 éves és nem szeretnék addig várni, mert családot és még egy kisbabát is szeretnék. Anyud jól bírta és a gyerekem nélkül nem mennék sehova.
2015. okt. 29. 16:45
 15/16 anonim ***** válasza:
Ha azt látja, hogy visszafogadod, akkor minek erőltesse meg magát? Ha visszafogadod, neked mégis csak jó ez a felállás is.
2015. okt. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
1 válaszolónak: meg lehet szeretni más gyerekét, mondom én, aki más gyereke vagyok. Csak közeledni kell mindkét fél részéről. Nálunk ez nehezen jött össze a kommunikáció miatt, de vhogy elvagyunk egymással, a kölcsönös tisztelet megvan.
2015. okt. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!