Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg kéne hogy változzak hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg kéne hogy változzak hogy szeressenek?

Figyelt kérdés
arra gondoltam talán meg kéne változnom hogy szeressenek. A tulajdonságaim ami miatt nem nagyon beszélnek velem vagy nem kedvelnek szerintem : szóval 18 éves vagyok, és az én korosztályom bolondos, hülyülnek, én meg nem vagyok olyan, én túl komoly vagyok, szóval az egyik a túlzott komolyság, a másik nem nagyon vagyok beszédes. Elég sokszor jár a szám de sokszor meg csak vagyok mint az élőhalott. Ki akarna olyannal lenni akivel nem lehet beszélgetni rendesen sőt semmit se lehet csinálni?
2010. márc. 19. 21:19
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
csak sztem ilyen ember több nincs mint én.
2010. márc. 19. 21:54
 12/21 anonim ***** válasza:

21:47 -es vagyok

Már miért ne lenne? Jó, ugyanolyan biztos nincs, még jó. De hidd el, vannak olyanok, akik hasonló cipőben járnak mint te, és megértenének. Mint említettem fent, én is ilyen vagyok, és nekem is van 1-2 barátom. Sőt, biztos vagyok benne, ha véletlenül egy társaságba keverednénk,akkor én beszélgetnék veled.

2010. márc. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
:) kedves tőled hogy beszélnél velem, de elég kishitű vagyok, és nem hiszem hogy sokra mennél velem. Azért köszi:)
2010. márc. 19. 22:57
 14/21 anonim ***** válasza:

Akkor első lépésként hidd el, hogy a hozzád hasonlóan komoly emberek mennének veled valamire :) Máson ne változtass.

(a fentebbi 2 hozzászólás szerzője vagyok, még mindig :) )

2010. márc. 20. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Igen! (Például gyakorolhatnád a helyesírást érettségi előtt!) Ahhoz hogy szeresennek magadat kell adnod és még akkor is ,ha kedvelnek sem fognak rögtön barátnak tekinteni ,de ha másokra jó benyomást teszel ,akkor könnyebben barátkozol össze akárkivel. Ami viszont fontos, hogy idővel ugyis változik a szemléleted, de meg kell őrizned azokat az értékeket amiket alapvetően fontosnak tartassz. Plusz: NE LEGYÉL "BOLONDOS,HÜLYE"!!!
2010. márc. 20. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Hello! Nagyon is egyetértek a 21:47-es lánnyal. Én is hasonló helyzetben vagyok, mint te. Egy ember sem ér annyit, hogy megváltozz miatta. Ez olyan mintha azt mondanád a bolondosoknak, hogy holnaptól legyenek komolyak. Szerinted mennyire éreznék jól magukat? Semennyire. Ha te így érzed magad annak aki vagy ne változtass ezen, mert hidd el hasznodra nem fog válni. És én is találtam olyan társaságot, akik hasonlóak. De van olyan haverom is aki hülyülős de van annyira intellligens, hogy elfogadja h ő ilyen én olyan.

Szóval az a lényeg h jól vagy te így ahogy vagy, hidd el!

2010. márc. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:

Látom már sok választ kaptál,de azért én is írok :)

Én is hozzád hasonló vagyok, nem vagyok valami bőbeszédű. Kivéve azokkal,akiket már régóta ismerek. Eddig még nem volt barátom, nem vagyok valami nagy "parti arc" ..De engem ez nem is zavar. Mert ha másnak mutatnám magam, mint amilyen vagyok, akkor biztos, hogy nem a megfelelő párt találnám meg magamnak. Így inkább maradok a csendes, komoly lány :) Persze örülnék neki, ha végre valaki foglalkozna velem... De ez van, el kell fogadni. Megváltozni senki miatt nem fogok. És szerintem te se tedd :) Sok szerencsét.

16L

2010. márc. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
mi a baj a helyesírásommal???
2010. márc. 20. 17:11
 19/21 anonim válasza:

háhh tök vicces mert én is hasonlóan érzek, itt meg már egy csomóan írták ezt, én meg egy másikat sem ismerek ilyet.huh ez így egy kissé érdekesre sikeredett, mindegy.


szóóval ugye én is hasonló (sőt!) vagyok, de egy csomószor úgy érzem, hogy mintha próbálnám elfojtani az "őrültebb" énemet, amit az ismerőseim, barátaim nem ismernek, mert nem ismertek régebben, és nem merem mutatni, mert talán megdöbbennének és hülyének néznének...durva de mindegy nem is ezt akarom mondani,


...hanem olvastam h egy csomóan azt írják, keress olyanokat, akik komolyak, mint te, de sztem ponthogy az ellentéteidet kéne keresni, mert velük jól érezhetnéd magad, bennük megvan ami benned nincs és ugyanígy fordítva... hidd el egy vicces, laza, komolytalan, talán kicsit buta emberrel jobban éreznéd magad, mint egy olyannal, mint aki olyan mint te. jóó nyilván időnként meg pont olyannal lennél el jól, aki okos, komoly, lehet vele beszélgetni, de ahhoz, hogy lazulj, meg kell ismerned az ellentét-típusodat is. tapasztalatból mondom, én is jobban bírom a laza embereket :D jaj de ezzel nem azt akarom mondani, hogy a komolyakat nem mert ez nem igaz, mert őket is nagyon bírom, de kell olyan is aki kiegészít

2010. márc. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
ezzel én is egyetértek. Csak aki másmilyen mitn én annak nem kell egy kuka ember. Ez már csak így van. Hiába egészítene ki.
2010. márc. 20. 18:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!