Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Utálom a párom barátait, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utálom a párom barátait, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Párszor próbáltam már velük elmenni valahova, buliba vagy összejövetelre. De egyszerűen nem szimpatikusak, sőt idegesítenek. És persze a társaságukban már begubózom, nem szólok egy szót sem, csak mosolygok. Szerintem primitívek, hogy annyi a szórakozás hogy leisszák magukat és hülyeségeket beszélnek. Érdekes, mert nekem ilyen soha nem volt, hogy egy társaságba ne tudtam volna beilleszkedni.


Vannak a páromnak más barátai is, akiket viszont nagyon szeretek, de velük ő kevésbé találkozik. Nagy ritkán, pár havonta, viszont ezekkel a hülyékkel van minden hétvégén. Oké, nem megyek el vele többet, de akkor minden szombatot kb külön fogunk tölteni, mert ő találkozik a barátaival, akiktől én frászt kapok.


Olyan témák mennek nálunk, hogy "lef*som a szakálladat", meg ki hogy, mikor b*szott be, meg mennyire.

Ja és nem csak fiúk.

Az egyik srác meg azt mesélte, hogy milyen büdöset fingott a barátnője, a lány meg csak állt mellette és röhögött.

Szerintem ez kritikán aluli, szánalmas. Nem tudom mit kezdjek ezzel....


2015. nov. 16. 11:17
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
hát ő már 37 éves... én 26 vagyok. Nagyon éretlen minden dologban... :( szeretném ha már végre megkomolyodna és komolyan tervezne velem, de annyira kelekótya.. :(
2015. nov. 16. 15:08
 22/28 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok ilyen csendes, meg visszahúzódó amúgy, csak ebben a társaságban egyszerűen nem tudom jól érezni magam.... De bárhol máshol igen.
2015. nov. 16. 15:11
 23/28 anonim ***** válasza:
Persze,értelek.És a barátai is vele egy idősek?
2015. nov. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
Nos exemnek is ilyen haverjai voltak... az elején még próbáltam jópofát vágni az egészhez, hisz első komoly szerelem volt kora huszasként. Aztán a haverok megjegyezték neki, hogy elég karót nyelt vagyok és ő is elkezdte nekem mondogatni, pedig nem vagyok egy sótlan tyúk, de ahogy te én se tudok röhögni az ilyen szakállfosós vicceken és nem azt tartom kikapcsolódásnak és szórakozásnak, hogy eszméletlenre isszuk magunkat. Nos a sok mondogatás eredménye az lett, miszerint már nem olyan vagyok, mint mikor megismert, semmin se tudok röhögni, stb. (ami nem igaz, csak az elején ő is normális volt így a normális humoromat ismerte, nem a haverjai humorjához való hozzáállásom), hogy hisztissé váltam. (bennem van, nem frissen szerzett tulajdonság de nagyon ritkán jön elő, szerencsére) Szóval még szenvedtünk egy sort de szakítás lett a vége, mert a végére már heti szinten vita lett, hogy megváltoztam és ő a régi énembe szeretett bele. Nos, nem változtam, csak egyre több időt töltött a haverokkal és egyre nagyobb lett a kontraszt, hogy vagyok én egy szolidabb de normálisabb értékrenddel és vannak a haverjai. A haverjait régebb óta ismerte így úgy gondolta, hogy az a normális és követendő példa. A végére én lettem a barátnő aki fúrja a haverokat mikor meg mertem jegyezni, hogy elgondolkozhatna azon miért van az, hogy a haverjai fele elvált, a másik felének sosem volt pár hónapnál hosszabb kapcsolata. (némelyik barátnőt ismertem, hasonló lányok voltak, mint én, mentalitásban) Így amikor 6 év kapcsolat után nem jutottunk egyről a kettőre, mert az összeköltözés szerinte korai volt és a haverok véleménye dominált inkább hagytam az egészet és feladtam. Jó sokára esett le, hogy csak vesztegetem az időm vele (26 voltam a szakításkor), de hát én marha szerettem, azt a normális fazont, aki akkor volt ha csak kettesben voltunk... csak sajnos a végére már ez a fazon is eltűnt.
2015. nov. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
hát, nem. fiatalabbak. a legtöbb huszonéves de vannak azért 30-35 közöttiek is.
2015. nov. 16. 15:30
 26/28 anonim ***** válasza:

Tehát ő a legidősebb.Azért fiatalabbat gondoltam,valóban idős már ehhez. :(

Egyébként sztem,ha fennállna arra a veszély amit az előző válaszoló írt,már megtörtént volna.Ez azért más eset.

2015. nov. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Ennyi idős ráadásul? Nem is lenne több kérdésem. Intoleráns vagyok? Lehet. De a pàrom legalább normális a maga 29 évével is.
2015. nov. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Az én volt párom barátai ugyanilyenek. A srácok nem, de a csajok. Kibeszélés, lenézés, gúnyolás, stb... Nagypfájúak, ha valaki mást szeret, mint ők, vagy csendesebb, azt leszólják.


Figyelj, azt tudd, hogy a párod barátai MINDIG vele lesznek, te viszont csak egy lány vagy a sok közül.


Én szakítanék, hidd el, előbb-utóbb ki fog ütközni az igazi természete... embert barátjáról.

2015. nov. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!