Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Utálom a párom barátait, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utálom a párom barátait, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Párszor próbáltam már velük elmenni valahova, buliba vagy összejövetelre. De egyszerűen nem szimpatikusak, sőt idegesítenek. És persze a társaságukban már begubózom, nem szólok egy szót sem, csak mosolygok. Szerintem primitívek, hogy annyi a szórakozás hogy leisszák magukat és hülyeségeket beszélnek. Érdekes, mert nekem ilyen soha nem volt, hogy egy társaságba ne tudtam volna beilleszkedni.


Vannak a páromnak más barátai is, akiket viszont nagyon szeretek, de velük ő kevésbé találkozik. Nagy ritkán, pár havonta, viszont ezekkel a hülyékkel van minden hétvégén. Oké, nem megyek el vele többet, de akkor minden szombatot kb külön fogunk tölteni, mert ő találkozik a barátaival, akiktől én frászt kapok.


Olyan témák mennek nálunk, hogy "lef*som a szakálladat", meg ki hogy, mikor b*szott be, meg mennyire.

Ja és nem csak fiúk.

Az egyik srác meg azt mesélte, hogy milyen büdöset fingott a barátnője, a lány meg csak állt mellette és röhögött.

Szerintem ez kritikán aluli, szánalmas. Nem tudom mit kezdjek ezzel....


2015. nov. 16. 11:17
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Nem muszáj mindig jónak lenni,sőt.
2015. nov. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Csak abba gondolj bele, hogyha együtt éltek esetleg egy közös házban, akkor oda joggal hívhatja el ezeket a barátokat. És onnan nem lesz jogod kidobni, hisz az ő háza is.
2015. nov. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Együtt élünk már egy éve. Nem szokta áthívni őket.
2015. nov. 16. 12:02
 14/28 anonim ***** válasza:
Én mondtam, hogy megszívtam. Ha nem tanulsz a hibámból, takaríts majd utánuk! Sok sikert!
2015. nov. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
49%
Azért ez sokat elárul a barátodról is, akár beismered magadnak vagy sem. Nem kötelező velük lenned, kerülheted őket, de akkor hosszútávon elég fura lesz, hogy hát van egy barátom, de csak elszigetelten vagyok vele hajlandó találkozni, mert különben úgy viselkedik, mint egy idióta és ehhez hasonló emberekre tart igényt. Ha nem látod be, hogy ez mennyire gáz így, csak neked lesz rossz később.
2015. nov. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Nem arrol van szò,hogy nem kivitelezhető,hogy te otthon maradj. De igen.(bàr mondjuk hosszù tàvon...)Sokkal inkàbb arrol,amit talàn az első Vàlaszolò írt. "madarat tollàròl..."

Az nem kivitelethető,hogy sztem neked nem kell a "lef***om a szakàlladat tìpusù ember. Mert akkor ezekszerint ő is az.

2015. nov. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem kötelező beszállni a baráti körbe, attól, hogy együtt vagytok.

Én se járok el a párom haverjaival iszogatni, mert nincs ott helyem, és ő is ritkán jön az én barátaimmal koncertre, mert ő meg nem úgy érzi jól magát.

Attól még együtt vagyunk és szeretjük egymást.


Mivel egyébként együtt éltek, én nem érezném tragédiának a külön töltött szombatokat. Viszont cserébe legyen fix egy másik nap, ami a ti randinapotok, nem tesz keresztbe senki. :)


Valóban érdemes elgondolkodni a kapcsolat jövőjén, de nem azért, mert nem kedveled a barátait, hanem mert ahogy írtad, párodra is úgy nézel, hogy úristen, ez lenne ő? Ez bizony már megér egy átgondolást, beszélgetést.

Önmagában viszont azt, hogy nem kedveled a társaságukat, nem tartanám kizáró oknak.

2015. nov. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Én egyszerûen kimaradék az efféle bulikból. Megmondanám a páromnak, hogy iddegesít ez a viselkedés és pont. Õ nem feltétlenül balfütyi,attól, hogy milyenek a barátai, miattuk ne szakíts vele!

Személyes példa: A legjobb barátnõm folyton bulizik, iszik stb stb én még Antialkoholista vagyok és nem bírom a tömeget meg a zajt.

2015. nov. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Mert, ha nem látod, hogy nélküled bulizva igénytelen ember, akkor nincs is semmi gond, ugye? Viselkedjen úgy, mint egy primitív ember, a fontos, hogy neked ne kelljen szembenézned a ténnyel, hogy az. Mert otthon kedves 6 napig, akkor miért ne lehetne 20-as IQ-val részeg heti egyszer más idiótákkal. A fontos, hogy ne menjen a kapcsolatotok rovására, hogy neked ezt nézned kelljen? És így hány évet akarsz leélni, szemellenzővel, magadnak is hazudva?
2015. nov. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Azért elég intoleráns válaszok vannak itt,senki se tökéletes.Mennyi idősek vagytok egyébként?Sokszor van olyan,hogy az ember elfogult a régi barátaival,nem "veszi észre" hogy kinőtte őket vagy ilyesmi.Jó tudom,hogy írtad,hogy ő is nevetett,de hát társóságban voltak,be volt piálva ilyesmi....Egyébként az nálam nagyon pozitív irányba dönti el a mérleget,hogy nem hívja át a barátait. Amiatt,meg hogy csöndben vagy ne érezd rosszul magad,te ilyen vagy és kész.
2015. nov. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!