Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy párkapcsolatban, elehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy párkapcsolatban, elehet várni (érdemes-e várni) hogy a nő mondja ki, hogy találkozzunk!? Vagy inkább a férfinek kell mondani? Esetleg kölcsönösen? Férfi 20 éves kérdezi

Figyelt kérdés
2015. nov. 12. 11:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nos valószínűleg a kifogott barátnőid hozzád hasonlóak (gratulálok!), akik az idióta női magazinoktól elvakultan azt hiszik, hogy akkor érdekled őket ha keresed, hívod találkozóra őket illetve egy nőnek kezdeményezni ciki. Így ha nem ülsz le ezt megbeszélni vele/velük, mint egy értelmes felnőtt férfi, akkor tovább fogsz szenvedni ettől. Tudod néma gyereknek...


Jól működő párkapcsolatokban egyébként ahogy írták is ez kölcsönös. Mi amikor még csak jártunk (már együttélünk), akkor mindig az hívta a másikat, akinek éppen felszabadult egy szabad délutánja, mert megbeszéltük azt is, hogy kinek mikor milyen programja van. Vagy amikor még csak randiztunk, akkor akinek hamarabb eszébe jutott valami jó program. Mivel már akkor igen csak kedveltük egymást így nem volt feltűnő, hogy pl én többször hívtam őt, mint ő engem. Vagy végülis elkezdhetek azon filózni, hogy facebookon ki köszönt rá adott napon a másikra hamarabb mikor tudtuk ki mikor ér haza... :)

2015. nov. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Én már unom, hogy mindenkinek nekem kell mondanom, megbeszélnem, hogy ez így nem jó, rosszul esik stb. Más ennyire érzéketlen, leszarom stillusa van velem szemben? De most komolyan!
2015. nov. 12. 12:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!